Strona 162 z 451
Pokaż wyniki od 1,611 do 1,620 z 4509

Grudniowe mamusie

Dziewczyny które już mają dzieci powiedzcie czym można posmarować dziecku kolanko jak boli? biedna kuleje mówi ze ją nóżka boli ale ja nie wiem co jej poradzić. Trzy latka bedzie mieć po wakacjach dopiero a boje się posmarowac jej maściami dla dorosłych

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    JUż miałaś krzywą cukrową? ja w poprzedniej ciąży miałam ją później robioną jakoś po 20 tygodniu napewno
    Tak, bo miałam robioną glukozę z pierwszą morfologią po 6 tygodniu ciąży i wynik na czczo miałam w normie, ale dość wysoki był, dlatego ginekolog zaleciła powtórzenie badania.

Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Dziewczyny które już mają dzieci powiedzcie czym można posmarować dziecku kolanko jak boli? biedna kuleje mówi ze ją nóżka boli ale ja nie wiem co jej poradzić. Trzy latka bedzie mieć po wakacjach dopiero a boje się posmarowac jej maściami dla dorosłych
    u nas pomagał zwykły krem tylko dziecku trzeba powiedzieć że to lekarstwo :P
    albo zimne okłady

Aniołek 23.12.2016

Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Tak, bo miałam robioną glukozę z pierwszą morfologią po 6 tygodniu ciąży i wynik na czczo miałam w normie, ale dość wysoki był, dlatego ginekolog zaleciła powtórzenie badania.
    ja miałam na granicy i lekarz od razu kazał mi przejść na dietę ale z krzywą mam się wstrzymać

Aniołek 23.12.2016

nad wyprawką się jeszcze nie zastanawiałam i nad imieniem też nie. mam tylko wanienkę po córce i nic więcej

Aniołek 23.12.2016

któraś pisała że boi się że nie wykarmi dziecka bo ma małe piersi. tym się zupełnie nie przejmuj bo rozmiar nie ma znaczenia

Aniołek 23.12.2016

Ja też już miałam krzywą i wyszła w normie. Niestety nie wiem skąd wyszedł zły wynik cukru, dlatego sama z siebie przeszłam na dietę. U mnie wygląda w ten sposób, że jem posiłki w ścisłych godzinach . Nie jadam żadnych słodyczy , owoce jem - ale przy cukrzycy trzeba ograniczyć. No i nie podjadam nic.

Imiona mam wybrane dla 2 płci, w sumie 5 propozycji.
    A co do ciuszków to mam uniwersalne, żółto zielone , taki wybór przy 1 dziecku uważam za idealny, bo nie trzeba później zmieniać garderoby .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Marte Zobacz posta
    Ja też już miałam krzywą i wyszła w normie. Niestety nie wiem skąd wyszedł zły wynik cukru, dlatego sama z siebie przeszłam na dietę. U mnie wygląda w ten sposób, że jem posiłki w ścisłych godzinach . Nie jadam żadnych słodyczy , owoce jem - ale przy cukrzycy trzeba ograniczyć. No i nie podjadam nic.
    .
    Trudno podjadać, jak przy diecie cukrzycowej powinno się jeść 5-6 posiłków dziennie Ja właśnie mam z tym problem, bo jem 3 główne posiłki i będzie mi ciężko to rozbić na kolejnych kilka mniejszych. A dziś zjadłam tylko raz, bo boli mnie głowa i jest upał

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    któraś pisała że boi się że nie wykarmi dziecka bo ma małe piersi. tym się zupełnie nie przejmuj bo rozmiar nie ma znaczenia
    No właśnie, bo rozmiar biustu zależy od tkanki tłuszczowej, bo ilość gruczołów mamy fizjologicznie podobną

Ja krzywą to pewnie w okolicy 25 tyg dopiero będę robić.

Co do wyprawki ja ciuchów mam mnóstwo po córci jak zostanie dziewczynka to będzie jak znalazł. Mata edukacyjna jest wanienka łóżeczko wózek ciuchy i inne rzeczy są. Więc kupię tylko koszule dwie dla siebie i kosmetyki wiadomo do porodu, dla dziecka kosmetyki, materacyk nowy do łóżeczka może z jeden komplecik pościeli i ubranka jakieś nowe do szpitala i to wszystko.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów