Strona 159 z 435
Pokaż wyniki od 1,581 do 1,590 z 4346

Grudniowe mamusie

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Witajcie, przeżuciłam się na banany, a po arbuzie odbija mi się strasznie takim ogórkiem ;P Soki odpadają, mogę albo owoc albo troszkę soku, to wolę owoc, dłużej nie jestem głodna. Co do tych klubów, zapisałam się w trzech może coś kiedyś przyślą

2. dzieckozakupy.pl
    Ja truskawki i czereśnie.

Cześć :-) dawno się nie odzywałam ale powiem Wam szczerze że nie miałam weny. Jestem po badaniach i z maluszkiem który został jest wszystko w porządku, na 90 % bd to dziewczynka i Misia bd miała siostrzyczke :-)
    Za tydzień moja lobuziara kończy roczek i szykujemy się do imprezki :-)

Witam wszystkie nowe mamusie i gratuluję udanych wizyt i pięknych zdjęć :-)
    Wszystkim czerwcowym roczniakom zycze dużo zdrówka i samych słonecznych dni :-)

Co do tych klubów to ja również zapisałam się do bebiklubu, hippa i już nie pamiętam nazwy do czego jeszcze :-) dostałam tabliczkę imienna do auta, łyżeczki, kasze, obiadki i teczkę na dokumenty dziecka :-)

Paralea zazdroszczę pobytu nad morzem :-) uwielbiam jeździć, mam tez rodzinę w Kołobrzegu :-)

Ja nie miałam żadnych must have zabawek, dostalam gryzak taki drewniany, ale w ogóle zero wow. Zobaczymy czy się teraz sprawdzi. Mr B. widziałam i w sumie wolę książeczki czarno białe. U nas się sprawdziły.
    No i podstawa .. Miś szumiś ;-) .

Cześć. Moje dziecko wczoraj się spisalo ale za to dzisiaj dramat. Zmierzla że aż żyć się odechciewa. A jeszcze dzisiaj te poprawiny. :/ dodatkowo słabo mi się robi więc na godzinkę i do domu.
    Wesele niby ok ale jedzenie średnio dobre i wszystko robione na pokaż. Fajerwerki dziczyzna wjezdzajaca z pompa, pokaz dla rodziców balony fruwajace do nieba trzy suknie dla jednej dziewczyny... itd. Zobaczcie jakie my gwiazdy jesteśmy ... nie lubię takiego chwalenia się wszystkim..
    Ostatnio edytowane przez wichrowa14 ; 18-06-17 o 08:59

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Beczułka, dobrze Cie widzieć! i ze u Ciebie wszystko ok! odzywaj się częściej

No Miś Szumiś to szał, moje koleżanki bardzo sobie chwalą.

Ładna pogoda, a jak u Was? Ja juz nie mogę doczekać się środy i wizyty u lekarza, a w piątek jedziemy nad morze

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    wichrowa, no wesele z pompa tez tego nie lubie, ale co kto woli. U mnie atrakcji nie było zadnych, wesele obroniło sie samo, mieliśmy swietny zespół i czesto słyszymy że to było najlepsze wesele!

A no dobra, na poprawinach mieliśmy pokaz barmanów taki na wypasie, woow mnie zatkało, to był prezent od mojej siostry, o niczym nie wiedziałam, ludzie zbierali szczeke z podłogi, jacyś mistrzowie i powiem Wam ze poryczałam sie mega - a na całym weselu dzielnie sie trzymałam

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Beczułka, mieć rodzinę nad morzem gdy mieszka się trochę dalej to super sprawa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów