Strona 441 z 454
Pokaż wyniki od 4,401 do 4,410 z 4536

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Pewnie będę musiała przemyśleć zakup

Lucia trzymam kciuki!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Lucia, bardzo dobra decyzja ! Daj od razu znać co i jak !
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Szafirku żebyś się nie rozczarowała... jeżeli ta babka ściśle trzyma się zaleceń NFZ to wyciągnie Ci rozpiskę kiedy jakie badania może Ci zlecić... ja taką miałam na początku, poszłam w 6/7 tygodniu i nic mi nie dała, nawet usg nie zrobiła. miejmy nadzieję, że Twoja jest bardziej "ludzka"

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Wszystko zależy od lekarza. Ja od swojego na NFZ w pierwszej ciąży w 7 tygodniu dostałam skierowania na badania krwi
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Cytat Zamieszczone przez Lucia_0808 Zobacz posta
    Za Waszą radą pojechałam na IP. Czekam w kolejce... Dam znać później!
    Trzymam kciuki ! daj znać zaraz po!

Ale jestem wściekła!!!
    Przyszłam, a ona zdziwiona.. Tłumaczę jej że byłam tydzień temu a ona nic, ani przepraszam ani pocałuj się w d....
    Kazała się położyć stwierdziła "6+6 proszę się ubrać" więc ja szczęśliwa jak nie wiem co lecę się ubrać, w głowie milion pytań, a ona "ode mnie to wszystko, do widzenia" szczęka mi opadła.. Chwilę stałam jak wryta i w końcu mówię, że mam kilka pytań a ona do mnie "porozmawiamy za dwa tygodnie, proszę przyjść". Opadłam z sił i tylko zapytałam a duphaston? Ona chłodno, że brać do końca opakowania i powiedziała znowu do widzenia!!!

Jestem zawiedziona i zła. Ale postanowiłam, że będę miała badania na NFZ te pierwsze i koniec. Za 2 tygodnie pójdę znów..
    A z drugiej strony bije ze mnie szczęście, 6+6 o jaa...
    (Tylko jak się to liczy, skoro ostania @ była 08.06 wszystkie kalkulatory wskazują, że dziś 5+4..)

Ja byłam teraz w 5w6d i dostałam pełen pakiet badań, włacznie z HIV i kiła

W poprzedniej dokładnie to samo :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Szafirku pewnie podała Ci wiek z USG a on często różni się od tego z OM no i też z czasem ta różnica może się zmieniać. czyli jednak Twoja lekarka to taka sama służbistka jak moja (ja nie wytrzymałam i zmieniłam)
    każdy lekarz ma swoje metody i uważa je za najlepsze co czasami jest naprawdę wkurzające

ja mam swojego gin prywatnie (idę w czwartek) ale uznałam, że skoro opłacam składki to chociaż wysępię część badań refundowanych- ten pierwszy pakiet jest spory więc i oszczędności by były. No ale widzę, że to nie będzie takie proste

Dziewczyny, zostaję jakieś 2-3 dni na obserwacji...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów