Strona 94 z 209
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 2083

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Ja nie miałam zadnych wyjątkowych objawów... piersi bolące jak cholera ale ta u mnie norma między owulacją a @.
    Pozatym nic nadzwyczajnego sie nie działo, nic nie czułam.
    Ja wogole pierwsza ciąże to przeszłam tak jak bym w niej nie była, raz mi sie tylko niedobrze zrobiło i pod koniec ciązy zaczeły mi nogi puchnąć i to tyle, gdyby nie brzuch to bym nie wiedziała że jestem w ciąży
    Mam nadzieję ze jak się uda zajść w drugą ciąze to bedzie podobnie i takiej ciąży każdej z nas życze

2. dzieckozakupy.pl
    Kasia, zatem życzę sobie ciąży, a jak już będzie ciąża to takiej jak Twoja

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asiafaj duże szanse są zawsze jeśli odpowiednio wszystko zgramy. Ja mimo, ze byłam u gina i powiedziała ze owu prawdopodobnie będzie +/- za dwa dni to tej owulki w ogóle nie czułam, ZERO bólu jajnika. A zazwyczaj czuje i to dość mocno.. więc trochę mnie to martwi. Być może pęcherzyk nie pękł w ogóle stąd zero bólu. Juz sama nie wiem ale nie ma co się zastanawiać wszystko okaże w odpowiednim czasie

Kaasiaa ja tez miałam taką super ciąże oprócz brzuszka, bólu kręgoslupa i zgagi juz pod koniec nie wiedziałabym że to ciąża :P

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    a co do objawów w pierwszej ciąży zanim w ogóle wiedziałam, ze zaciążyłam to: odrzuciło mnie od piersi z kurczaka (a zawsze uwielbiałam), wtedy sobie co jakiś czas popalałam więc odrzucenie od fajek, wszystko smakowało mi jak KAWA a kawy nienawidze dosłownie. WSZYSTKO co jadłam i piłam smakowało jak wstrętna kawa. I to na tyle

A widzisz Kamila przypomniałaś mi ze ja tez popalałam fajki przed ciążą, ale odstawiłam gdzieś na 3 miesiące całkowicie jak się zaczeliśmy starac. W ciąży smrodu z fajek nie mogłam znieść przez co mój M musiał szybko je rzucić i tak od tamtego momentu nie popalamy.
    I jeszcze pieczarki stały sie moim wrogiem nr 2 w ciązy zaraz po fajkach

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dziewczyny byłam dziś na wizycie i poznaliśmy płeć- będzie chłopak mamy nawet zdjęcie siusiaka imię dla dziewczynki mieliśmy wybrane, a dla chłopaka będzie problem no ale najważniejsze, że z dzieckiem wszystko dobrze

Witajcie dziewczyny Dołączam się do was. Właśnie skończył mi się @ i zaczynamy działać.
    Jestem już mama Kuby. A teraz myślimy o drugim maluszku.
    Mogłaby mi któraś z was w skrócie opowiedzieć czy którejś się już udało i w styczniu 2017 zostanie mamusią?

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kloniki25 ; 20-04-17 o 13:36

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Maggie super :-) będą kolejki i traktory :-) super !

Kurczaki Wy zaraz wózki, wyprawki itd :-)

Kloniki ja ostatnia byłam, z tym że termin mam na grudzień. Ale dziewczyny w Wielkanoc nie odpoczywaly, więc trzymamy kciuki za styczniowe zajączki. Witaj :-)

Maggie- gratulacje <3 Macie komplecik - moje marzenie

Kloniki witaj

Ale fajnie, dużo się nas robi Raźniej będzie się starać :P

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja też miałam taką bezobjawową ciążę, więc też nie pomogę. Ale życzę sobie i Wam kolejnej takiej jak moja poprzednia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów