Strona 98 z 454
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Asiafaj dokładnie od 1 do 5 dnia cyklu z tego co wiem. U mnie dużo wskazuje na tą prolaktyne która jest nazywana naturalnym środkiem antykoncepcji m.in. jakieś płyny z piersi, pojedyncze ciemne włoski wokół skutków i pępka no i te owulacji które raz są a raz nie mimo tego że boli że nie można na tyłku usiąść. Łącznie z tym że byłam w styczniu na usg i Pani doktor dała nadzieje na ciążę bo pęcherzyk pękł, endometrium lux a i tak guzik z tego

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Jawiem, że jak pojawiają się problemy z zajściem to człowiek szuka przyczyny. Też bym tak robiła. Nie neguję tego. Tak tylko z tą prolaktyną mi sie przypomniało.
    Ja akurat ostatnio byłam świetnym przykłądem by na własną rekę badań nie robić, bo tylko stres

co do ginekologów, to podczas ciaży z Tobiaszem jak miałam USG genetyczne, to po badaniu na fotelu miałam się jeszcze zważyc, a mój ginekolog wołał T. z poczekalni. I ja tak jak zwykle w samym staniczku biegnę na to USG. Po wizycie mój T. dopytywał się czy ja tak zawsze w koronkach paraduje Zazdrośnik. Ja oczywiście, że tak bo taka prawda. No ja taka jestem, ale wychodze z założenia że to lekarz, i widok nagieej babki już go nie rusza w pracy po tylu latach doświadczenia. Więc w ogóle nie czuję skrępowania

No to jak nie zajdę teraz to ją bede obwiniała, tylko ze na majówkę mam miec @, oby labo było otwarte. A to sie zmienia? Bo w pierwsza bez problemu zaszłam. Jesli jest wysoka prolaktyna, to sie leki włącza ?
    Aaaa ide 26.04 do gina to zapytam o ta prolaktyne. Ide teraz do drugiego, którego polecił mi hematolog aby był drugim w związku z trombofilia.
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 20-04-17 o 20:24

Oczywiście że się zmienia jak każdy hormon, a może właśnie po ciąży został podwyższony. Tak podaje się leki i jest podobno łatwo go zbić o ile oczywiście wynik nie jest trzy cyfrowy to wtedy jest po prostu dłużej ☺ mi stres spotęgowały studia - jestem prawnikiem a teraz z kolei dostanie się na aplikację i praca, do tego praca męża i wypadek we wrześniu z którego ledwo uszłam życiem...

Malinka, No to teraz czas na szczęście dla Was;*
    Maaaam nadzieje, że chociaż to będę miała w normie, juz tych chorób wystarczy :/

O mnie
    będę znowu Mamą
    Malinka no ja mam radce prawnego w domu. Wiec wiem o czym mowa :P Teraz jeszcze zaczyna Doradce Podatkowego wiec mam 7 weekendów bez meza w domu

Dobrze, że uszłas całą z wypadku i jesteś z nami

Hej dziewczyny, chciałabym troszkę się wyżalić, mogę?...Nie mam z kim porozmawiać poza mężem, a jego nie mogę cały czas zadręczać...
    Byłam dziś w klinice niepłodności, w styczniu mieliśmy tam pierwszą wizytę, lekarz powiedział wtedy, że powinnam zrobić sonoHSG i zapisał mi do zrobienia serię badań przed. Miałam się pokazać w lutym, jak skończy się okres - tyle że okresu nie było, bo zaszłam w ciążę, którą kilka tygodni później poroniłam. Kolejny raz to samo:/ No i przychodzę dzisiaj ponownie do tego samego lekarza, by ustalić termin HSG, a on mi na to, że ponieważ zachodzę normalnie w ciążę i tracę ją na wczesnym etapie, to to badanie nic mi nie da, bo z moją macicą jest wszystko w porządku (wskazaniem do badania byłaby utrata ciąży w późniejszym tygodniu - to czemu na pierwszej wizycie zalecił mi to badanie, już sama nie wiem:/). Pytam się więc, co jeszcze mogę w takim razie zrobić - lekarz powiedział, że tak właściwie to nie wie, bo wszystkie wyniki badań mam dobre. Zaproponował mi tylko in vitro na zasadzie " a nuż się uda", bo sam przyznał, że w moim przypadku in vitro nie byłoby próbą leczenia, bo nie ma co leczyć Jedna z dziewczyn tu na forum poleciła mi dobrego immunologa i zajmę się tą sprawą po majówce jako ostatnią deską ratunku. Ale powiem wam, że jestem już nieco przybita tą sytuacją. Każdy lekarz, z którym rozmawiam, rozkłada ręce i mówi, że musimy się starać dalej i liczyć na to, że za którymś razem się uda. Chyba o wiele łatwiej byłoby mi, gdybym miała jakąś konkretną diagnozę, niż cały czas słyszeć, że jestem zdrowa - bo co mi po takim zdrowiu?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ceruleum, bardzo mi przykro z powodu Twoich strat . Zrobiłaś genetykę ? Po dwoch stratach sie należy! Często to daje odpowiedz .
    Z jakiego miasta jestes ?

O mnie
    będę znowu Mamą
    a robiłąś badania na trombofilie, ale to trzeba chyba do dwóch tygodni po poronieniu zrobic. Dziewczyny mnie poprawia jak cos mieszam

Rossiczka, trombofie wykazała mi genetyka wlasnie. Wskaźniki na nia wygaszają sie po miesiącu od poronienia. Ale u mnie np były w normie i dopiero genetyczne ja wykazały

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów