Strona 117 z 451
Pokaż wyniki od 1,161 do 1,170 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    nie przejmuj się, ja zawsze mam stan zapalny w cytologii (nie pamietam tej numeracji ale to jest w normie) w moim przypadku to nadzerka, nigdy nic z tym nie robiłam bo jest bardzo mała. I w sumie żaden lekarz nie sugerował żebym tym sie zajęła. Ja miałam cytologie w srode, w sumie nie wiem po ilu dniach jest wynik, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok

a masz juz wynik? jak jest bardzo kiepski to moze przyspiesz wizyte
    Myślę, że gdyby to była jakaś podbramkowa sytuacja, to by mnie telefonicznie uprzedziła, że konieczna jest wizyta itd, a tak to na luziku było. Wynik odbiorę w poniedziałek, bo gin jest na wyjeździe teraz Nie mam pojęcia, jaka numeracja mi tam wyszła, ale może pierwszy stopień i dlatego nie ma paniki?

Co do IMION, to ja na aplikacji Moja Ciąża sobie przeglądam imiona i mam już spory zbiór różnych opcji Jeszcze z dekadę temu chorowałam na Julki i Zuzie, ale teraz to są strasznie popularne imiona, więc zrezygnuję. Podoba mi się też Liliana albo Alicja Krótkie - EWA, piękne, dźwięczne, międzynarodowe, krótkie, a jednocześnie takie "mocne". Z męskimi mam większy problem, ale zawsze lubiłam imiona z "r" w srodku, np. Marcin, Piotr i Bartosz. Taka wypośrodkowana klasyka mi się najbardziej podoba, bo teraz jest moda albo na nowoczesne imiona, albo na starodawne, np. Antonina czy Franciszek. Tosi w środowisku moich znajomych to jest już chyba z 3, a to grono tylko dość bliskich znajomych

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Marte Zobacz posta
    No ja juz po prenatalnych i w sumie jestem zaskoczona, bo poszlam przed 12 tyg i juz znam plec . Zobaczymy czy sie zmieni
    i jaka płeć?

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie i ciesze się że grono nam się powiększa.

ależ wam zazdroszczę, że już znacie płeć maluszków:-) też już bym chciała a wizyta dopiero za 2 tyg.

A czy któraś mamusia planuje wakacje za granicą i lot samolotem?

I jak tam po Dniu dziecka? dzieciaki uradowane?

Co dobrego na obiadek robicie? Czasami czerpię od Was jakieś pomysły, bo nie mam pojęcia co gotować.

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Ilonka - ładne imiona, teraz Klara na topie jest.
    Ostatnio edytowane przez MamiBaby ; 02-06-17 o 13:38

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    AsiaAsiula dziękuje, grunt to teraz nie zamartwiać się do wtorku, choć z tym myśleniem pozytywnie to kurczę bardzo różnie teraz bywa.

Ewelkaaa czyli w Twoim przypadku obawy są uzasadnione. Oczywiście trzymam mocno kciuki, żeby teraz już wszystko było w przenajlepszym porządku!
    Tętno 180 to ta górna granica, bo do 180 jest norma w tym dwunastym tygoniu. Byłam dziś u mojego lekarza prowadzącego, tętno było 178. Wysokie, ale niższe. Trochę mnie uspokoił.
    No i racja, perspektywa smutnego dziecka to nie jest optymistyczna wizja przyszłości

Z tego wszystko na badaniu zapomniałam zapytać o płeć. A imiona? Z mężem mamy zupełnie inne upodobania, będzie ciężko.

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Weronika pisałam już kiedyś że w zeszłym roku w 19 i 20tc straciłam bliźniaczki.
    Ojej... przepraszam... totalnie nie wiedzialam Jezeli wam pasuje to nikomu nic do tego. To ma byc wasza decyzja

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamiBaby Zobacz posta
    Witam nowe mamusie i ciesze się że grono nam się powiększa.

ależ wam zazdroszczę, że już znacie płeć maluszków:-) też już bym chciała a wizyta dopiero za 2 tyg.

A czy któraś mamusia planuje wakacje za granicą i lot samolotem?

I jak tam po Dniu dziecka? dzieciaki uradowane?

Co dobrego na obiadek robicie? Czasami czerpię od Was jakieś pomysły, bo nie mam pojęcia co gotować.
    Ja w pierwszej ciazy latalam. I teraz lecimy za miesiac do Hiszpanii. A potem w sierpniu do Stanow

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ilo Nka tylko jak ty będziesz się tym czuła? nie będziesz przywoływała bolesnych wspomnień?

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie
    Test Nifty rozszerzony 09.06 cena 2800 i 11 dni roboczych czekania na wynik, moja przyjaciółka mówi, żeby dać sobie spokój z tymi badaniami i cieszyć się brzuszkiem, bo wynik i tak nic nie zmieni, ja znowu czuje, że bym zwariowała do końca czekać i moje dziecko byłoby najbardziej nerwowym dzieckiem świata, przez moje nerwy, już teraz całą złość na M wyładowuje :/
    Ilonka ja też niedoczytałam, współczuje
    Imiona bardzo mi się podobają i jeśli taka Twoja decyzja to się nie przejmuj co powiedzą inni, pogadają i przestaną

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Kocia mamo, byłaś po wynik? Wszystkie badania są Twoją własnością i muszą Ci go wydać, a Ty nic nie musisz się tłumaczyć.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów