Strona 141 z 451
Pokaż wyniki od 1,401 do 1,410 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Hejj ;-)

U nas dzisiaj mega upalnie + 27 C , brakuje basenu i palmy

Co do piwa bezalkoholowego to polecam w zastępstwie kwas chlebowy mocno schłodzony.

W tym tyg mam wizytę, zobaczymy jak tam waga , bo apetyt dopisuje hi

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    Moja mala dzidzia konczy dzisiaj ROK <3
    A w grudniu bedzie juz starsza siostra. Dziewczyny, to byl niesamowity rok, jazda bez trzymanki, i troche dzien swistaka! Jutro dopiero imprezka, bo teraz wylegujemy sie w Sopocie
    100 lat dla niuni!

I jaką macie pogodę w Sopocie?

O mnie
    pochwalcie się brzuszkami ;-)

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez miaaga Zobacz posta
    a ja nie mam rozstępów i mieć nie będę
    hemoroidów boję się jak ognia piekielnego i wszystkie rady jak ich uniknąć mile widziane, żylak oczywiście jest
    Nie wiem, jak uniknąć tego cholerstwa w ciąży ;( Na razie nie mam, ale wraz z rozwojem dziecka pewnie zwiększy się ciśnienie tam na dole i może coś się pojawić. Generalnie to nie przeciążać się i nie doprowadzać do zaparć. Nie wiem, czy w ciąży można brać preparaty doustne z diosminą - trzeba będzie zapytać lekarza. Mi bardzo pomagały, jak już mi wyskoczył ten szatan :<

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Mami baby ja się jeszcze nie pochwalę bo narazie naprawdę nic nie widać

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Witam wieczorową porą.

Zajadamy bób i oglądamy mecz.

Jeśli chodzi o hemoroidy mi tak naprawdę dopiero pomógł masaż. Brałam maści i tabletki a nie chciały zniknąć dopiero poczytałam o masażu i myślę że co mi szkodzi spróbować i naprawdę pomogło a do tego takie mrożone wkłady są wiem że nie brzmi to fajnie ale tonący brzytwy się chwyta.

Pojechaliśmy dziś do zamku Książ. Moja cora mówi: Mamo a wiesz że ten zamek może być zawiedzony

Kupiliśmy dziś arbuza w Biedrze i pytam Męża czy go myl jakimś płynem bo czuję, mówi że nie. I tak zassałam ten miąższ aż odbiegłam do kibelka. Sama gorycz jakiegoś płynu. Nie wiem czym on nasączony mógł być.

Dziewczyny a jeśli chodzi o arbuza to właśnie trzeba to dużo jeść ponieważ uelastycznia naczynia krwionośne.

Sto lat sto lat <3
    Weronika to dla Twojego maluszka odśpiewane na stojąco
    nie umiem odpowiadać na wcześniejsze komentarze by były widoczne te do których piszę :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja dziś źle się czuję, od rana twardniał mi brzuch. U nas dodatkowo dziś kiepska pogoda, Ok 18 stopni.
    Wieczorem przyjaciółka (też w ciąży) zwróciła mi moje ciuchy ciążowe co skłoniło mnie do posprzątania garderoby bo już nawet nie miałam gdzie tych ubrań ułożyć porządna selekcja w szafie i okazuje się że nawet mam co założyć. A miałam nadzieję na shopping ;P

Ja na razie nic nie przytyłam , ale w poprzedniej ciąży początek też był taki piękny.. a potem wstawałam codziennie z kilogramem więcej :P . Także jeszcze się nie cieszę.
    W aplikacji "moja ciąża" w miarę fajnie to kontroluje wagę.
    A brzucha jeszcze nie mam widocznego, całe szczęście

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Isback Zobacz posta
    Ja dziś źle się czuję, od rana twardniał mi brzuch. U nas dodatkowo dziś kiepska pogoda, Ok 18 stopni.
    Wieczorem przyjaciółka (też w ciąży) zwróciła mi moje ciuchy ciążowe co skłoniło mnie do posprzątania garderoby bo już nawet nie miałam gdzie tych ubrań ułożyć porządna selekcja w szafie i okazuje się że nawet mam co założyć. A miałam nadzieję na shopping ;P
    Dobry wieczór

a propos sprzątania to też mnie naszło i zostałam zmuszona rozluźnić szafę z ciuchów na co najmniej pół roku ,bo kupiłam trochę ciążowych a i jeszcze mam wspaniałe kumpelki co obiecały wesprzeć garderobą ciążową(jesienno/zimową).
    a na kolejny shopping również będzie okazja

WERONIKA gratulacje z okazji ROCZKU.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów