Strona 127 z 451
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,270 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Uwaga będę się chwalić: dzień bez wymiotow. Mdłości tylko maleńkie. Czy to ten czas już nastał.

Asia krzepliwosc właśnie badasz przez ten test dna. Podpytałam znajomej która ma więcej mutacji niż ja i też potwierdza.

Weronika jak Ty będziesz spokojna to dzidzia też. Moje to chyba nerwus będzie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Witajcie, ja mam na glowie roczek synka i malo sie odzywam. Wlasnie was nadrobilam z 4 dni

Asia mi Wrocław jest bliski, na klinikach na skłodowskiej lezałam na dermatologii, slysze tylko dobre opinie o tym szpitalu, to zespol klinik, wielu specjalistow. Dlatego tam ciezko sie dostac dodzwonic a i terminy pewnie odlegle. O kaminskiego nic nie powiem.

Trudno mi bylo uwierzyc ze czujecie jakies laskotanie, ruchy dziecka, a okazuje sie ze tez to czuje, takie delikatne

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mandarynkaa Zobacz posta
    Trudno mi bylo uwierzyc ze czujecie jakies laskotanie, ruchy dziecka, a okazuje sie ze tez to czuje, takie delikatne
    Mały robaczek się kręci.

Junior Member
    maiaia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-24 zobacz kalendarz
    Cześć Wszystkim.
    Ja mam termin na 24.12. ale wiadomo jak to jest... Tydzień w tą lub w tamtą widełki są dozwolone.
    Czytałam tutaj parę postów i widzę, że temat mdłości jest powszechny.
    Słyszę od mam, babć i innych kobiet, które już dawno przeszły ciążę, że mdłości są zupełnie normalne.
    Ok. Rozumiem, ale nie mogę tego znieść.
    Prawie cały dzień a nawet w nocy jak się przebudzę, czuję jakby mi coś siedziało na brzuchu, a odbija mi się całym wachlarzem smaków z całego dnia.
    Wymiotuję prawie codziennie. Boję się jeść, bo jak tylko coś zjem to potem staje mi w gardle. Wody ledwo co piję, bo nawet jeden łyk muszę dzielić na 5 żeby go połknąć. A i tak nie spływa do żołądka tylko staje jak bąbelek gdzieś w przełyku (albo takie mam tylko wrażenie).
    Nie mogę normalnie funkcjonować. Obecnie nie mam pracy, ale nawet nie szukam, bo z takim samopoczuciem nie byłabym w stanie nic robić.
    Nie wiem, czy w dobrym miejscu to piszę, ale musiałam to z siebie gdzieś wyrzucić, bo już mi żal tym zamęczać mojego męża. Który wspiera mnie jak może, ale nie może nic poradzić na moje mdłości.

Jak wy z tym żyjecie, też macie mdłości cały dzień? Jakby po zjedzeniu czegoś ciężkostrawnego?

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez miaaga Zobacz posta
    Weronika, robisz go dla siebie, czy masz jakieś wskazania? Przepraszam jak nie doczytałam, może pisałaś wcześniej.
    Podstawowy, czy rozszerzony?
    Rozszerzony, dla siebie. Mam refundowane pappa tez ide :P bo 1 corka ma wade nerki. Ale to nie genetycznie

Dzień dobry miała być taka piękna pogoda a u nas deszczowo aż się nie chce z łóżka wyjść.

Aniołek 23.12.2016

Dzień dobry

Aniołek 23.12.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Asia dzień dobry. Ja byłam taka zła jak M mnie budził bo śniło mi się że robię szaszłyki tak więc dziś będą szaszłyki z piekarnika.

Maiaia wiem co przychodzisz. Ja wczoraj miałam jeden dzień bez wymiotow i mam nadzieję już tak zostanie. To jest straszne uczucie ale musimy to przeżyć a później będzie z górki.

U nas też szaro buro. Młoda stwierdziła że nie wstaje to jej nie budziłam. Wczoraj poszalała na rowerze więc dziś odsypia.

Mandarynka to Ty jesteś M&M na Instagramie? Roczkowe imprezy są super. U nas goście tak się bawili aż zaczęli z miotłami tańczyć. Roczek robiłam tylko dla dorosłych. Teraz robimy tylko dla "młodzieży "

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Współczuje Wam wymiotów, mnie ominęły, ale teraz codziennie mam bóle głowy, taki urok ciąży, wczoraj było mi tak słabo że myślałam ze nie pójde do pracy. Ale jakoś się zebrałam.

Jak byłam w szpitalu to dziewczyna obok leżała i własnie miała wymioty, mąż ją przywiózł bo była taka słaba, nic nie jadła, nie mogła ustac na nogach, dostawała jakieś tabletki i przeszło. Sama była w szoku, w końcu coś mogła zjeść. Myśle że w takich stanach jest coś co pomaga, bo czasami imbir i domowe metody w ogóle nie mają sensu, kiedy nawet wody przełknąć nie można. Ale nie mam pojęcia co dostawała.

O mnie
    Ewelkaa współczuję bólu głowy. Mnie zawsze bolała na zmianę pogody a teraz w ciąży nic. Zero bólu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów