Strona 150 z 435
Pokaż wyniki od 1,491 do 1,500 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie
    mi też twardnieje, ale biorę nospę dopiero jak już czuje, że wszystko ciśnie w dół
    dwa tygodnie czekania na testy nifty, ale czuje, że to niepotrzebny wydatek, moja dzidzia to siłaczka, takie koniaki wczoraj sadziła, że na pewno jest zdrowa

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Wreszcie was doczytalam!

Witam nowe mamy i skladam spoznione zyczenia

Jakos zalatana bylam i tu nie zagladalam. Moj synek skonczyl rok a dopiero probuje wstawac i zaczyna raczkowac, do tej pory jezdzil na tylku. Mam spokoj z lataniem za nim, jak do tej pory :P Dzis mielismy szczepienie i nawet nie plakal.
    Ja rozstepow po pierwszej ciazy nie mam zadnych, ale zmagam sie z azs, ktore w tej ciazy doskwiera mi niemilosiernie, bardzo sie mecze, mama zajete cale rece, twarz i dekolt. Do tego wychodzi mi gorna osemka! narazie bardzo nie boli ale sie boje.

Zakupilam tez dzis truskawek pysznych slodkich, czeresni i kalafiora i tak jem na zmiane, a smaki tak mi sie mieszaja, dziwne rzeczy potrafie łaczyc
    A brzuszek juz mam widoczny, nie wiem ile przytylam, ale zwracam juz uwage, duzo szybciej niz w pierwszej ciazy to bylo.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Ja też mam stracha przed każdą wizytą. Musimy pozytywnie w przyszłość patrzeć. Tak mnie głowa rozbolała nie mogłam już wytrzymać i teraz wzięłam apap.

Komu twardniał brzuszek? Ja czasem jak mi się w jelitach przesuwa to czuje że stwardnieje macica.
    Mi twardnieje brzuch jak się najem, w sensie zjem cos wzdymajacego albo za duzo, już sie nauczyłam to odrozniac i nie panikuje, wypijam od razu herbate z kopru i przechodzi albo po pracy, dzisiaj pracowałam niby tylko 5 godzin ale wróciłam taka zajechana, brzuszek twardy, jak odpoczełam tto przeszło.

Mój gin mówił że twardnienie brzucha to tez grawitacja, ciagnie go w dól, trzeba wtedy odpoczac. Ale twardnienia macicy jeszcze nie miałam

Poczułam dzisiaj najprawdziwszego kopniaka, no cóz u mnie juz prawie 17 tydzien... a męzu nie wierzy

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Alex27 Zobacz posta
    Czesc wszystkim :-D
    Od wczoraj Was czytam i postanowilam dolaczyc :-) termin mam na 17 grudnia ale mam cicha nadziej ze bedzie to najpozniej pierwszy tydzien grudnia ;-) i mam do Was takie pytanie. Wybaczcie jezeli pojawilo sie to juz wczesniej ale ciezko nadrobic Wasze 146 stron postow :-D
    Czy tez mialyscie tak ze lekarz nie zrobil Wam usg genetycznego do konca 13 tygodnia??
    Czytalam ze jest to standardowe badanie ktore robi sie zawsze a on po prostu tego nie zrobil. Na szczescie nadrobilam to prywatnie i choc slyszalam ze bardzo duzo lekarzy po prostu nie umie zrobic wszystkich dokladnych pomiarow to wydaje mi sie to strasznie dziwne. Choc moze to tez wynika z kobiet takich jak ja ktore nie upominaja o swoje prawa :-(
    Witaj

pewnie masz na mysli usg prenatalne, to usg pierwszego trymestru, lekarz ocenia narządy, robi pomiary, przepływ krwi itp tego nie obejmuje standardowa wizyta, u mnie trwało to 40 minut, osobny gabinet, inny sprzet, nie każdy ma uprawnienia, kiedys sprawdzalam na necie liste lekarzy i z mojego miasta tylko 3 ma takie uprawnienia. Mimo wszystko jesli Twoj tego nie robi, to powinien odesłać Cie do kogoś innego.

Ja płaciłam 250 zł za to badanie. Potem jest jeszcze połówkowe, i ostatnie w III trymestrze.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Fajnie że jest nas coraz więcej. Powoli nie ogarniam nicków

Od rana z bólem głowy ale nic nie robię z tym. Mam zamiar zaraz poćwiczyć to może przepływ krwi pomoże.

Dziś na obiad bułki na parze z sosem z truskawek.

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamy ;-)

A ja wróciłam ze szpitala , myślałam ,że nie przeżyje tego... Obfite krwawienie ;(, dobrze, że maluszek żyje. Mam oszczędny tryb i ogrom leków Trzymajcie kciuki.

Cytat Zamieszczone przez MamiBaby Zobacz posta
    Witam nowe mamy ;-)

A ja wróciłam ze szpitala , myślałam ,że nie przeżyje tego... Obfite krwawienie ;(, dobrze, że maluszek żyje. Mam oszczędny tryb i ogrom leków Trzymajcie kciuki.
    Ojej to uważaj na siebie teraz.
    Ja się dzisiaj słabo czuję głowa mnie boli brzuch do tego jakaś słaba jestem. Tu pełni roboty w domu i na podwórku a na domiar złego wesele w sobotę ...strasznie nie lubimy takie imprez z mężem. Ale bliska rodzina. ..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamy ;-)

Kobieto 4 litery na kanapę i odpoczywaj

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Witam nowe mamy ;-)

Kochana co się stało? Miałaś wczoraj jakiś cięzki dzień? Przemeczyłaś się?

Słuchaj się lekarza, odpoczywaj, wzmocnij organizm napewno będzie dobrze Trzymamy kciuki!

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    MamiBaby leż, leż i jeszcze raz leż i nogi do góry od czasu do czasu. Pij dużo wody. Kurczę ja leżałam 6 tygodni dasz radę i Ty. Czy to krwiak Ci pękł skoro taki krwotok?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów