Strona 161 z 451
Pokaż wyniki od 1,601 do 1,610 z 4509

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    A z wyprawki to must have
    szumis,
    mr b,
    chusta ktora ratowala zycie i rece ,
    Nie mialam zadnych projektorow ani karuzel do lozeczka, by nie bodzcowac dziecka...
    Mate mam z Bright stars i jest super . ale tez uzywalam od 1,5-2m . Bo wczesniej przebodzcowywala mi dziecko i ryczalo wieczorem i nie moglo sie wyciszyc.
    Zyrafka Sophie tez ekstra, ale na pozniej. ok 3-4m jak dziecko zacznie sprawnie chwytac super jest naprawde.
    OTULACZ - zapomnialabym. Odruch moro towarzyszyl nam z 4m. i musialam mocno owijac dziecko, bo bez tego nie bylo snu,
    Ja rodzilam latem, wiec pieluszki bambusowe to tez byla niezbednosc, bo dzidizol sie pocil mocno

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Witam po weekendzie.

Właśnie pochłonęłam całą miskę sałatki owocowej(arbuz,mango,truskawka-pycha)i zaraz pęknę

Kociamama
    nieźle wywijasz,uważaj na siebie

Ewelkaaa Ty już jesteś w 17tyg.więc trzymam kciuki,żeby dzidziuś ładnie nóżki rozłożył

wichrowa My już mamy parę typów dla dziewczynki m.in. Maria,Zofia,Marcelina,Nadia,również Julia`,gorzej z chłopięcymi póki co dwa typy Aleksander lub Oleg

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    W kwestii wyprawki jestem totalnie zielona, dlatego cenne wskazówki na wagę złota. Coraz częściej przeglądam na necie sklepy z ciuszkami, akcesoriami dla maluchów, ale ceny w niektórych zwalają z nóg. No ale, nikt nie obiecywał, że będzie łatwo

My wyprawkę zaczniemy szykować może we wrzesniu ale najprędzej w październiku. troche rzeczy już mam po pierwszej córce także mnie się aż tak nie spieszy.

Co do imion ja bym chciała Rozalkę jeśli moja dziewczynka nadal zostanie dziewczynką. Mój mąż dosyć ugodowy mężczyzna wiec mam nadzieje ze się zgodzi

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    Przepiekne imie Anastazja
    Ja też szaleję za Anastazją - imię, które podobało mi się od zawsze, tuż po moim (Magdalena)
    Rozalia też śliczne. Myślę również o Lilianie i Ewie Któraś pisała o Marcelinie - to też piękne imię.

Z męskich to lubię tradycyjne: Piotr, Bartosz, Wojciech. Ewentualnie Wiktor, August, Juliusz lub January

witam po kilkudniowej przerwie nie było mnie bo mam problemy z internetem na tel a na kompa nie miałam czasu chciałam się pochwalić że przyszedł mi dziś detektor i zaraz biorę się za próbowanie

Aniołek 23.12.2016

a i muszę was nadrobić ale to wieczorkiem

Aniołek 23.12.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Witam
    MamiB co tak ucichłaś, jak się czujesz?
    Kocia mamo nie szalej tak ;D
    nie lubię karuzeli i zabawek dźwiękowych, nie kupię ich jedynie królik szumiś
    Justa30, my mamy mieć na 80% Emilke i też się śmiejemy, że gdyby okazała się jednak chłopakiem to będzie Emil, ale tak naprawdę nie mamy imienia dla chłopca

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Właśnie odebrałam wyniki. Byłam dziś na krzywej cukrowej i drugi pomiar po 60 minutach wskazuje na cukrzycę ciążową. Mój wynik to 190, a cukrzycę rozpoznaje się po >= 180 Wynik na czczo i po dwóch godzinach dobry.

Dziewczyny z cukrzycą ciążową - proszę o wiadomość prywatną ze wskazówkami, dietami itd W środę idę do ginekologa, to chcę być przygotowana do zadawania pytań :*

Czołem!

Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Właśnie odebrałam wyniki. Byłam dziś na krzywej cukrowej i drugi pomiar po 60 minutach wskazuje na cukrzycę ciążową. Mój wynik to 190, a cukrzycę rozpoznaje się po >= 180 Wynik na czczo i po dwóch godzinach dobry.

Dziewczyny z cukrzycą ciążową - proszę o wiadomość prywatną ze wskazówkami, dietami itd W środę idę do ginekologa, to chcę być przygotowana do zadawania pytań :*

Czołem!
    JUż miałaś krzywą cukrową? ja w poprzedniej ciąży miałam ją później robioną jakoś po 20 tygodniu napewno

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów