Strona 95 z 333
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 3322

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Ja pierwsza ciążę też miałam nie az tak bardzo nieznosna. pierwszy Trymery senność senność senność i później niestety cały czas borykalam się z bakteria w moczu. Na szczescie wszystko ok. Mam nadzieje ze jak teraz sie uda nie bede miala zadnej bakterii bo musialam jakis czas lezec w szpitalu a teraz sobie noe wyobrazam tego przy moim malym.

A propo starania wiecie ze najlepiej starać się przez cały cykl co drugi dzień nie tylko w dni płodne?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cześć Dziewczyny Rzadko się odzywam ale czytam Was na bieżąco.
    Witam wszystkie nowe staraczki

Kasia super, że już jesteś po zabiegu. Mam nadzieję, że szybko będziesz miała wyniki.

Co do pierwszych objawów ciąży to ja, zanim dowiedziałam się, że jestem w pierwszej ciąży to bardzo bolały mnie piersi, tak że nie mogłam przez nie położyć się na brzuchu. Odrzucało mnie również od kawy, którą uwielbiam! Do końca ciąży nie mogłam jej pić; no i senność, senność, senność... ostatni objaw pojawił się dopiero po pozytywnym teście ciążowym.

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    kto teraz testuje?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    A propo objawów ciążowych ja w dwóch najdłuższych ciążach miałam cześć podobnych a cześć różnych. Na pewno bolesność piersi i osłabienie. Bardzo często robiło mi się słabo i czasami niedobrze. Zawroty głowy były moimi pierwszymi objawami w każdej ciąży.

W zeszłym 2015 roku w listopadzie moimi objawami było odrzucenie od mięsa. Mogłam jeść tylko świeżo przyzadzona pierś z kurczaka. Żadne wędliny. No i jadłam słodkie. Dużo słodkiego. Za to w ostaniej ciąży jadłam ogromnie dużo owoców. Pod każdą postacią. Najbardziej winogrona. I nietypowym objawem był RLS, dosłownie. W nocy miałam zespół niespokojnych nóg. Ciągle nimi musiałam ruszać. Co powodowało bezsenność. Jak leżałam to ruszam nogami. Mega dziwne uczucie.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Hipp mam dzis 2dc z hormonow to sama zrobilam prolaktyne, owu mam za kazdym razem tylko ze w roznych odstepach czasu pewnie to spowodowane skokami tarczycy, zreszta przed poprzednia ciaza tez zdarzaly mi sie cykle nieregularne myslalam ze po porodzie sie to stabilizuje ale widac cos nadal szfankuje

Ja tez przeszlam ciaze bez objawow, jedynie dowiedzialam sie co to zgaga bo w zyciu jej nie mialam, i nie mam nawet etraz z dniem porodu zniknela

Niuniabella to naprawde ogromna strata czlowiek juz polowe ciazy przenosi i huha i dmucha by wszystko bylo ok i donosic a tu taka tragedia teraz na pewno szybko sie uda i szczesliwie doczekacie malenstwa

No to mamy przewage chlopcow

Ja po pracy ledwo zyje. juz dawno tak sie nie czulam, w pracy zaczol sie wyscig szczurow i latam jak "szmata" zreszta wczoraj poprosilam meza by mi masaz plecow zobil, jak na mnie naskoczyl jak nacisnol w srodek plecow myslalam ze mnie zlamal- normlanie bylam gotowa go dusic jakbym mogla oddychac

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Ja zanim zrobiłam test to miałam mega senność, normalnie usypiałam na stojąco. Poza tym bolały mnie piersi, może jakoś nie mega tylko np. przy kąpaniu, że nie mogłam ich dotknąć. No i już po teście miałam wieczorne mdłości a przy myciu zębów wieczorem wymiotowałam. A i przed testem poprawiła mi się cera.

Asiajaf, też myślę że u Ciebie będą teraz 2 kreski, za co trzymam kciuki. :*

Mikallo, w majówkę testujemy Kamila i Ja :P

Mam nadzieję, że samą Waszą siłą woli pojawią się te dwie kreski :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    elzbietan20

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-05-07 zobacz kalendarz
    Witajcie Ostatnio rzadko tu bywam, mój organizm spłatał mi figla i ten cykl trwał aż 37 dni (zazwyczaj mam 30) i właśnie dzisiaj, gdy od ponad miesiąca miałam umówioną wizytę do lekarza @ pojawiła się... Było za późno, żeby przekładać wizytę, w zasadzie miałam odebrać wynik cytologii i porozmawiać o nadżerce i o tym, co tam mam mieć z nią robione, stwierdziłam, że jednak pójdę. Odebrałam wyniki cytologii - stwierdzono obecność nieprawidłowych komórek nabłonkowych LSIL. Lekarz od razu wypisał mi skierowanie do szpitala na następny czwartek na pobranie wycinków

asiafaj -@ nadal nie ma ale nic zupełnie nie czuję , mam regularne ale bardzo długie cykle 38 dniowe. Z beta jeszcze poczekam Kawas łykam , nie piję , nie palę więc jestem cierpliwa narazie

Co do objawów ciąży , to miałam takie bóle piersi że wytrzymać nie mogłam. W nocy się zrywałam jakby ktoś mnie w nie uderzył. Wtedy już były dwie malinowe krechy.
    Ból pozostał ze mną cała ciążę, jak tylko gdzieś zmarzłam musiałam ratować piersi suszarką bo płakałam dosłownie.

A papierosy smakowały lepiej niż zwykłe wręcz napalić się nie mogłam

Witajcie kobietki! I te "stare" i te "nowe" staraczki ☺ nie pisze tu często ale nie ma dnia żebym Was nie czytała. Dziś u mnie 5 dc i coś mnie tknęło żeby zrobić prolaktyne bo to jedyny hormon niebadany u mnie i tak: na czczo 21,2 natomiast po obciążeniu po godzinie 160, więc chyba znalazłam powód mojego braku ciąży...także kobietki zamiast się stresować że znowu nie wychodzi trzeba się konkretnie przebadać ☺ czy wy też myślicie że może to być powodem braku ciąży?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów