Strona 93 z 117
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 1169

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Niuniabella bardzo współczuje tak ogromnej straty.Trzymam kciuki z całych sił żebyś po raz drugi została mama.

Rossiczka - Gratulację , podczytywałam już wcześniej i trzymałam kciuki.

Jestem już mamą,Apolonia za parę dni kończy dwa lata. Postanowiliśmy powiększyć rodzinę. Dziś test pokazał jedna kreskę , @ spóźnia się 4 dzień. Więc postanowiłam do Was dołączyć

2. dzieckozakupy.pl
    Kwiatkowa, trzymam kciuki aby @ nie przyszła. Może skocz na betę? Masz regularne cykle?

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Panna nienormalna ja tez zastanawialam sie nad sw. Rodziny ale koniec końców urodzilam na raszei i jestem mega zadowolona

Jak tam Asiafaj? Cos czuje ze zaciazylas z tym ze objawy dopiero moga pojawic sie za tydzien. Ja na siebie nie licze jak zwykle i jak sie nie uda teraz to naprawdę robimy przerwe do lipca

Witajcie Nowe Dziewczyny, razem razniej

Niuniabella bardzo współczuje przezyc, teraz mus byc dobrze!'

Kwiatowa trzymam kciuki zeby ta @ jednak nie przyszła i pojawiły sie dwie kreski.
    Mnie ostatnio tez @ zrobiła w trąbe, 3 dni spóźnianie nadziei i przyszła

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2014
    Kwiatkowa trzymamy kciuki żeby się pojawiły 2 kreski

O tak mi się @ ostatnio w marcu spóźniała, jak mi zależało żeby przed operacją była wcześniej. Na szczęście zdążyła się do zabiegu skończyć.

Witam wszystkie starające się o dzidziusia! Chciałabym dołączyć do waszego grona i zostać mama w 2018r. Już od jakiegoś czasu z nażeczonym się nie zabezpieczamy, ale teraz od kwietnia zaczęliśmy zwracać uwagę na dni płodne. Mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać na 2 kreseczki na teście! pozdrawiam

Kamila, chciałabym abyś miała racje Przeczuć żadnych nie mam, na symptomy za wcześnie zatem spokojnie sobie czekam bez nakręcania się :P w połowie następnego tygodnia już będę widziała, czy piersi ciążowe, czy jak poprzednio :P

Za to u Ciebie Kamila to chyba duże szanse- nowa dostosowana do macicy pozycja i owulacja z lubym w domu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Asiafaj mi tez cos intuicja podpowiada ze beda dwie kreseczki tak wiec powodzonka

Witaj Lola powodzonka

Dziękuję dziękuję nie chce się nakrecać za bardzo, bo później będzie rozczarowanie jak nie wyjdzie. Moze któraś z was, która ma już dzieci, napisze mi jakie miała pierwsze objawy? Ja się tak fatalnie czuje, ze najchętniej bym spala całe dnie, od tygodnia (jestem tydzień po owulacji) kluje mnie w brzuchu i nie wiem już sama czy mam się niepokoic czy na spokojnie poczekać te 5 dni do pierwszego dnia miesiączki

Lola, ja co prawda nie mam dzieci, ale byłam w ciąży. Pierwsze objawy to śpiączka ( a nie był to wtedy czas przesilenia :P ) i piersi z wyczuwalnymi gruczołami jak jajka. Mówiłam wtedy, że następna ciąża będzie dla mnie oczywista po tych "jajach" w piersiach właśnie
    Test zrób dopiero w dniu @, ja zrobiłam dwa ( na dwa dni przed terminem, na dzień przed terminem ) i oba negatywne jak cholera, dopiero w dniu @ ciemna druga krecha :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów