Strona 120 z 451
Pokaż wyniki od 1,191 do 1,200 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Weronika - daj znać jak będziesz po podróży ;-)

Ja to od dwóch dni mam fazę na truskawki i arbuza , jak fajnie być w ciąży w okresie letnim..;-) tyle pyszności.

Rogal fajna sprawa ;-) może też kupię ;-)

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    a muszę wam się trochę pożalić bo dzisiaj byłam ze starszą córką u lekarza bo ją często brzuch boli i już na wstępie lekarz powiedział że najprawdopodobniej będziemy muieli połozyć się do kliniki we wrocławiu a ja sobie tego nie wyobrażam. a poza tym po usg podejrzewa że ma powiększoną nerkę ale w poniedziałek powie mi na 100%. chociaż ten wrocław bardziej mnie przeraża
    Dla dobra dziecka warto położyć się do szpitala. Lepiej będzie jak znajdziesz kogoś do pomocy może babcię?, bo nie wiem czy dasz radę w tych szpitalnych warunkach. Zazwyczaj trzymają 3 doby, no chyba,że coś poważnego to dłużej.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamiBaby Zobacz posta
    Weronika - daj znać jak będziesz po podróży ;-)

Ja to od dwóch dni mam fazę na truskawki i arbuza , jak fajnie być w ciąży w okresie letnim..;-) tyle pyszności.

Rogal fajna sprawa ;-) może też kupię ;-)
    Tez tak myśle, porę roku mamy świetną na ciąże! właśnie popijam koktajl z truskawek pycha!

No to już jestem przekonana do poduchy odwiedze niedługo sklepy z akcesoriami dla mamy i dziecka, zobacze jak to cenowo wygląda, ale znając życie na necie znajdę coś taniej

My dzisiaj grillujemy, ide zrobić zakupy, mam ochote na kolorowe szaszłyki!

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Grill... nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na grillu. W bloku nie ma jak, działki żadnej, no ubolewam strasznie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Paralea szukaj zieleni w pobliżu. My mamy grilla i wozimy ze sobą. Ja teraz w ciąży nie mam ochoty na mięso. Ale strasznie czekam na kukurydzę (z grilla mniam) na bób też czekam i nasze czeresnie. Tylko niech te wymioty miną. Wczoraj miałam straszny wieczór. Mam już tak gardło zdrarte

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Asia współczuję bardzo :/
    Ja już po wizycie u gina. Moja dzidzia na 5.7cm i w czwartek prenatalne to może się dowiem coś więcej. Położna się ze mnie śmiała że przytylam całe 30 dkg Tylko niestety przyplątalo mi się zapalenie pęcherza i mam antybiotyk
    Ilonka nie rób smakabo taka kukurydzę to bym teraz strasznie zjadła

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Tez tak myśle, porę roku mamy świetną na ciąże! właśnie popijam koktajl z truskawek pycha!

No to już jestem przekonana do poduchy odwiedze niedługo sklepy z akcesoriami dla mamy i dziecka, zobacze jak to cenowo wygląda, ale znając życie na necie znajdę coś taniej

My dzisiaj grillujemy, ide zrobić zakupy, mam ochote na kolorowe szaszłyki!
    mmm ;-)) zazdroszczę! Ostatnio też grillowaliśmy i też zrobiłam szaszłyki z cukinią, kolorową papryką, cebulą i mięskiem w delikatnych przyprawach...megaaa dla podniebienia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Paralea szukaj zieleni w pobliżu. My mamy grilla i wozimy ze sobą. Ja teraz w ciąży nie mam ochoty na mięso. Ale strasznie czekam na kukurydzę (z grilla mniam) na bób też czekam i nasze czeresnie. Tylko niech te wymioty miną. Wczoraj miałam straszny wieczór. Mam już tak gardło zdrarte
    ojojo jakie pyszności :P , też na nie czekam!i na maliny <3

MamiBaby jeśli nas lekarz wyślę to będę się zastanawiała jak to ogarnąć a narazie staram się nie stresować. teraz czekam na poniedziałkową wizytę żebyśmy ustalili co dalej

Aniaaa33 super że po wizycie dobrze a w czwartek może płeć poznasz

my niedługo też wybieramy się na grilla do znajomych. w zasadzie na grilla nie mam ochoty ale na pogaduszki chętnie pójdę

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Aniaa trzymam kciuki za prenatalne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów