Strona 155 z 435
Pokaż wyniki od 1,541 do 1,550 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    No więc tak... byłam w szpitalu to były skurcze tak jak myślałam dostałam leki i nawet przeszło teraz pozostał tylko dyskomfort. Niestety nie zostałam w szpitalu bo nie ma mi kto z dzieckiem zostać. Wypisałam się na własną prośbę.
    Dostałam jakieś leki i mam leżeć.
    Jakie leki dostałaś? Oszczędzaj się, dobrze, że z maleństwem ok.

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Byłam na USG genetycznym, lekarz powiedział, że dziecko jest bardzo zdrowe i że ciąża rozwija się prawidłowo w tym momencie. Dzidziuś ma 65 mm, i strasznie się kręcił, przez co robił nam problemy W końcu na zdjęciu widzę coś, co przypomina dziecko, bo na pierwszych badaniach to był ryż, ziarnko kukurydzy i fasola Płci nie znamy.

Wg dzisiejszego badania termin mam na 23 grudnia
    No widzisz jak pięknie jest! a tak się zamartwiałaś. Mamy zbliżony termin ;-)ciekawe ..która pierwsza urodzi

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamiBaby Zobacz posta
    Takie nagłe odstawienie dupka , jest bezpieczne? A dawki masz zmniejszone?

Mi w szpitalu przepisali 3 x 2 , moja gin zmieniła na 2 x1 , mam brać przez miesiąc.

Ewelka będzie kochana dobrze, nie ma innego wyjście!!! Ja liczę, że wszystkie tu zebrane grudnióweczki urodzą zdrowe i śliczne maluszki.
    Moj gin uwaza ze duphaston ma sens jak jest brany co 8 godzin bo tyle działa, czyli 3 razy dziennie. I nie ma sensu brac 1 tabletke dziennie, takie jego zdanie. Ja od poczatku nie miałam wskazan zeby go brać, wiec troche na nim wymuszałam recepty bo psychicznie czułam się lepiej Ale i tak schodze z dawki i teraz biore 2 razy dziennie.

Przerobiłam cały internet, wiekszość kobiet bierze do 14 tygodnia, bo wtedy już funkcje utrzymania ciąży przejmuje łożysko. No chyba ze ktoś ma plamienia to inna sprawa. Wtedy indywidualnie. Pewnie inaczej bedzie u Ciebie. Ja po prostu brałam "profilaktycznie" przez wczesniejsze poronienie.

Ale sie dzisiaj najadłam, wsunęłam wielkiego burgera, na szczescie teraz robią zdrowsze burgery, kawał wołowiny, warzywa, lekki sos, nawet nie mam poczucia winy

O mnie
    Ja wczoraj miałam straszną ochotę na cheeseburgera z McDonalda no i pojechaliśmy a na deser nektarynki. A teraz mam smaka na pizze z pieca

Ewelka , aha to w takim razie śmiało odstawiaj i nie stresuj się!

Dziewczyny jak dodać suwaczek żeby był widoczny tak jak wasze?

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamiBaby Zobacz posta
    No widzisz jak pięknie jest! a tak się zamartwiałaś. Mamy zbliżony termin ;-)ciekawe ..która pierwsza urodzi
    Lepiej zrobić zawody, która później, bo jednak nie chciałabym wygrać konkurencji za wcześnie Ale z tym podobnym terminem to fajnie, bo przechodzimy niemal takie same etapy ciąży

JAK WSTAWIĆ SUWACZEK:
    https://www.suwaczki.com/krokpierwszy/pregnancy.html

1. Wybierasz sobie graficzki, tło i suwaczek, następnie uzupełniasz dane i klikasz "Stwórz suwaczek".
    2. Wygenerują się kody. Musisz skopiować BBCode.
    3. Wchodzisz w ustawienia swojego profilu na forum "Twój profil". W menu po lewej stronie na samym dole masz "Moje ustawienia", a dalej -> Edytuj sygnaturę.
    4. Wklejasz BBCode w okienko tekstowe i zapisujesz.

Voila!

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kocia mama, niepotrzebne były nerwy, cieszę się, że wszystko super!

Ja od wczoraj nad morzem, jednak pociąg odpuściłam, skorzystałam z blablacar. Dziś już jakiś czas pada, ale to nic, molo deszczu poniekąd też ma swój urok. No i jestem wśród najbliższych, ależ za nimi tęskniłam.
    Życzę Wam kochane pięknego dnia, mimo wszystko duuużo słonka i zdrówka!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Dzień dobry ;-)

a co tu taka cisza? Co porabiacie? jak samopoczucie?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Kocia mama, niepotrzebne były nerwy, cieszę się, że wszystko super!

Ja od wczoraj nad morzem, jednak pociąg odpuściłam, skorzystałam z blablacar. Dziś już jakiś czas pada, ale to nic, molo deszczu poniekąd też ma swój urok. No i jestem wśród najbliższych, ależ za nimi tęskniłam.
    Życzę Wam kochane pięknego dnia, mimo wszystko duuużo słonka i zdrówka!
    super , wypoczywajcie na maxa! Też mi się marzy wyjazd nad morze,ale chyba nic z tego..

Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj mam mniej bolący brzuch ale boli niestety. A jeszcze jutro to cholerne wesele :/ nawet nie wiem czy męża koszula i garnitur nadal są na niego dobre bo nie chce przymierzyć. Wrr... nie lubię takich imprez ale no jak do siostry na wesele mam nie iść :/ najchętniej zostałabym w domu. No nic. Pójdę na dwie trzy godziny i wróce do domu. Dziecko moje też nie jest skore do zostawania z kimś innym niż ze mną więc będę miała pretekst żeby wracać do domu a że ma sale z domu mam 60 KM to trochę muszę jechać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów