Strona 118 z 451
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,180 z 4506

Grudniowe mamusie

Dziewczyny polecacie coś na zaparcia? W poprzednich ciążach nie miałam takiego problemu a teraz męczę się i nie wiem co na to poradzić

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    rumianek, ale trzeba szklaneczke codziennie, activia i len

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MaJaNi Zobacz posta
    Witam wszystkie grudniowe mamusie!

Dopiero wczoraj przypadkiem znalazłam to cudnowne forum i właśnie skończyłam czytać cały temat. Jesteście tak fajne że nie można się od Was oderwać.

Dokładnie w Dzień Mamy dowiedziałam się że w brzuszku fika sobie chłopczyk! W zasadzie to czułam to od samego początku ciąży i już w pierwszym dniu mówiąc mężowi że będzie dzidziuś wspomniałam, że coś mi mówi że to chłopiec. Tak więc nasza intuicja górą!

Paralea - u mojego maluszka na prenatalnych bicie serduszka było też 180 ud/min, tyle się stresu przez to najadłam, a mimo to prawdopodobieństwo wyszło bardzo małe więc bądź dobrej myśli!

Przez ostatnie tygodnie nie wymiotowałam ani raz, ale codziennie męczę się z nudnościami i zgagą ... I tak samo jak niektóre z Was budzę się w nocy i nie śpię. Oby tylko nasze maluszki po urodzeniu dobrze spały. Fajnie że to już początek drugiego trymestru więc może coś nam się poprawi. Wy zaczynacie się już czuć lepiej?

Ja wybieram się właśnie na spacer, a później robię pierogi ruskie, chociaż trochę oszukane bo bez cebuli - mam do niej wstręt od początku ciąży ...
    Hej witamy
    Ja tez czuje chłopca - ciekawe na ile się sprawdzi, narazie mój Maluch nic nie pokazuje Co do samopoczucia u mnie coraz lepiej, czesto słysze ze ładnie wyglądam, to miłe

Ja mam wstret do czosnku, a przed ciaza uwielbiałam... teraz mdli mnie nawet czuje od ludzi masakra!

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Teraz Wam się zwierzę. Moje dziewczynki miały na imię Klara i Mia. Bardzo mi się podobają te imiona i chciałabym dac naszej Córci Mia a na drugie Klara Ale nie wiem czy to nie będzie źle odebrane. Plisss Dziewczyny jak Wy o tym myślicie.
    A ja nie widze w tym nic dziwnego, serio, nawet zrobiłabym tak samo na Twoim miejscu, tak sobie myśle

Mi od poczatku podoba sie Julia i napewno tak zostanie, jeszcze zanim była moda na to imie, nie wyobrazam sobie żeby moja coreczka miała na imie inaczej. Z reszta od dziecka już tak mówiłam A dla chłopca nie mam pojecia...to bedzie ciezki temat

aktivia odpada bo jest słodzona. a ten rumianek to na czczo pić czy jak? i co z tym lnem?

Aniołek 23.12.2016

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    Dziewczyny polecacie coś na zaparcia? W poprzednich ciążach nie miałam takiego problemu a teraz męczę się i nie wiem co na to poradzić
    Miałam problem z zaparciami przez tydzien, samo przeszło,ale przyznam szczerze pije dużo wody, soki owocowe swiezo wyciskane, koktajle, i dodaje otreby do niektorych potraw, płatki owsiane. To taki standard, pewnie o tym wiesz. Gin zapisał mi to https://www.aptekagemini.pl/duphalac...cia-300ml.html ale szczerze nie kupiłam bo juz nie mam z tym problemu. Wiem że bezpieczne moze sprobuj?

aaaa i jeszcze koper włoski dobrze działa na układ pokarmowy i zeby nic zalegała tresc pokarmowa, ja wlasnie zaczynam to pić bo ogolnie to herbata dobra na wzdecia, pomaga w laktacji, i bezpieczna dla ciezarnych
    Ostatnio edytowane przez Ewelkaaa ; 02-06-17 o 20:08

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    a no właśnie, co z tym rumiankiem? ja troszkę poczytałam i piję na czczo letnią wodę z wyciśniętą cytryną. a jeśli już to nie pomaga, to jogurt naturalny (i tu activia naturalna jest ok) ze świeżym kiwi na śniadanko. oczywiście wszystko to, co ma wysoką zawartość błonnika jest na wagę złota.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    AsiaAsiula polecam czopki eva/qu. Są bezpieczne dla kobiet w ciąży bo są naturalne. Po tym czopku dwie minuty i jesteś w ubikacji. Mi przepisał je lekarz. Piłam rumianek i wodę. Jadłam płatki owsiane. Ale te czopki rewelka.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi. Jedyne co teraz mam w domu to koper wloski to sobie zrobię ale resztę też będę próbowała

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    rumianek najlepiej na czczo, a len ja jem mielony nieodtłuszczony, bo w aptece jest też odtłuszczony, jedną łyżkę i popijam ciepłą wodą- 1 szklanka, tylko jak bierzesz jakieś leki to przed lnem pół godziny, bo robi się osłona i się nieprawidłowo wchłaniają...lepszy podobno napar z lnu, ale ja bym tych śpików nie dała rady połknąć

zacznę od kopru i jutro rumianek bo nic więcej przez weekend u nas nie dostanę ale mam nadzieję że to pomoże

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów