Strona 140 z 451
Pokaż wyniki od 1,391 do 1,400 z 4506

Grudniowe mamusie

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Ewelka też robiłam depilację laserowa i miałam takie pięknie pachy a teraz to poprostu masakra codziennie muszę się depilowac bo tak szybko mi rosną włoski. :/
    Ja niestety też mam dużego zylaka na lewej nodze i ostatnio nawet zaczął mnie boleć . Muszę z nim zrobić porządek po ciąży...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Smarowałaś sie czymś szczególnym, czy poszłaś na żywioł licząc na szczęście?

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    a ja nie mam rozstępów i mieć nie będę
    hemoroidów boję się jak ognia piekielnego i wszystkie rady jak ich uniknąć mile widziane, żylak oczywiście jest

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    BliBlaBlu nie bądz taka skromna, pochwal no się foteczką ze ślubu
    współczuje choroby

Weronika u mnie tak samo: mam dużo "młodzieńczych" rozstępów a z ostatniej ciazy ani jednego! Używałam oleju kokosowego na wilgotną skórę na zmianę z balsamem i dało radę, tylko te naczynka... - chyba kwestia genów

A balsam oillan - sprawdzil sie

Weronika nie chciałam straszyć niedzieciatych mam ;P poprostu musiałam się wygadać Heh
    Mi sie udało uniknąć rozstępów poprzednio , używałam tołpy z serii mum. Teraz też wierzę w moc tego kremu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Dzień leżenia w łóżku i dużo picia czynią cuda- dzisiaj już mówię normalnym głosem ale do czwartku jestem na antybiotykach. Ja to się umiem załatwić nawet w ciąży. A jutro mój chrzesniak ma roczek i chyba będę musiała wysłać męża samego
    U mnie się wszyscy martwią,że Tak mało jem (łącznie ze mną). Mam ochotę tylko na owoce, które jem kilka razy dziennie. Waga na razie stoi w miejscu, choć zaczyna mi brakować skali jeżeli chodzi o staniki! Jakby któraś chciała chętnie oddam ze 4rozmiary :P
    Ze względu na moje wczesne wakacje ja już się zaopatrzylam w kilka rzeczy. Głównie sukienki, wszystkie z New Yorkera jak kupuje jakieś, które mieszczą się na moje cycki to są jak znalazł w ciąży!
    Miaaga gdybym tylko wiedziała jak dodać tu zdjęcie :P może jak kiedyś zasiądę do komputera to to rozgryze

Junior Member
    monia1423

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    A ja miałam w tym tygodniu 2 bezsenne noce W dodatku załapało mnie jakieś przeziębienie. Ale popijałam witaminę C i szybko mnie to postawiło na nogi

Jak Wasze przyrosty wagi? Chciałam się zorientować Nigdzie nie mogę znaleźć rozpiski bezpiecznych przyrostów na każdy trymestr. Wiadomo, ze każda kobieta inaczej przechodzi przez ciążę, ale gdzieś czytałam, że chyba od trzeciego trymestru przyrosty mogą wynosić nawet 0,5kg co drugi dzień. A w aplikacji moja ciąża przy 17 tygodniu jest napisane, że do tego czasu średnio można było złapać 2-4kg i że przyrosty powyżej 2,5kg na miesiąc są zbyt wysokie.
    Ja też ostatnio w ogóle nie śpie :-\ po wierceniu się w łóżku, wstałam i oglądalam filmy w tv - okazuje się, że fajne filmy lecą o tej godzinie

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Moja mala dzidzia konczy dzisiaj ROK <3
    A w grudniu bedzie juz starsza siostra. Dziewczyny, to byl niesamowity rok, jazda bez trzymanki, i troche dzien swistaka! Jutro dopiero imprezka, bo teraz wylegujemy sie w Sopocie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów