Strona 199 z 217
Pokaż wyniki od 1,981 do 1,990 z 2169

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ceruleum, nie oskarżaj się, że za mało zrobiłaś.. Nie ma w tym Twojej winy. Zaufałaś lekarzom. To prawda, że warto ich kontrolować. Ale nie zawsze da się być mądrzejszym od specjalistów i nie wszystko daje się na nich wymusić. Czasami człowiekowi przyjdzie do głowy już po wizycie, że mógł jeszcze o coś zapytać.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Ceruleum tak mi przykro :* Trzymaj się :*

Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    Ale po moim wpisie zasugerowałaś się, że nie warto robić prolaktyny? Bo nie jestem pewna co miałaś na myśli...
    Może warto z lekarzem skonsultować takie badania?
    Robię dla siebie w sumie, aby mieć pewność, że wszystko ok. Lekarz nic nie zlecił, bo mówi, że jak w poprzedniej szybko zaskoczyło, to jest ok.
    Jak wyjdzie prawidłowo, to nawet jak nie zajdę w najbliższym czasie to będę spokojnie czekała, zamiast fiksować :P
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 18-05-17 o 09:17

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Dziewczyny jak będę robiła w poniedziałek progesteron (7dpo) to warto jeszcze tą prolaktynę? Czy ona ma sens wyłaćznie w tej pierwszej części cyklu?
    Nie ma, hathor dobrze napisała, prolaktyna tylko na początku cyklu (2-4 dc) ma sens.

Ceruleum, pamiętam że piątą stratę przechodziłaś u nas i już wtedy nie umiałam sobie tego wyobrazić. A teraz nawet nie wiem co napisać. To jest strasznie niesprawiedliwe i bardzo mi przykro

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie,ale wracam do Was. Po poronieniu musiałam troszkę odpocząć psychicznie dlatego nie zaglądałam. Od tego cyklu zaczęliśmy się starać od nowa i za ok 3 dni powinna przyjść @ , ale nadziei Sobie nie robimy tym bardziej,że wcześniej staraliśmy się ponad rok. Mimo zobaczyć znajome nicki, ściskam mocno

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Oczywiście, że Cię pamiętamy!
    Miło Ciebie tu znowu widzieć. Życzę powodzenia!

Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jeśli chodzi o prolaktyne to mój endokrynolog powiedziała,że mogę zbadać obojętnie kiedy a zadałam ok 21 dc jak badałam progesteron i wyszła wysoka dostałam tabsy i praktycznie w pierwszym cyklu starań się udało, mimo iż staraliśmy się ponad rok i wydaje mi się,żeco była zasługa tabletek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cześć Patrycja, miło Cię widzieć współczuję bardzo straty;(
    Pewnie pamiętasz, ale napiszę, bo dziewczyny nie wiedzą. Poznałyśmy się na wątku listopadowym mam 2014. Może teraz też się uda trafić do jednego wątku też już się zaczęłam starać o rodzeństwo dla Mateuszka

Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Hathor pamiętam i to bardzo dobrze dziewczyny zwariowałam, zawsze przed miesiączka tak ok 5 dni dostawałam już brązowe plamienia a tym razem ich brak więc z ciekawości zrobiłam test ciążowy i jest widoczna druga kreska chociaż bledsza i teraz pojawiła się panika, 22.02 z powodu poronienia zatrzymanego miałam zabieg łyżeczkowania minęło 3 miesiące, więc beta od tego czasu pewnie by zeszła prawda?

Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	^ED6778C89BC9081F28035C6B6FFFB8C160E2A2B2EC86F12FBC^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	97.6 KB
ID:	100955

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów