Strona 96 z 122
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1213

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Malinka , a prolaktynę bada sie dwa razy ? Ja nigdy nie badałam, bo w pierwsza ciąże zaszłam za pierwszym. Ale moze jak teraz nie zaskoczy, to zrobię tez

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Kasia, ja też mialam RLS pod koniec ciąży. Teraz też mnie czasem złapie. Zauważyłam, że jak wezmę żelazo to mi przechodzi.

Asiafaj tak robi się dwa razy ponieważ tak jak u mnie na czczo wychodzi w normie a drugie robi się po obciążeniu tabletką. I wychodzi tak jak u mnie hiperprolaktynemia czynnościowa czyli prawdopodobnie spowodowana stresem co blokuje owulacji lub powoduje niewydolność ciałka żółtego przez co nie dochodzi do zapłodnienia.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Ale ostatnio mamaginekolog w jakieś transmisji live, tłumaczyła że od badania prolaktyny po obciążeniu się odchodzi, bo jest mało wiarygodna. Chyba mówiła, że teraz robi się w szpitalu tak jak Kasia miała :-)

To na tą hiperprolaktyne cos sie bierze , czy trzeba sie zrelaksować ?

Tez oglądam mameginekolog , uważam, że swietnie przekazuje podstawowa, bardzo bardzo przydatna wiedzę

panna-nienormalna, mam jednak opory przed facetami ginekologami, zwłaszcza przystojnymi :P

Lola92 witaj na pokładzie mam nadzieję, że długo z nami nie będziesz i zobaczysz piękne krechy

Pisałyście o objawach ciąży, u mnie będzie ciężko je wykryć bo senna jestem wciąż piersi bolą mnie na @.

Malinka masz rację, lepiej przebadać się po kilku nieudanych miesiącach niż czekać rok czy dwa aż lekarze zaczną działać..

elzbietan- będziemy trzymać kciuki, żeby jednak okazało się że wszystko dobrze. W szpitalu będziesz jeden dzień czy dłużej?

Ja miałam dziś ciężki dzień, ale jutro już piątek Wczoraj wieczorem bolał mnie lewy jajnik, ale na owulacje za wcześnie kurcze. Chyba jednak jestem uczulona na męża
    Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Co do objawów ciąży, w tej pierwszej to jak ręką odjął zero problemów z cerą, powiększone ckliwe piersi. Druga już bardziej wypatrzyłam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ucielo mi...
    Druga już bardziej wypatrywałam i główny objaw to jakby mnie przeziębienie rozkładało i to tak kilka dni, gdzie normalnie to już bym leżała nieżywa, a to nie było przeziębienie
    Oczywiście cera i piersi też, ale w trochę mniejszym stopniu niż przy pierwszej i trochę później, po pozytywnym teście.
    A to uczucie przeziębienia to już miałam jak jeszcze był negatyw, czyli w dniu spodziewanej @ . Ale to była jesień, więc nigdy bym tego wtedy nie przypisała do ciąży

O mnie
    Szafirek, no ginekolog to bardzo indywidualna sprawa, ja ufam bardziej facetom, zawsze do nich bardziej lgnęłam, np Pani dentystka nie miała prawa mnie tknąć myślę że ma to związek z tym że wychowałam się bez taty od 6 roku życia i po prostu szukałam obecności facetów.
    Teraz już jestem dorosła i mam babkę dentystkę, ale rwać zęba bym jej nie pozwoliła
    Bądź co bądź jeśli byś zmieniła zdanie to zachęcam, bo jest najbardziej delikatnym i jednocześnie konkretnym lekarzem jakiego znam.
    Kamila, Ty też jesteś z Poznania, więc też polecam! Nie, nie mam profitów finansowych z tej reklamy

panna-nienormalna, będę mieć to na uwadze
    ja się krępuje facetów, ale nie mówię nie. Zobaczymy jak moja nowa ginekolog, do której chodzę od stycznia się sprawdzi

W przyszłą niedzielę idę na komunie, jestem chrzestną. Nie wiem jednak co się teraz daje na komunię. Chyba raczej kopertę? Jak myślicie? Mój taras znowu został odłożony na przyszły rok mam jeszcze dwa wesela w tym roku, więc budżet wyczerpany hehe.
    Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów