Strona 139 z 451
Pokaż wyniki od 1,381 do 1,390 z 4509

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    No toż właśnie. Bo piękne słoneczko teraz i piękniejsze jeszcze będzie. Na nogi to już nawet nie zwracam uwagi, ale twarz... usta(!!!) aż strach w lustro patrzeć. A potem to tylko laserowo. Na obojczykach, ramionach, żebrach. Pomimo kremów uszczelniających ścianki naczyń, często drogich - zero rezultatów. Dermatolog rozkłada ręce, mówiąc czego unikać - czyli prawie wszystkiego. Słońca, zimna, wiatru, chloru, ostrego, obcasów, nieregularnych temperatur, klimatyzacji, itd...

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    AsiaAsiula ach, te hormony! (:

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Niestety, naczynka tylko laserem zamknąć... Ja mam cerę naczynkową na twarzy, pomogło mi przejście na naturalne produkty do pielęgnacji (np. 100% olej kokosowy nierafinowany) + regularna suplementacja witaminą C, ktora wzmacnia naczynia krwionośne. Rumieniec mi się bardzo zredukował. Na nodze mam od wielu lat tylko jedno naczynko, póki co nic się nie dzieje.

Boję się rozstępów, bo mam bardzo duze predyspozycje. Od początku ciaży smaruję się bio-oil, ale i tak nie wierzę, że mi nie powyłażą w późniejszej ciąży

O mnie
    Tak że mnie chyba też czeka laser po ciąży :P

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Oj, rozstępy też mnie czekają. Zresztą już mam, parę lat temu dość szybko rzuciłam 20kg. Smaruję się Mamamilem, ale wątpię, że stanie się cud. Moja mama i babcia też mają. Więc chyba genetyka.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Naczynka w ciąży to normalna sprawa. Mi wyszły po ciąży z Córką żylaki. Lewą nogę miałam zrobioną sklerotetapia a prawa laserem wypalane i nic nie pomógł wręcz zrobił mi od tego wypalania do okoła na łydce mnóstwo popękanych naczynek. Lekarz na swój koszt zrobił skleroterapie na tym żylaku i też nic nie pomogła. Dziewczyny koszt prawej nogi 4tys. A mam gorzej niż było.

Ja biorę vitC i wiem że pomga. W zasadzie u mnie żylaki mam w genach ze strony Taty. Dla mnie najważniejsze jest by nie dopuścić do hemoroidów.

Rozstępy też mam.

Cellulit też

Ps. Czego ja nie mam

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    A dziewczyny, powiedzcie, również macie takie problemy z naczynkami? Ja zmagam się z nimi od zawsze, ale teraz to już przesada, "pajączki" są wszędzie...
    boje sie tego najbardziej mam skłonnosc do pękających naczynek, na twarzy jakoś sobie z tym radze zabiegami, głównie profilaktyka i wzmacnianie, ale na udach tak mi popękały. A to dopiero początek. I skłonność do żylaków. Sama nie wiem czy da się jakoś zapobiec? nie wiem... wydam później majątek na zamykanie, trudno.

Jestem po kilku zabiegach depilacji laserowej, co ja się nacierpiałam! No i wiecie co - odrastają. Kurcze liczyłam sie z tym że w ciązy tak może być, ale az tak, szkooooooda!

Mam w planach zainwestowac w dobre kosmetyki przeciwko rozstepom, ale narazie nie znalazłam faworyta.

Moja ciąża jest już widoczna dla innych, zbieram komplementy i gratulacje a jak to jest u Was?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ja miałam epizody z hemoroidami juz w wieku 21 lat - wyskakiwał mi szczególnie po intensywnych ćwiczeniach. Ograniczyłam intensywne trening z przysiadami, podskokami itd. Może i przytyłam od tamtego czasu, ale przynajmniej mogę się wysr*ć jak człowiek, a to jest bezcenne

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Mam w planach zainwestowac w dobre kosmetyki przeciwko rozstepom, ale narazie nie znalazłam faworyta.

Moja ciąża jest już widoczna dla innych, zbieram komplementy i gratulacje a jak to jest u Was?
    Jako ekspert od rozstępów powiem Ci, że z nieinwazyjnych metod przetestowałam wszystko: mustella, no-scar, masła palmersa, oliwki, kremy, balsamy, a także naturalne: oleje z migdałów, kokosowe, shea. Nawet sama robiłam sobie mazidła (polecam stronę zróbsobiekrem) z kolagenami, witaminami E, olejkami jojoba itd. Myślę, że rocznie na preparaty p. rozstępom wydaję z jakieś 100 może 200 zł w zależności od cen kosmetyków. Robiłam sobie także dermaroller w domu (rolka z igiełkami, ktora nakłuwa skórę - prowokowanie ran zmusza organizm do wzmożonej regeneracji) - i taki UJ

Absolutnie nic mi nie pomogło ani prewencyjnie, ani nie zmniejszyło starych. Stare po prostu naturalnym tempem się wygoiły i rozjaśniły.

Ja mam niedoczynność tarczycy, a przy tym ma się suchą i nieelastyczną skórę (tłuszcz idzie w boki, zamiast budować chociażby warstwę lipidową skóry). Dołączyć do tego konsekwentne tycie, więc moje całe ciało jest poorane rozstępami.

Pomogła mi trochę suplementacja cynkiem, który ma ponoć niebagatelne znaczenie w regeneracji rozstępów.

Ja widzę ciążę i mój partner też, bo on mnie tam najczęściej kontroluje. Większość znajomych nie wie o moim stanie, jednak chwalą mnie, że tak ładnie ogolnie wyglądam

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Niestety, naczynka tylko laserem zamknąć... Ja mam cerę naczynkową na twarzy, pomogło mi przejście na naturalne produkty do pielęgnacji (np. 100% olej kokosowy nierafinowany) + regularna suplementacja witaminą C, ktora wzmacnia naczynia krwionośne. Rumieniec mi się bardzo zredukował. Na nodze mam od wielu lat tylko jedno naczynko, póki co nic się nie dzieje.

Boję się rozstępów, bo mam bardzo duze predyspozycje. Od początku ciaży smaruję się bio-oil, ale i tak nie wierzę, że mi nie powyłażą w późniejszej ciąży
    Ja mam duzo rozstepow na udach pupie, cyckach. Ktore sa malenkie! Rozstepy zrobily mi sie w wieku dojrzewani. A w ciazy nic! A balam sie ze bede tygryskiem...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów