Strona 108 z 451
Pokaż wyniki od 1,071 do 1,080 z 4509

Grudniowe mamusie

dziewczyny to ja poproszę ekspertkę od nastolatek moja co prawda ma niepełne 10 lat ale już się zaczyna a co będzie za 3-6 lat?
    bycie fit mamą nie jest złe jeśli któraś chce ale ja po poronieniu i z krwiakiem mam nawet obawy jak chodzę po schodach. mam nadzieję że po jutrzejszej wizycie trochę mi przejdzie.

miaaga postaraj się nie nakręcać, choć wiem że łatwo się tylko mówi. będzie dobrze :*

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    No o to mi chodzi, że niektóre dziewczyny wiele przeszły i po prostu dla nich sport to jest za duże ryzyko. Ja też w pierwszej ciąży ćwiczyłam do pewnego momentu, aż stwierdziłam, że albo to albo to. Ale.. nie wrzucałam zdjęć na fb, insta itp. jaka to jestem fit w ciąży - patrzcie i podziwiajcie . Jest dużo dziewczyn, których nie interesuje czym kto błyszczy w Internecie, ale całkiem duża grupa osób się inspiruje tymi osobami i albo odbija się to na nich i ciąży pozytywnie albo negatywnie .

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    A ja bym chciała byc fit mama ale nie mam póki co siły na to, przed ciaża nie cwiczyłam, ciągle miewam bóle brzucha i nie moge sie przełamać. Mysle że niedlugo pójde po prostu z nudów na zajecia dla ciezarnych

pracuje z kobietami na codzien, widze duzo pociazowych brzuszków (można powiedzieć że niektóre "poprawiam" ) i czesc z nich to leniwe babki, zakompleksione, marudzą że nie mogą schudnąć ale nic nie robia w tym kierunku a dodam ze mają czas bo tesciowa w domu dziecka pilnuje, finanse tez pozwalają itp.

Takze niech kazdy robi to, co daje mu szczescie. Czuj się dobrze we własnym ciele. Ja osobiscie żaluje że nie wzmocniłam przed ciaza miesni brzucha,jestem szczupla i nie miałam nigdy takiej potrzeby, mam nadzieje że ciaza bedzie dla mnie łaskawa i wróce do formy. Widziałam fajne programy cwiczen dla mam w połogu - 15 minut dziennie w domu. Fajnie ze jest tyle możliwości U mnie w miescie są nawet zajecia dla mamy i dziecka.

Akurat w temacie - w dzien dobry tvn bedzie jakiś reportaz "aktywna mama"

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    W pologu to lezec i odpoczywac , a nie cwizyc jest fajny artykul "ksiezniczka w pologu". Moze i czuc sie bedziemy ok. Ale naprawde nie wskazane. Mozna sobie mocno zaszkodzic.
    A co do zdjec . Ja ze wzgledu na specyfike swojej pracy, dodaje duuuzo zdjec. Przed ciaza, w ciazy i po . Jestem ekstrawertyczka i lubie sie dzielic. Nivdy nie pomyslalam, ze pokazujac ze w ciazy dobrze wygladam moge kogos urazic...
    ja nie zazdroszcze innym wiec nie sadze by ktokolwiek mial zazdroscic mi...
    Poprostu kazdy jest inny poki nie krzywdzimy ludzi celowo, nie widze problemu

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    W pologu to lezec i odpoczywac , a nie cwizyc jest fajny artykul "ksiezniczka w pologu". Moze i czuc sie bedziemy ok. Ale naprawde nie wskazane. Mozna sobie mocno zaszkodzic.
    A co do zdjec . Ja ze wzgledu na specyfike swojej pracy, dodaje duuuzo zdjec. Przed ciaza, w ciazy i po . Jestem ekstrawertyczka i lubie sie dzielic. Nivdy nie pomyslalam, ze pokazujac ze w ciazy dobrze wygladam moge kogos urazic...
    ja nie zazdroszcze innym wiec nie sadze by ktokolwiek mial zazdroscic mi...
    Poprostu kazdy jest inny poki nie krzywdzimy ludzi celowo, nie widze problemu
    No wiadomo że nie od razu, ale po naturalnym porodzie po 2-3 miesiacach mysle ze mozna delikatnie cwiczyc jesli nie ma przeciwskazan.

Jak sie dzis czujecie? Ja mam strasznie slaby dzien, musze wyjsc do sklepu kupić coś na obiad (przez Was ide szukac fasolki szparagowej ktoras mi smaka narobiła ) mialam isc na spacer ale chyba wsiade w auto, nie wiem czy to zmiana cisnienia ale mam zawroty glowy. Dzisiaj mam wizyte zobaczymy czy Maluch pokaże co ma miedzy nózkami

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Ja się ciążą jeszcze nie chwaliłam w mediach społecznościowych. Nigdy jakoś nie wrzucałam swoich zdjęć, przez dłuższy czas nawet profilowego nie miałam Boję się, bo z ciążami różnie jest przecież. Pamiętam jak nie mogłam zdać egzaminu na prawo jazdy, a wszyscy wiedzieli kiedy mam egzaminy, rodzice obdzwaniali rodzinę, by się za mnie modlili, a potem trzeba było znowu obwieszczać, że kolejny raz się nie zdało. I te zawiedzione miny i wyrazy współczucia... Ta presja mnie najbardziej wykańczała. W końcu poszłam na tajniaka na egzamin, nikt o tym nie wiedział i zdałam Jakbym miała odkręcać, że dzidzi jednak nie będzie, to by mi chyba serce pękło.

O mojej ciąży wiedzą rodzice i brat, 2 najbliższe przyjaciółki i kilku znajomych, z którymi mam kontakt. Teściowie jeszcze nie wiedzą, ale w tym tygodniu chyba w końcu TŻ się zdecyduje im powiedzieć. Myślicie, że podarowanie pudełka z małymi bucikami będzie w porządku? Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że idę do teściowej i sama obwieszczam: Proszę pani, urodzę pani wnuka! Z rodzicami TŻ jakoś wybitnie dużo czasu nigdy nie spędzaliśmy i dla mnie to obcy ludzie.

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Ewelka, ja miałam nockę z głowy - waliło mi serce i bolała mnie głowa Od kilku dni czuję jakiś wewnetrzny stres. Nie dociera do mnie, ze będę mamą i wszystkim się zamartwiam. Zasnęłam pewnie jakoś po 3:00, już się robiło widno.

Kto z Was pracuje? Ja mam pracę na pół etatu, dość elastyczny grafik (sama rozporządzam swoim czasem). Planuję pracować do końca, póki nie będzie przeciwwskazań.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ewelkaa to trzymam kciuki za udaną wizytę

ja dziiaj mam wizytę u zwykłego lekarza i po drodze też zajadę do klepu po młode ziemniaczki i może fasolka będzie

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Hejoo!

Jejciu jakie przesłodkie zdjęcia, cudne te grudniowe maluchy ,!

Myślę, że prenatalne w 11 + 6 to trochę za wcześnie, jeżeli ciąża będzie młodsza... to pewnie będzie problem z dokładnymi pomiarami. Moja ginka kazała zapisać się po 12 tyg, ale wybieram się w 13 ;-) już nie mogę się doczekać.

Trzymam kciuki za wizytujące, dajcie znać jak po wizycie.

Ewelka- myślę, że woda Jan nie zaszkodzi. Zapytaj się swojego lekarza, mi doradziła babeczka z apteki ;-) podobno Jan jest lepszy od żurawiny.
    Ostatnio edytowane przez MamiBaby ; 31-05-17 o 13:09

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Ja nie jestem fit i chyba nie będę, bo nie potrafię zorganizować sobie ćwiczeń. Lubię spacerować i staram się jeść dużo owoców i warzyw.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów