Strona 128 z 435
Pokaż wyniki od 1,271 do 1,280 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Moja znajoma która leżała ze mną w szpitalu cierpiala na straszne bole glowy w ciazy. Dostawała nawet kroplowki tak cierpiała.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    U mnie rano popadało, teraz duchota, potem znów ponoć burze. Ciśnienie chyba niekorzystne, człowiek jakoś sałabo się czuje.

Byłam dziś po wyniki testu PAPP-A, doktor mówiła, że okej. Bez wskazań do dalszej diagnostyki. A ja gapię się w te cyferki i pojęcia nie mam jak to ugryźć. No ale, chyba trzeba zaufać lekarzowi.

Trochę Wam mamusie zazdroszczę, gdy piszecie, że czujecie już jakieś "łaskotanie". Ja nic nie czuję, nic a nic. Ale to pierwsza ciąża, ponoć musi minąć jeszcze trochę czasu.

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Ilo nka to nie ja nw instagramie! Nawet konta tam nie mam

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    U mnie pogoda ladna, zaliczylam z rana zakupy z synkiem. Juz nie mam sil na taszczenie zakupow i jego!
    Biszkopty na tort upieklam, mlody spi i mam chwile na relaks.
    Ja to od tygodnia w ogole nie czuje ze jestem w ciazy. Wszytkie objawy ustapily!

O mnie
    Mandarynka a myślałam że to Ty. Może zbieg okoliczności.
    Zdolna jesteś z tym biszkoptem. Mi zawsze zakalec wychodzi

My już po spacerze. Miałam robić szaszłyki Ale zostały łazanki z wczoraj więc zrobię szaszłyki jutro.

Hej. Pisalam z Wami na poczatku ale potem brak telefonu odcial mnie od e-swiata. Mam nadzieje ze u wszystkich z Was wszystko ok. My juz 13 tydzien konczymy. Prenatalne usg za nami. I jest ok. Ogolnie ta druga ciaza jak nie ciaza. Jedyne co mi strasznie dokucza to okropny bol kolan. Ma ktoras taki objaw moze? Pozdrawiam cieplo

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Byłam dziś po wyniki testu PAPP-A, doktor mówiła, że okej. Bez wskazań do dalszej diagnostyki. A ja gapię się w te cyferki i pojęcia nie mam jak to ugryźć. No ale, chyba trzeba zaufać lekarzowi.
    .
    Najwazniejsze że wszystko dobrze!

Cytat Zamieszczone przez Mirakerz Zobacz posta
    Hej. Pisalam z Wami na poczatku ale potem brak telefonu odcial mnie od e-swiata. Mam nadzieje ze u wszystkich z Was wszystko ok. My juz 13 tydzien konczymy. Prenatalne usg za nami. I jest ok. Ogolnie ta druga ciaza jak nie ciaza. Jedyne co mi strasznie dokucza to okropny bol kolan. Ma ktoras taki objaw moze? Pozdrawiam cieplo
    Hej
    mi ból kolan nie dokucza, ale bóle stawów sie zdarzają, czasem zaboli mnie kregosłup i kark boli, niewygodnie mi się spi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Muszę odstawić kawę nawet ta jedna dziennie bo dostaje skurcze łydek a i tak biorę magnez i aspargin

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Trochę Wam mamusie zazdroszczę, gdy piszecie, że czujecie już jakieś "łaskotanie". Ja nic nie czuję, nic a nic. Ale to pierwsza ciąża, ponoć musi minąć jeszcze trochę czasu.
    To też moja pierwsza ciąża A to łaskotanie czuć w środku brzucha, a nie przez skórę i powłoki ciała Wydaje mi sie, ze to niekoniecznie muszą być ruchy dziecka, tylko ruch całości, razem z wodami płodowymi, bo najczęściej mnie gilgocze przy zmianie pozycji

Ustawiłam sobie suwaczek

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta

Ustawiłam sobie suwaczek
    Jaki ładny dzieli nas cały miesiąc!

Ilonka, a bierzesz magnez lek?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!