Strona 97 z 226
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 2257

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Panna ja też tylko duo faceta ginekologa chodzę. Raz byłam u kobiety i był to o jeden raz za dużo. Facet bardziej konkretny i delikatny.
    Z tym, że ja też mam więcej męskich przyjaciół niż żeńskich :-) taki charakter.
    Co prawda mój biologiczny Tata umarł jak byłam niemowlakiem, natomiast od drugich urodzin jest ze mną mój obecny Tata

2. dzieckozakupy.pl
    U mnie był jeszcze jednen mega objaw, który miałam juz tydZien po owulacji - zawroty głowy takie, że jak siedziałam to mnie raz ba czas brało. Raz w zyciu je miałam i to wlasnie wtedy, kilka dni poznjej doszły te "jaja" w piersiach. Wiec ten zestaw u mnie uważam za zwiastowanie ciąży - głownie jaja

Szafirek, jajnik moze bolec nie tylko przy owulacji ale i kilka dni przed, kiedy pęcherzyk dojrzewa i " rozpycha " sie

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Szafirek, ja mam to samo, idę do niego chrześniaka, daje kasę, młody zbiera na quada, o zgrozo! Mam nadzieję że jednak rodzice będą tu hamulcem nie wiem ile się daje, moja mama mówi że mam Dać 400.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Rossiczka, no ja też tak mam, facet to facet i kolegów też miałam zawsze więcej uwielbiam kolegów mojego męża np, oni mnie też tak, to zdecydowanie taki charakter ja ojczyma "dorobiłam" się jak miałam 12 lat. Więc już nieco później, toteż tatą się nie stał, choć jest ok, mówię mu na "ty"

Ja planowałam 700 i myślałam, że to mało. Mój tata twierdzi, że on da 400 a ja jako, że chrzestna to wypada więcej.. Nikt nie zapyta czy tyle mam :P każdy mówi, że tyle wypada i już. Ostatnio od znajomych słyszałam, że chrzestni to po 1000 dają... To ciekawe ile później na ślub "wypada" dać
    Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 20-04-17 o 19:23

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

asiafaj, no może tak być. Chociaż zawsze czułam jajnik typowo w dzień owulacji. Ale wiadomo, że wszystko się może zmieniać. Jak o nim napisałam przed chwilą to znowu go czuję skubany

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Rossiczka ja też czytałam różne opinie na temat prolaktyny ale zmieniłam lekarza który pierwsze co zapytał o badanie i dlaczego prolaktyna nie była robiona? U mnie jest problem z owulacja a jak już jest to w ciążę nie zachodzę i zawsze miałam regularne miesiączki i rzekomom owulacji którą czułam. Jednak jak pozostałe hormony są ok to człowiek szuka dalej. Idę w poniedziałek do ginekologa-endokrynologa i zobaczymy co na to powie. A mój stres ostatnio sięga zenitu, nie dość że jestem z charakteru nerwowa to jeszcze sytuacje mnie strasznie denerwują a to wszystko się odbija na zdrowiu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ja z Poznania polecam dra Madejczyka, pracuje na Polnej, a gabinet ma na Polance. Też wolę facetów, bardziej mnie krępuje kobieta. Jak raz byłam to się czułam jak lesbijka z tym, że jakaś baba mi tam zagląda.

To ja zrobię prolaktyne jesli sie nie udało tym razem. Bo to trzeba do któregoś dnia cyklu ?5?

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Pawełek [*] 04.03.2017
    Ja wolę ginekologów facetów a teraz nie dość że mój to facet to jeszcze młody i przystojny :P mąż się śmieje, że mnie podrywa jak mu opowiadam jak na wizycie było
    Pawełek[*] - 04.03.2017 r

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów