Strona 165 z 435
Pokaż wyniki od 1,641 do 1,650 z 4346

Grudniowe mamusie

U nas dzisiaj patelnia. Dziecko się kąpało w basenie czym mnie bardzo zaskoczyła bo ona ostrożna jest i wody nie lubi. A teraz wyjść nie chciała.

Ja też gorzej znoszę upały ale musimy przeżyć. Lepiej ciepło niż zimno i deszcz

2. dzieckozakupy.pl
    Rozmawiałam z pielęgniarką, bo byłam w poradni diabetologicznej i ciężarne mają 3 wkłucia a normalnie są 2 wkłucia, po 2h. Ja zawsze miałam 3x .
    Kocia mama ja mam zagrożenie cukrzycą ciążową, byłam już u lekarza itd. Wyniki wyszły dobrze, więc nie dostałam diety itd. Natomiast zanim dostałam się do lekarza, to czytałam na ten temat i od razu przeszłam na dietę. Teraz nadal na niej jestem , ale tak z przymróźeniem oka .
    Są takie fajne materiały wydane przez krakowską poradnię - taki plik pdf i tam jest opis jak funkcjonować .

Ja też nie lubię teraz badań :/ szczególnie, że ZAWSZE ! w dniu badań na czczo moje dziecko wstaje max 5 rano ... .
    Ostatnio edytowane przez Marte ; 20-06-17 o 14:22

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Weronika gratuluję po ilu dniach dostałaś wynik? Twoje badanie też było robione w Genomed ?

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Weronika super wieści i gratuluję córci

Ja od wczoraj umieram z tych upałów,a jeszcze dziś musiałam wybrać się do miasta(komunikacją miejską-bo znalezienie miejsca parkingowego graniczy z cudem)Wróciłam wycieńczona przed południem i padłam:zaliczyłam godzinną drzemkę.Poszłam po córę do szkoły i powtórka-obie ledwo doszłyśmy do domu,u Nas w cieniu 30 stopni

Dziewczyny na samą myśl o wypiciu glukozy już mnie mdli,ja nie słodzę brrr,pamiętam jak dziś jak odliczałam te 2h,żeby napić się czegoś aby zneutralizować ten ohydny smak.

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    A propos jutro mam pobranie krwi,zanim wrócę do domu będzie 9(pobudka 6.40),padnę na pysk z głodu w poczekalni

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    co do wyprawki....hm

zostały mi 2 zmiany pościeli do łóżeczkano i spacerówkę mam-jakoś nie złożyło się i nie sprzedaliśmy

Senior Member Awatar JOŁanna-ER
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Hej. Ale duzo piszecie. Jak zagladam co kilka dni to jest co czytać. Chyba muszę czesciej zaglądać.

Co do biustu i stanikow to chyba bym się wstrzymała bo rozmiar jeszcze się zmieni do konca ciąży. Ja nie przytylam jakoś specjalnie w tej poprzednoej ai czycki z b zrobily mi sie spore D.

Pisalyscie o imionach. Gabriella-Gabrysia-Gabi
    Leonard-Leoś-Leon.
    Z M jestesmy już zdecydowani. Z Anastazja bylo tak samo. Od poczatku bylo ustalone imię i zadne inne się nie podobało.

Byłam dziś na prenatalnych i myslałam że nigdy stamtąd nie wyjdę. Tyle czasu do rejestracji! Samo badanie 5 minut potem krew i dowidzenia. Organizacja nie daj się.

Weronika gratuluję córki! Ja liczyłam że moze dzis uda się poznać płeć ale dzidziuch się tak wiercil że lekarz nie mial szans.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    w poprzedniej ciąży też mieliśmy wybrane imię ale po porodzie stwierdziłam że za nic nie pasuje i musieliśmy zmienić a nie mieliśmy wybranego żadnego zapasowego

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kurczę, z tą glukozą to ja chyba jeszcze nie wiem co mnie czeka, ale o ile dobrze rozumiem to nie należy do najprzyjemniejszych z imieniem w dalszym ciągu mam spory problem, bo nic nie przemawia za tym, czy innym, nie mam swojego ulubionego. Trudna sprawa.

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez miaaga Zobacz posta
    Weronika gratuluję po ilu dniach dostałaś wynik? Twoje badanie też było robione w Genomed ?
    Tak. Po 8 dniach mialam juz meila

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów