Strona 130 z 451
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Przepis zapowiada sie smakowicie, niestety ja nie umiem zrobić nic dobrego ze szpragaów, zawsze trafiałam na łykowate, w tym roku sobie odpuszcze. Za to fasolke szparagową uwielbiam, mogłabym jeść bez przerwy!

A w temacie wyprawki, kompletujecie już coś? Ja póki co przeglądam rózne fora, czytam opinie ale i tak mam mętlik w głowie, myślę że zaczne zakupy po 20 tygodniu, jak już poznam płeć

2. dzieckozakupy.pl
    szału nie ma z moim omletem ale jest zjadliwy jutro spróbuję w bułce tartej

co do wyprawki to ja ciągle oglądam ale nic jeszcze nie kupuję i nie wiem kiedy zacznę chociaż już bym bardzo chciała

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Ja z wyprawki nie mam nic i za zakupy dopiero po 30 tc się zabiorę. Mam już bardzo sprecyzowane rzeczy co chcę kupić. Na bank nie tak dużo jak ż córka i wiele rzeczy typu karuzela projektor odpada za to zainwestuje w huśtawke ale używaną bo przy córce sprawdziła się świetnie i życie nam uratowała. Do kąpieli mam wiaderko tummy tub a ubranka odkupie od pewnej Mamy + kilka nowych rzeczy. Sterylizatora i laktatora nie kupuje bo były zbędne. No i jak pisałam chusta i kosz Mojżesza.

nam życie uratował leżaczek-bujaczek no i laktator kupię bo ostatnio żałowałam że mam taki dziadowski. chociaż ciuszków zawsze mam za dużo i tym razem pewnie tak samo się skończy

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie Grudniowe Mamusie. Ja mam termin porodu na 6-7 grudnia Dziś weszłam w 15 tydzień. Czułam już delikatne ruchy dziecka.
    Moja pierwsza ciąża w 2011 roku zakończyła się cesarskim cięciem z powodu położenia miednicowego. Nie wiem jak urodzę tym razem.

Cytat Zamieszczone przez Kasztaniaczka Zobacz posta
    Witam wszystkie Grudniowe Mamusie. Ja mam termin porodu na 6-7 grudnia Dziś weszłam w 15 tydzień. Czułam już delikatne ruchy dziecka.
    Moja pierwsza ciąża w 2011 roku zakończyła się cesarskim cięciem z powodu położenia miednicowego. Nie wiem jak urodzę tym razem.
    witaj zazdroszczę ruchów będziesz miała prezent mikołajkowy

Aniołek 23.12.2016

O mnie
    Asia ja laktator miałam tylko raz przy piersi a resztę to lepiej sama obsłużyłam . Moja cycoszek był takim ssakiem że na szczęście nie miałam problemów z piersiami i mlekiem. Mam za to mnóstwo butelek nowych schowane.

Dzisiaj pierwszy raz delikatnie pocwiczyłam i poszłam na spacer z psem. Później wizyta na 17.

Dziewczyny pamiętacie by dzień święty święcić? Dziś międzynarodowy dzień seksu. Śmiałam się do Męża żeby zapytał lekarza czy może dziś świętować.

Później jeszcze jadę do pracy z tortem i szampanem bo dziś moje urodziny a że mam podpisać odrazu zwolnienie to szkoda tak z pustymi rękami przyjechać. Mam nadzieję że szefostwo będzie.

Witaj nowa Mamo. Coraz więcej nas tutaj.

Asia i jak tam z Twoja Córką? Udało zapisać się do kliniki?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ilonka to wszystkiego najlepszzeg :* i dzisiaj możesz ten święty dzień dwa razy poświęcić :P

ja szybko przestałam karmić piersią bo mimo przystawiania córki mleka nie miałam a tak myślę że może gdybym miałam laktator to by mi się udało jakoś przetrwać.

udało mi się dodzwonić do kliniki na skłodowskiej ale termin mamy dopiero na wrzesień

Aniołek 23.12.2016

O mnie
    Asia ja miałam za to tyle mleka że mogłabym w żłobku jako krowa dojna dorabiać. Pamiętam jak brałam prysznic to jak Kleopatra w mleku nigdy bym nie powiedziała że tak spodoba mi się karmienie piersią a byłam tak przeciwna.

a mi dziecko płakało i płakało i nie wiedziałam co się dzieje a to się okazało że ja praktycznie mleka nie mam

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów