Strona 138 z 435
Pokaż wyniki od 1,371 do 1,380 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Witam Wszystkie grudniowe Mamuśki

Przede wszystkim każdej z osobna gratuluję błogostanu.
    W dniu wczorajszym znalazłam Wasz wątek i tak się zaczytałam,że pochłonęłam każdy post od początku JUPI!!!
    Dziś już mogę coś naskrobać
    TP mam na 25.12 BOŻE NARODZENIE uwierzcie to będzie boskie dziecię,ponieważ ta ciąża to prawdziwy cud.
    Pozwolicie,że malutkimi kroczkami będę się" wcinać" w dysykusję.

Życzę udanych zakupów,smacznego bobu,truskawek i czereśni-Ja idę odebrać córę ze szkoły.
    Odezwę się niebawem.Miłego popołudnia.
    Ostatnio edytowane przez justa30+ ; 09-06-17 o 12:43

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Witaj, justa30+*

Kocia mama, z reguły trafiam na info jaki jest ten bezpieczny przyrost wagi w całej ciąży. Ale to też jest zależne od początkowego bmi. W pierwszym trymestrze waga często spada przez uporczywe wymioty. Mi waga ostatnio roztrzaskała się na milion kawałków, więc pewnie ile przytyłam dowiem się dopiero za niecały tydzień na wizycie – już się boję!
    O tym, że tygodniowo można przytyć o 0,5kg, to ja wyczytałam, że nawet od drugiego trymestru ale jeśli przed ciążą miało się niedowagę. 0,4kg jeśli bmi było ok, 0,3kg z nadwagą. Ale niesądzę, by rzeczywistość aż tak ściśle trzymała się teorii.

Tak myślę, że chyba wykorzystam fakt, że pochodzę z nad morza i odwiedzę mamę w Kołobrzegu. Ot, wakacje. Przeraża mnie tylko 7 godzin w pociągu...

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    Bavaria ma 0% i sa tez wina bezalkoholowe. Biale smakuja naprawde jak wino . Czerwonych nie polecam bo jak sok smakuja
    o dzieki za informacje poszukam

Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    A ja miałam w tym tygodniu 2 bezsenne noce W dodatku załapało mnie jakieś przeziębienie. Ale popijałam witaminę C i szybko mnie to postawiło na nogi

Jak Wasze przyrosty wagi? Chciałam się zorientować Nigdzie nie mogę znaleźć rozpiski bezpiecznych przyrostów na każdy trymestr. Wiadomo, ze każda kobieta inaczej przechodzi przez ciążę, ale gdzieś czytałam, że chyba od trzeciego trymestru przyrosty mogą wynosić nawet 0,5kg co drugi dzień. A w aplikacji moja ciąża przy 17 tygodniu jest napisane, że do tego czasu średnio można było złapać 2-4kg i że przyrosty powyżej 2,5kg na miesiąc są zbyt wysokie.
    Ja narazie mam jakies 2 kg na plusie, jem duzo warzyw i owocow, zmuszam sie do miesa, wiec nic dziwnego ze jakos szczegolnie nie tyje. Ja mam taka rozpiske z ksiazki

waga wyjsciowa 40-50 kg - I trymestr 4, II trymestr 6, III trymestr 4 - łącznie 14 kg, max 18
    waga wyjsciowa 50-60 kg - I trymestr 3, II trymestr 6, III trymestr 4 - łącznie 13, max 15
    waga wyjsciowa 60-80 kg - I trymestr 2, II trymestr 5, III trymestr 4 - łącznie 11, max 12
    powyzej 80 kg - I trymestr 2, II trymestr 4, III trymestr 3, łącznie 9 kg, max 11

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cześć Justa Ja mam termin na 26 grudnia, też będzie świąteczno-noworoczne dzieciątko i też jest to cudowne poczęcie ;D

Dzięki za info w sprawie przyrostu masy ciała. Chciałam się po prostu Was podpytać o Wasze kilogramy To jak każdy organizm się różni, świadczy chociażby rozpiska, którą wrzuciła Ewelka - u mnie jest niecały 1kg na plusie a i tak się zastanawiam, skąd się tam znalazł Nie mam wymiotów, nie mam zachcianek, jem jak zawsze. Jedynie mleka mniej piję, a jak sporadycznie już coś słodzę, to korzystam z syropu z agawy albo z ksylitolu - jednak u mnie taki stan przed ciążą się zaczął. Ale brzuszek widać, że się zaokrąglił.

jest dużo kalkulatorów w internecie i można sobie sprawdzić jaki powinien być przyrost w zależności od BMI. ja narazie przytyłam 2,5kg.

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi o wagę to póki co 2 na plusie ale chyba wszystko w cycki poszło,brzuszek trochę się powiększył.
    Z córą było tak samo na koniec 16 plus,dzień po porodzie już 10 kg zgubiłam
    p.s.W ostatnich 4 tygodniach ciąży przybrałam 5 kg

Kocia mama żyję w rozmiarze 40 - pewnie do porodu dobiję do 44/46 ale się nie martwię.Pod sercem noszę życie i to jest najważniejsze,a wielki tyłek i całą resztę mam w głębokim poważaniu.Zobaczysz jak już Twój skarb będzie na świecie to zapomnisz o tych nadprogramowych kg,tylko ONO się będzie liczyć.
    Sądzę,że większość mam podzieli moje zdanie.

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Dziś postanowiłam kupić sobie jakąś letnią kieckę... ale się uśmiałam w przymierzalni! W sieciówkach te kiecki fasonowo wszystkie na jedno kopyto, a ja mam figurę... eee... bardzo mało kobiecą – zero talii, bary szerokie, nogi nabite (kiedyś namiętnie grywałam w nogę). I tyle z moich postanowień o sukienkach Kupiłam spodenki

A dziewczyny, powiedzcie, również macie takie problemy z naczynkami? Ja zmagam się z nimi od zawsze, ale teraz to już przesada, "pajączki" są wszędzie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Oj znam ten problem... po poprzedniej ciąży zostala mi na nogach mapa wszystkich rzek świata. Miałam się tego pozbyć po ciąży ale długo karmiłam wiec strach, a teraz znowu muszę cierpliwie patrzeć jak się toto rozrasta... teraz dylemat: nie pałac żeby nie było ich więcej czy pałac żeby były mniej widoczne... a lato nieubłaganie idzie i trzeba zdjąć spodnie

Miało być "opalać" oczywiście (z telefonu pisze, sorki)

u was pajączki a u mnie cera młodzieńcza, same pryszcze :P

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów