Strona 142 z 451
Pokaż wyniki od 1,411 do 1,420 z 4509

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    http://pl.ccm.net/faq/4655-jak-wgrac...isu-imageshack

tu wrzucam linka na stronkę-któraś z Was`pytała jak dodać fotki na forum,mam nadzieję że pomogłam

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Witajcie, poczytałam Was trochę i postanowiłam się odezać. U mnie dziś 11t i 5 dni, rano byłam zrobić test pappa i beta hcg, lekarz konkretnie powiedział, że ma być kryptor, nie wiem co to ale 2x droższe niż zwykłe to chyba dokładniejsze. 20.06 mam to badanie przesiewowe, czy jak to się tam nazywa. We wtorek byłam na wizycie, wszystko ok tylko nie wim doklanie ile ma cm bo strasznie fikał. Termin wg usg mam na 25 grudnia, będzie cesarka niestety, ale ja już po dwóch operacjach ginekologicznych więc nie ma innego wyjścia. W tamtym roku miałam cp w rogu macicy, wcześniej mięśniak..eh szkoda gadać. Jeszcze po tej cp przytyłam nagle pare kilo i teraz stoje na tych 77 kg. Mam cukrzyce, biorę insulinę i kłuję się 5 razy dziennie, nawet przed 4 rano muszę sprawdzać cukier, paranoja, ale czego się nie robi dla bobasa. Stres jest, zwłaszcza przed każdą wizytą na usg, czy wszystko ok, jakoś sobie radze, choć ciśnienie wtedy skacze. W domu jak mierze mam 94/60 a u lekarza 137/90...Jestem z okolic Wrocławia, lekarz od kilku lat ten sam, jakoś tylko do niego mam zaufanie i przyjmuje też w poradni patologii ciąży do której ostatnio chadzam dość często. Pozdrawiam Was wszystkie

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cześć Nika Będzie dobrze. Ja też jestem "problematyczna" Ale mam nadzieję, że wszystko będzie się dobrze rozwijać A dlaczego masz zaplanowaną cesarkę?

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Też mam taką nadzieję, co mi pozostaje, ale strach jest. Cesarka, bo 2 operacje na macicy za mną, w tym wycięcie rogu macicy z cp...także lekarz odrazu uprzedził. Starania były planowane, lekarz na wizycie kontrolnej w marcu powiedział, że pęcherzyk w jajniku i śluz płodny wiięc do dzieła i się udało

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Nika witaj i głowa do góry. Jesteśmy silne babki i kto jak nie my damy radę.

Weronika to jeszcze ja śpiewam sto lat i życzę słodkiego dzieciństwa roczniaczkowi.

Miałam ubrane soczewki i za cholerę nie mogłam ich ściągnąć a dziś na oczy patrzę nie mogę.

NikaWero ja miałam zagrożenie cukrzycą, więc już doświadczyłam trochę tego co Ty. Na szczęście to był fałszywy alarm, ale stwierdziłam, że i tak będę się kontrolować i przeszłam na dietę.
    Ty masz cukrzycę ciążową czy wcześniej zdiagnozowaną ? Czytałam, że przy cukrzycy nie tyje się tak dużo w ciąży, to może po będzie łatwiej zrzucić te kg . A 77 to nie taka katastrofa.. no chyba, że jesteś bardzoooo niska.

wczoraj poczułam pierwsze ruchy jestem taka szczęśliwa

muszę w końcu wybrać się na zakupy bo mi cycki wychodzą :P i niestety ostatnie spodnie w jakie wchodziłam zaczęły gnieść dobrze że jeszcze getry zostają

Aniołek 23.12.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Marte Zobacz posta
    NikaWero ja miałam zagrożenie cukrzycą, więc już doświadczyłam trochę tego co Ty. Na szczęście to był fałszywy alarm, ale stwierdziłam, że i tak będę się kontrolować i przeszłam na dietę.
    Ty masz cukrzycę ciążową czy wcześniej zdiagnozowaną ? Czytałam, że przy cukrzycy nie tyje się tak dużo w ciąży, to może po będzie łatwiej zrzucić te kg . A 77 to nie taka katastrofa.. no chyba, że jesteś bardzoooo niska.
    Wykryta w ciąży, ale mówią że wcześniej musiałam już mieć początki, dieta nic nie daje ja i tak malo zawsze jadłam. Teraz tylko częściej musze jeść i to co w tabelkach mam i ilości określone. Niska tak strasznie nie jestem 172 cm, brzuszek też już spodnie cisną i to te jedyne co się jeszcze dopinam ;p

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Zaliczyłam kąpiel w jeziorze, jestem NOWONARODZONA!

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Weronika dokładam się do życzeń 100 LAT dla roczniaka
    Asia wreszcie się doczekałaś kopniaczków
    Witaj Nika

od dwóch dni migrena brzuszka też nie mam, bo ciążą to moja kuracja odchudzająca już 6kg i proszę niech się te mdłości skończą, było już kilka dni jak mnie nie męczyły, ale znowu nawrót...na poprawę humoru zamówiłam kocyk do wózka http://allegro.pl/komplet-do-wozka-m...YzQ4MGU5MTI%3D

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów