Strona 200 z 524
Pokaż wyniki od 1,991 do 2,000 z 5235

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Zrób betę, powtórz za kilka dni i będzie pewność względna. I koniecznie do lekarza! Boję się gratulować ale i tak gratuluję i cieszę się ogromną szansą, którą teraz masz

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    Tak jak Hathor mówi, zrób betę
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Patrycja w ktorym tygodniu miałaś poronienie zatrzymane ?

Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    Pozytywny gratulacje ;*

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Jestem u męża w Niemczech i.nie bardzo jak mam iść na betę :-(
    U lekarza bylam w koncowce 10 tyg, zarodek przestal sie rozwijac w 6 tyg. Zabieg dzien po wizycie u lekarza. Teraz mija 3 miesiąc od zabiegu a u mnie praktycznie od prawie 2 lat zawsze przez @ pojawia sie brazowe plamienie a teraz jest suchutko i czysciutko. Tym razem do lekarza,pojde nie wczesniej niz 7 tydz zeby uskyszec serduszko

Patrycja, obie sytuacje są prawdopodobne. U mnie beta spadała ponad 3 miesiące, co kilka tygodni robilam bete z zalecenia lekarza. U mnie nie było nawet zarodka, beta około 20000. Tak czy inaczej jeśli nie możesz zbadać i powtórzyć bety traktuj się jakbyś była w ciąży i powtórz test np za tydzień

Patrycja ja miałam plamienia przed @ odkąd pamietam, a po nieudanej ciąży przestałam je miec , po prostu dostaje @ bez zapowiedzi
    Ja miałam podobnie, poszłam drugi raz w 11 tyg i dowiedziałam sie, ze od 8 sie nie rozwija

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Patrycja, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

A u mnie dzień się zaczął beznadziejnie. Samochód się zepsuł, musiałam rowerem jechać ( dobrze że do pracy mam 4 km) oczywiście sie lekko spóźniłam( na szczęście zdążyłam przed lekarzami.
    Ale z dobrych informacji to to że mój synek 3 lata kończy Jutro impreza.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    asiafaj u mnie na odwrót, po zabiegu plamienia bardziej się nasiliły i dłużej trwały, miesiączkę powinnam dostać w niedzielę a tu czyściutko dlatego dla mnie to bardziej wygląda na ciążę, ale po ostatnim razie jestem troszkę przerażona bo boję się powtórki. Strasznie lubię kawę potrafię wypić nawet x5 dziennie a teraz od kilku dni mnie odrzuca i mąż się śmiał, że może w ciąży jestem i dał mi tym do myślenia

Nooo to mamy rozwiązanie

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów