Strona 158 z 435
Pokaż wyniki od 1,571 do 1,580 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    NikaWero ja po jabłkach też się męczę. Po strączkowych i kapuscianych. Od trzech dni jem bardzo lekko i jest lepiej. Jak pozwoliłam sobie na kukurydzę z grilla to myślałam że mnie rozsadzi.

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Ale mnie wzięło na zapach róż. Tak mi się strasznie teraz podoba. I mam ochotę na różany dżem albo paczką z różą

Junior Member
    monia1423

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Cześć! widzę, że nie próżnowałyście
    Ja dziś powiedziałam szefowi o ciąży, bo już zaczęłam 3 miesiąc. Były gratulacje, słowa wsparcia i gwarancja, że mam do czego wracać A na razie zasuwamy dalej, póki mam siły i czuję się dobrze Jadę kupić sobie ciążowe suplementy na drugi trymestr, w gratisie jest kubeczek dziecięcy.

Powiedzcie mi, Drogie Mamy, znacie jakieś firmy, które dają wyprawki? Ja zapisałam się do BebiKlubu, ale niczego mi nie wysłali jeszcze
    Z BebiKlubu czeka sie ok 1 miesiąca, ja już dostałam od nich dwie przesyłki, także trzeba uzbroić sie w cierpliwość :-) ostatnio dostałam też przesyłkę Hipp

Junior Member
    monia1423

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-10 zobacz kalendarz
    Ja z BebiKlubu dostałam zabawkę sensoryczną i termoforek. Za to z Hippa przyszła teczka na dokumenty dla dziecka, książeczka z informacjami o ciąży i tam można różne informacje zapisywać, a także przyssawka do auta "Z nami jedzie dziecko"

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez NikaWero Zobacz posta
    Nie przsadzam, wręcz przeciwnie jestem na diecie cukrzycowej. Po owocach właśnie mam najgorzej, jedno jabłko i do wieczora męczarnie. Może ten koper pomoże, dzięki.
    No tak zapomniałam że jabłka i czereśnie to zło! Ja owoce miksuje w koktajlach, ale głównie swieze soki pomagają, przynajmniej mi ( pomarancza, grejpfrut, kiwi)

Ten koper naprawde działa, mnie jeszcze wzdyma białe pieczywo, wczoraj zjadłam 2 ciabatty, a zwykle jem ciemny chleb, i tez czułam się okropnie. Wypiłam herbatke i przeszło!

Dzieki dziewczyny już sie rejestruje, zawsze sie przyda jakiś mały gratis, tym bardziej że jeszcze nic nie kupiłam. Czekam na określenie płci Juz w srode mam nadzieje że maluch sie pokaże!

A znacie jakieś fajne gadzety które warto mieć, taki absolutny must have? Przegladałam ostatnio kanały na youtube, i dziewczyny mówią o wyprawce, i hitem jest Mister B! Podobno te kolory dla niemowlaka sa najlepsze, i ma termofor https://e-babystuff.pl/produkt/super...FQaLsgodWp8PHA sama bym go chciała

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Cześć ;-)

Jakie plany na weekend?

Ja w pierwszej ciąży też byłam zapisana do tych klubików, czasami fajne gratisy wysyłają, a najfajniejsze są warsztaty : " Bezpieczny Maluch"

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    U mnie od rana pada deszcz i jest zimno. Kłade się do łózka i leniuchuje, obejrze jakiś film obzerajac sie truskawkami

Byłam na zakupach, w lidlu są fajne spodnie haremki dla kobiet w ciąży, z takim pasem na brzuch, są super kupiłam! Nie widziałam ich w gazetce, nie wiem co to za wypust, kosztują 39 zł u mnie były tylko granatowe ale są bardzo ladne, polecam Wam, co prawda ten materiał na brzuch jest jeszczetroche za luźny, ale świetnie posłużą w kolejnych miesiacach!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    A ja byłam w H&M i kupiłam dwie pary spodni na wyprzedaży po 30zl.

U nas tez pada. Wiadro kawy wypiłam bo ciążowa bezsenność mnie dopadła.
    Ewelkaa u nas brak tych spodni w Lidlu.

U mnie będzie bardzo mało zabawek. Właśnie myślę o Mister B i zyrafie gryzaku plus jakiś pałąk. Moja córka bardzo mało bawiła się takimi sklepowymi zabawkami a za to uwielbiała wszystkie moje miski plastikowe i pudełka. Zresztą zobaczymy w praniu jakie to będzie dziecię z Malutka naszego.

Fajna też jest latarnia z ikei

Witam, pogoda jest okropna, najchętniej bym nie wstawała z łóżka, pociesza mnie tylko myśl, że jutro będzie lepiej.

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    moja dieta to w większości owoce i warzywa, głownie truskawki, fasolka szparagowa i arbuz...truskawek to dwa kilo potrafię sama pochłonąć ;D
    z zabawek na początek http://allegro.pl/kroliczek-usypiacz...763192486.html jak Piotrek był mały to puszczałam mu szum radia kiedy szuka fali i uspokajał się od razu, potem mata edukacyjna i gryzaczki
    spodnie z lidla już kupione, dzięki za podpowiedz, a w h&m upatrzyłam spodenki, ale jeszcze nie były w promocji, muszę też poszukać koszule do szpitala i nowy szlafroczek, mój dość już sfatygowany

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów