Strona 151 z 435
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,510 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za wsparcie. Staram się myśleć pozytywnie.

Czułam się naprawdę super. Byłam wypoczęta, wyspana i zrelaksowana. Nie wiem co to było! Czy krwiak jakiś czy nadżerka. Bałam się o maluszka , płakałam na Izbie, bo myślałam , że to już koniec...... Cieszę się ,że maleństwo żyje i wierzę, że dotrwam do magicznego grudnia i urodzę zdrowego dzidziusia.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Czeka mnie sterta badań i obserwacja, bo jednak coś jest nie tak.
    Ciąża to jedna wielka zagadka..

Mam nadzieję, że u Was wszystko ok i czujecie się dobrze.?

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    MamiBaby mam nadzieję że to krwiak się oczyścił i dlatego takie krwawienie. Pisze że mam nadzieję bo z krwiakiem można wygrać. Czytałam dużo o tych zarazach i kobiety naprawdę rodziły zdrowe dzieci i wracały do normalnego życia. Zostawili Cię w szpitalu? Jeśli masz duże obawy to szukaj gdzie masz najbliższy szpital patologii ciąży Ale taki z gdzie ratują dzieciaczki naprawdę maleńkie. Ja wiem że jak coś się będzie działo jadę na Wrocław nie patrząc na nic. Leż Kochana i myśl pozytywnie. Ja jak dostałam krowotoku to myślami że już po ciąży a tam serduszko biło mojego Malutka kochanego. Będzie dobrze trzymam za Was mocno kciuki.

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Współczuję stresów Ja też nie mogę wysiedzieć na miejscu - jadę dziś na PAPPę Ogólnie mam jakieś strasznie złe przeczucia, których nie mogę z głowy wyrzucić

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    MamiBaby moze sie nadwyrezylas przy dziecku, czasem niewiele potrzeba, albo jakieś naczynko pękło. Mamaginekolog kiedyś mówiła że macica podczas ciazy to najbardziej unaczyniony organ, razem z łożyskiem, nawet po stosunku moze zdarzyć się krwawienie. Dlatego boje się zbliżen w tym okresie

jakie masz badania zalecone?

Kociamama nie panikuj. Ja nie robiłam Pappa, do niczego mi to niepotrzebne. Jedynie co to z badan zdecydowałam sie na to http://www.testdna.pl/zakrzepica_a_ciaza/ Jeżeli jesteś niespokojna chodź czesto na wizyty, ja chodziłam co 2 tygodnie, był taki moment ze co tydzien przebierałam nogami. Ale co ten stres zmieni?

A druga sprawa ze odkad mam detektor tetna to sie uspokoiłam. Naprawde polecam

MamiBaby odpoczywaj ile możesz olej obiad i sprzątanie a wszystko będzie dobrze.

kocia mamo ja mam taki dziwny niepokój przed każdą wizytą i nie wiem jak sobie z tym radzić.

Aniołek 23.12.2016

tak mi dzisiaj przykro bo to już czerwiec a ja miałam być lipcówką i już bym niedługo miała maleństwo przy sobie

Aniołek 23.12.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Mamibaby uwazaj na siebie! Takie incydenty potrafia narobic stresu. Malenstwo ma sie dobrze i to najwazniejsze.

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    MamiBaby moze sie nadwyrezylas przy dziecku, czasem niewiele potrzeba, albo jakieś naczynko pękło. Mamaginekolog kiedyś mówiła że macica podczas ciazy to najbardziej unaczyniony organ, razem z łożyskiem, nawet po stosunku moze zdarzyć się krwawienie. Dlatego boje się zbliżen w tym okresie

jakie masz badania zalecone?

Kociamama nie panikuj. Ja nie robiłam Pappa, do niczego mi to niepotrzebne. Jedynie co to z badan zdecydowałam sie na to http://www.testdna.pl/zakrzepica_a_ciaza/ Jeżeli jesteś niespokojna chodź czesto na wizyty, ja chodziłam co 2 tygodnie, był taki moment ze co tydzien przebierałam nogami. Ale co ten stres zmieni?

A druga sprawa ze odkad mam detektor tetna to sie uspokoiłam. Naprawde polecam
    Nie mam możliwości chodzić co 2 tygodnie, bo chodzę na NFZ, a prywatnie już bym nie dała rady Zabijają mnie stresy. Raczej do psychiatry powinnam iść ;P

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kocia_Mama nie nakręcaj się. Zjedz jakiś słodki suszony owoc a dobre myśli wrócą. Musisz być dobrych myśli bo dzieciątko to czuje. Sama pisałaś że to cud że jesteś w ciąży. Ja codziennie mam takie uderzenia miłości że tak kocham to bobo w brzuszku i moja Misie dużą która wczoraj otwiera mi drzwi i mówi "kobiety w ciąży mają pierwszeństwo"

Asia ja strasznie przeżyłam wigilię tamtego roku bo miało być nas więcej. Wiem jak to ciężkie. Moje małe aniołki na bank sa szczęśliwe w niebie i patrzą na nas z góry. To One dały mi siłę i duża motywację do kolejnej ciąży. Pamiętam jak kwiatuszki wyglądały i mam żal że personel szpitala nie pomyślał że chciałabym się z nimi pożegnać, dotknąć, przytulić i pocałować. Pokazali mi tylko na chwilę i tyle. Kazali odpoczywać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów