Strona 131 z 451
Pokaż wyniki od 1,301 do 1,310 z 4509

Grudniowe mamusie

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Ilonka wszystkiego najlepszego życzę
    I również witam nowa mamusie
    Ja z Wami nie popisze na takie tematy bo nie wiem nic na temat karmienia a jeśli chodzi o wyprawkę to też napewno po 20 tygodniu będę myśleć bo nie chce zapeszac
    W końcu sobie dziś zrobiłam placuszki z cukini mniam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Dziękuję Dzieeczyny

Aniaa jak masz sprawdzony przepis to poproszę bo moje kiedyś wyszły jedna wielka ciapka a nie placuszek.

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Przepisu Ci nie podam bo zawsze robię na oko i zawsze z różnymi składnikami . Dziś robiłam tylko z cukini i marchewki i odrobinę kukurydzy bo uwielbiam i do tego jaja mąka i przyprawy ale dokładnych proporcji nie napisze bo nigdy nie mierzylam a często robię jeszcze z kurczakiem też są pyszne

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Poszukam coś w necie. Może za mało mąki dałam.

Kurczę mam takie gazy a dziś lekarz. Cholera jasna jak nie urok to sraczka.

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Ilo Nka, serdeczne życzenia.
    Też byłam dziś w pracy na pogaduchach, tak się stęskniłam.

Mam dziś jakiś cholerny światłowstręt, głowę zaraz coś rozsadzi. Migrena?

Co do wyprawki nie mam absolutnie nic. I niestety nie mogę na nikogo bliskiego liczyć, nikt nie ma na zbyciu choćby wanienki, więc wszystko będę musiała kupić sama. A że nie jest to tani biznes, rzeczy typy łóżeczko, jakąś komodę z przewijakiem czy wózek kupię używane. Zresztą, ciuszki myślę, że w pewnym stopniu też, na olxie mamy sprzedają całe paki ubranek po jednym szkrabie, niektóre nigdy nie założone.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Ilonka no to dzisiaj powinnaś podwójnie swietować, urodziny, dzień seksu i pewnie udana wizyta! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Kosz mojżesza ma zastąpić łóżeczko? czy to dodatkowe miejsce do spania? My bedziemy mieszkać w piętrowym domku i sama nie wiem jak to rozwiązać, bo większość dnia bede spedzać na dole, w salonie i kuchni, sypialnia bedzie na górze, i nie wiem gdzie dziecko będzie spać w ciągu dnia. Przecież nie będę tak biegać góra dół. W sumie taki kosz na dole byłby super rozwiązaniem, podsunęłaś mi pomysł

Moja koleżanka mówiła, że jej dziecko w ogóle nie chciało spać w łóżeczku, żałuje że kupiła, bo spało z nią, no dobra tylko teraz ma 5 lat i dalej z nią śpi. A mąz na innym łóżku, czujecie to? Tak go przyzwyczaiła i chyba jej z tym dobrze.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Mam dziś jakiś cholerny światłowstręt, głowę zaraz coś rozsadzi. Migrena?
    Tez cierpiałam pół dnia. Godzine temu mi przeszło, musiałam się położyć na chwile, te bóle głowy są okropne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Ja z wyprawki nie mam nic i za zakupy dopiero po 30 tc się zabiorę. Mam już bardzo sprecyzowane rzeczy co chcę kupić. Na bank nie tak dużo jak ż córka i wiele rzeczy typu karuzela projektor odpada za to zainwestuje w huśtawke ale używaną bo przy córce sprawdziła się świetnie i życie nam uratowała. Do kąpieli mam wiaderko tummy tub a ubranka odkupie od pewnej Mamy + kilka nowych rzeczy. Sterylizatora i laktatora nie kupuje bo były zbędne. No i jak pisałam chusta i kosz Mojżesza.
    Ja tez chustujaca . Mam 3, ale teraz nosze w nosidle. I kosz mojzesza obowiazkowo

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Ja kosz mialam pierwsze 4 miesiace zyxia. By nie wstawaj do dziecka. Tlyko nakarmic nie wstajac i odlozyc. Moje dziecko spalo z nami z przerwami od 8 miesiaca.
    Zaraz konczy rok i UWAGA. Od 4 dni sypia cale noce <3 jestem najszczęśliwsza, i spi w lozeczku. Czasem nas ranem u nas laduje.
    Ilonka ja kp swirka. Ale od 2 tyg dzidzia ssala na sucho . Ja mialam mleka na styk. Nigdy glodna nie byka. Ale nie lecialo jk z kranu. No i te 4 dni temu tata uspil dzidzie zamiast ssac. I spi i spi <3

A ja dzieki wam tez kupilam szpragi zeobie jutro. A dzisnoyszny ziolowy chlebek z termomixa

Junior Member
    monia1423

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-10 zobacz kalendarz
    Witajcie przyszłe mamusie! właśnie postanowiłam do Was dołączyć. Dobrze, że takie fora istnieją przynajmniej człowiek może porównać swoje dolegliwości. Widzę, że wiele z Was ma problemy z bólem głowy, jak sobie z tym radzicie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów