Strona 116 z 451
Pokaż wyniki od 1,151 do 1,160 z 4506

Grudniowe mamusie

Paralea no bardzo nie ładnie, bardzo witam Cie.
    Przykro mi że kolejna nasza grudniowa mamusia musi przeżywać taki stres więc za ciebie równie mocno trzymam kciuki

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Witaj nowa Mamusiu.

Miaagi popieram Cię w 100%. Ja jak usłyszałam o amniopunkcji to zamarłam i dobrze że mam Was i dowiedziałam się że jest alternatywa dla takiego badania. Jesteś strasznie dzielna i faktycznie już może powinnaś wyczerpać limit złych wieści.

Dziś mam starszaka mojego w domu. Zaraz ruszamy na spacer z psem żeby sobie popływał.

Posikam się jak ta moja tańczy. Skąd Ona ma takie kocie ruchy. To ja tak nie potrafię. Chyba będę jej musiała pilnować na dyskotekach. A jaka jest rozciągnięta i jak robi szpagat to mnie już w kroku boli

Kocia_mama ja w Twojich tygodniach też nie spałam. Wczoraj obudziłam się o 4 to z nudów szukałam wakacji i chyba jednak Biały Dunajec. Ja kocham góry a w połowie płynie we mnie góralska krew więc mogłabym tam mieszkać.

Wczoraj byliśmy na smerfach w kinie i zasypiałam przez ta poranną pobudkę.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Mi w ogóle wyszedł stan zapalny w badaniu cytologicznym, który robiłam podczas pierwszej ciążowej wizyty. Moja ginekolog "pierwszego kontaktu", która mi już nie prowadzi ciąży, robiła to badanie i miesiąc czekałam na wyniki. Zadzwoniła do mnie dzień po mojej wizycie u innego lekarza, który mnie teraz prowadzi. Wkurzona byłam, bo kolejną wizytę w szpitalu mam dopiero w połowie czerwca, czyli wyjdzie 2 miesiące od tej cytologii nieszczęsnej. Nie wiem, co mam robić teraz... :/
    nie przejmuj się, ja zawsze mam stan zapalny w cytologii (nie pamietam tej numeracji ale to jest w normie) w moim przypadku to nadzerka, nigdy nic z tym nie robiłam bo jest bardzo mała. I w sumie żaden lekarz nie sugerował żebym tym sie zajęła. Ja miałam cytologie w srode, w sumie nie wiem po ilu dniach jest wynik, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok

a masz juz wynik? jak jest bardzo kiepski to moze przyspiesz wizyte

No ja juz po prenatalnych i w sumie jestem zaskoczona, bo poszlam przed 12 tyg i juz znam plec . Zobaczymy czy sie zmieni

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Drogie grudniowe mamusie, śledzę Was sobie praktycznie od samego początku. A że nieładnie tak podglądać - chyba pora się przwitać.

Parę słów jak to się zaczęło -
    dłuuuugo z mężem staraliśmy się o dziecko. Pilnowanie cyklów, owulacji, co przy nieregulanych nie jest proste. I długo, długo nic. Potem przyszedł czas intensywnych zmian – kredyt, nowe mieszkanie, przeprowadzka, remont... Kompletnie przestaliśmy pilować dni płodnych, niepłodnych, było tyle rzeczy na głowie. I niespodzianka. Z ostatniego USG termin wyliczono na 12 grudnia. Wszystko niby w porządku. Przezierność okej, kość nosowa, przepływ w zastawce, mózg, żołądek, pęcherz okej. Serduszko bije tylko troszkę za szybko. 180 ud/min. Z jednej strony przyczyną mogła być ogromna aktywność dziecka, z drugiej jednak zaraz potem dostałam skierowanie na papp-a, co zrobili dwie minuty później, poza kolejką. We wtorek dopiero idę omówić wynik. Jestem panikarą, któraś koleżanka tutaj na forum już o tym pisała, o obawach przed każdym badaniem. Mam to samo, za każdym razem. Czy serduszko bije? Jakiś czas temu kuzynka usłyszałą na zwykłej, rutynowej wizycie: "brak tętna, ciąża obumarła". Dramat.

Co ciekawe nie mam absolutnie żadnych mdłości (chyba, że przesadzę z białą czekoladą). Moja aktywność też ostatnio spadła do zera. Brak mi mocy, energii. Niebawem powtórzę morfologię, jako, że jestem anemiczką.

Zapowiada się kolejny piękny dzień. Dziś trzeba zmusić się do choćby spaceru.
    Wszystkim grudniowym mamusiom życzę ogromu słońca.
    Hej witamy
    co do panikar to ja :P ale niestety jestem tym przypadkiem, w styczniu podczas wizyty usłyszałam ze płód przestał się rozwijać, najgorzej ze byłam nieswiadoma, żadnych objawów. No i teraz kolejna ciąża którą bardzo dobrze znosze i wmawiam sobie różne rzeczy.

Ale lekarz postawił mnie do pionu w srode, myślę tylko i wyłącznie pozytywnie, no a co innego mozemy zrobić? Za chwile nasze dzieci będą odczuwały nasze emocje Nie chce urodzic smutnego dziecka Także głowa do góry będzie dobrze!

Bicie serca 180 chyba miesci sie jeszcze w normie, różne sa normy, im mniejszy płód tym szybsze bicie, ja miałam ostatnio 176, a teraz 156, wiadomo lekarz wolał to u Ciebie sprawdzić, ale aktywność płodu tez napewno miała znaczenie

Junior Member
    MaJaNi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-02 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie grudniowe mamusie!

Dopiero wczoraj przypadkiem znalazłam to cudnowne forum i właśnie skończyłam czytać cały temat. Jesteście tak fajne że nie można się od Was oderwać.

Dokładnie w Dzień Mamy dowiedziałam się że w brzuszku fika sobie chłopczyk! W zasadzie to czułam to od samego początku ciąży i już w pierwszym dniu mówiąc mężowi że będzie dzidziuś wspomniałam, że coś mi mówi że to chłopiec. Tak więc nasza intuicja górą!

Paralea - u mojego maluszka na prenatalnych bicie serduszka było też 180 ud/min, tyle się stresu przez to najadłam, a mimo to prawdopodobieństwo wyszło bardzo małe więc bądź dobrej myśli!

Przez ostatnie tygodnie nie wymiotowałam ani raz, ale codziennie męczę się z nudnościami i zgagą ... I tak samo jak niektóre z Was budzę się w nocy i nie śpię. Oby tylko nasze maluszki po urodzeniu dobrze spały. Fajnie że to już początek drugiego trymestru więc może coś nam się poprawi. Wy zaczynacie się już czuć lepiej?

Ja wybieram się właśnie na spacer, a później robię pierogi ruskie, chociaż trochę oszukane bo bez cebuli - mam do niej wstręt od początku ciąży ...

O mnie
    Kolejna Mama do nas zawitała. Ale fajnie że nas tak dużo.

Już po spacerze i szybkich zakupach. Ale mnie naszło na salceson i musztardę. Nigdy tak nie jadłam a tak mi smakował.

Mi każdy mówi że będzie chłopak Ale ja czuje że to dziewczynka. Macie już imiona wymyślone?

Moja córcia chce Nel. Ja bardzo lubię krótkie imiona. Dla chłopca myślę o Leo. Mężowi podoba się Klaudia ale nie dam tak na imię bo jego była dziewczyna tak ma. Także sory Mąż Ale po moim trupie.

Teraz Wam się zwierzę. Moje dziewczynki miały na imię Klara i Mia. Bardzo mi się podobają te imiona i chciałabym dac naszej Córci Mia a na drugie Klara Ale nie wiem czy to nie będzie źle odebrane. Plisss Dziewczyny jak Wy o tym myślicie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Kolejna Mama do nas zawitała. Ale fajnie że nas tak dużo.

Już po spacerze i szybkich zakupach. Ale mnie naszło na salceson i musztardę. Nigdy tak nie jadłam a tak mi smakował.

Mi każdy mówi że będzie chłopak Ale ja czuje że to dziewczynka. Macie już imiona wymyślone?

Moja córcia chce Nel. Ja bardzo lubię krótkie imiona. Dla chłopca myślę o Leo. Mężowi podoba się Klaudia ale nie dam tak na imię bo jego była dziewczyna tak ma. Także sory Mąż Ale po moim trupie.

Teraz Wam się zwierzę. Moje dziewczynki miały na imię Klara i Mia. Bardzo mi się podobają te imiona i chciałabym dac naszej Córci Mia a na drugie Klara Ale nie wiem czy to nie będzie źle odebrane. Plisss Dziewczyny jak Wy o tym myślicie.
    Ale jakie dziewczynki tak mialy na imie? Bo nie zrozumialam do konca ?

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Mia piekne my jeszcze imion nie wybieralismy

O mnie
    Weronika pisałam już kiedyś że w zeszłym roku w 19 i 20tc straciłam bliźniaczki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów