Strona 154 z 435
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,540 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    tak mi dzisiaj przykro bo to już czerwiec a ja miałam być lipcówką i już bym niedługo miała maleństwo przy sobie
    Asia ja tez jestem mamą aniołka, i tak jak Ty termin lipcowy, ale wymazałam to z pamięci, w sensie zawsze będę pamiętać, ale pogodziłam się z tym, nie rozpamiętuję, myślę że to dzieciątko wróciło do mnie tylko troszkę później

Cytat Zamieszczone przez Alex27 Zobacz posta
    MamiBaby wszystko na pewno będzie dobrze!

Ja też przed każdą wizyta mam dodatkowa dawkę stresu a pracuje w fundacji która zajmuje się pomocą dzieciom niepełnosprawnym więc jak codziennie się czyta o różnych historiach to w głowie pojawia się tysiąc scenariuszy niestety samych negatywnych
    Oj to musi być przeżycie taka praca, przyznam szczerze że odkąd jestem w ciąży odrzucam takie myśli, przełączam smutne programy w tv na temat takich dzieci, smuci mnie to o wiele mocniej

Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Kurde ja od dwóch godzin mam skurcze promieniujace mi na krzyż. Czuję się jak bym zaraz miała urodzić a wszyscy myślą że udaje. Teściowa krzywo patrzy bo wydziwiam, teść też bo migam się od roboty :/ wrr ...
    Jak nie minie to raczej odwiedzimy izbę przyjęć bo tak mnie bolało przy porodzie. Wzięłam dwie nospy uspie dziecko to zobaczymy co będzie
    Dobrze ze już sobie z tym poradziłaś i że jest ok. Ja nie umiałabym rozpoznać takich skurczy, ogólnie dość czesto mam bóle kregosłupa, ale domyślam się ze to inny ból.

I co powiedzieli, coś moze powodować skurcze na tym etapie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Zazdroszcze Wam wyjazdu nad morze, chociaż ma być tylko 20 stopni! Byłam w tamtym roku nad morzem w Boze Ciało, pogoda w kratke, nie lubie tak, kilka razy uciekaliśmy z plaży przed chmurami Ja planuje morze w nastepny weekend, jedziemy na 3 dni, w zwiazku z tym poszłam wczoraj na zakupy i.....

Porażka te ciążowe ubrania, byłam w H&M mama, w sumie to nie wiem czy jakas sieciówka ma jeszcze taki dział? Przebitka niezła, ostatecznie kupiłam zwykły kombinezon nie dla ciężarnej za 59 zł, w H&M, mają luźną gumkę i jest mega wygodny, polecam, dużo wzorów i można w nich przechodzić lato

Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Asia ja tez jestem mamą aniołka, i tak jak Ty termin lipcowy, ale wymazałam to z pamięci, w sensie zawsze będę pamiętać, ale pogodziłam się z tym, nie rozpamiętuję, myślę że to dzieciątko wróciło do mnie tylko troszkę później

Oj to musi być przeżycie taka praca, przyznam szczerze że odkąd jestem w ciąży odrzucam takie myśli, przełączam smutne programy w tv na temat takich dzieci, smuci mnie to o wiele mocniej

Dobrze ze już sobie z tym poradziłaś i że jest ok. Ja nie umiałabym rozpoznać takich skurczy, ogólnie dość czesto mam bóle kregosłupa, ale domyślam się ze to inny ból.

I co powiedzieli, coś moze powodować skurcze na tym etapie?

Co do skurczow to nie wiedzieli czemu wystąpiły. Tak to inny ból . Potrafiłam go rozpoznać bo miałam bóle krzyżowe podczas porodu i to było dokładnie to samo.
    Co do męża to mnie wspiera i martwi się tak samo jak ja. Co chwilę pyta jak brzuch czy lepiej czy gdzieś jedziemy z tym bólem...

Co do sieciowek. Wiem masakra. Sama chciałam kupić sobie jakiegoś ciucha coazowego w sensie spodnie bluzki topy na stronie dużo fajnych ciuchów zaszłam do sklepu i właściwie nic z tego nie było :/ jedne jakieś badziewne spodnie ciążowe kupilam :/ a w ogóle generalnie jest tak że mimo iż na stronie jest dział mama to w sklepach defacto takich działów nie ma bo przecież po co ...

Ja kupuje wieksze rozmiary, spodnie na alegro. Jakos niebnarzekam, w hm mi sie nie podobaja i cenowo dla mnie przesada.
    A wieksze rozmiary kupuje w pepco, lidlu i ostatnio duzo fajnych w auchan. Te z sieciowek sa kiepskke bo takie kroje ze na ciaze sie nie nadaja.

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Cześć kochane, dzięki wielkie za wsparcie i otuchę!

Co do badań to mam bardziej ginekologiczne i palpacyjne, plus morfologia, analiza moczu i cytologia jak ustąpi krwawienie. Na chwilę obecną jestem w domu , nadal plamię, ale nie jest to lejąca żywa krew. Dostałam dupka na podtrzymanie , magnez, nospe i antybiotyk. Staram się myśleć pozytywnie.

Uwielbiam H&M, ale z działu Mama, ubrania są za duże jak dla mnie, więc kupuję zazwyczaj S lub małe M.

My niestety chyba nigdzie nie pojedziemy, bo jednak ciąża zagrożona.

Dzisiaj na obiadek mam krupniczek i naleśniki.

Trzymam kciuki za wszystkie mamusie grudniowe i życzę zdrówka. Buziaki.
    Ostatnio edytowane przez MamiBaby ; 15-06-17 o 11:12

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Mamibaby zrób sobie dodatkowo CRP, to badanie który pokazuje stan zapalny w organizmie, sód i potas jeszcze jest ważny. Jak poroniłam, lekarz dał mi na to skierowanie, mówił jakie to ważne, niestety zwykła morfologia tego nie obejmuje.

Ja od początku jestem na duphastonie, ze względu na bóle brzucha, za 2 dni mam odstawic, strasznie się boje, ginekolog nie widzi wskazan zebym to brała. Ehhh bedzie dobrze prawda? Tez biore magnez 3x1 dziennie

bedzie dobrze, jestes pozytywnie nastawiona to najwazniejsze

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Witam świątecznie
    wichrowa i Mamibaby wszystko będzie dobrze tylko oszczędzajcie się
    Witam kolejną grudnióweczkę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Ja dziś jestem nie za bardzo

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Mamibaby zrób sobie dodatkowo CRP, to badanie który pokazuje stan zapalny w organizmie, sód i potas jeszcze jest ważny. Jak poroniłam, lekarz dał mi na to skierowanie, mówił jakie to ważne, niestety zwykła morfologia tego nie obejmuje.

Ja od początku jestem na duphastonie, ze względu na bóle brzucha, za 2 dni mam odstawic, strasznie się boje, ginekolog nie widzi wskazan zebym to brała. Ehhh bedzie dobrze prawda? Tez biore magnez 3x1 dziennie

bedzie dobrze, jestes pozytywnie nastawiona to najwazniejsze
    Takie nagłe odstawienie dupka , jest bezpieczne? A dawki masz zmniejszone?

Mi w szpitalu przepisali 3 x 2 , moja gin zmieniła na 2 x1 , mam brać przez miesiąc.

Ewelka będzie kochana dobrze, nie ma innego wyjście!!! Ja liczę, że wszystkie tu zebrane grudnióweczki urodzą zdrowe i śliczne maluszki.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez justa30+ Zobacz posta
    Ja dziś jestem nie za bardzo
    Co się dzieje? Słabo się czujesz?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów