Strona 92 z 333
Pokaż wyniki od 911 do 920 z 3322

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Rosiczka a widzisz wszystko w porzadku i mozecie zdrowo rosnac, ja tez nie mialam mdlosci w ciazy i lekarz nic nie mowil o niskim progesteronie zreszta juz nie pamietam tamtych wynikow aaa i ciaze nie przenosilam urodzilam w 38 tyg

Hipp tak szczerze to nie mam bladego pojecia dlaczegoa akurat lametta a nie CLO, moze ze wzgledu na moje mega nieregularne cykle bo najkrotszy jaki mialam to 25 dni a najdluszy 45, troche dziwny lekarz bo nie kazal robic badan na razie ale ma dobe opinie no i ruszyl z tematem a nie jak inni olewali bo mloda jestem i mam juz dziecko to i nastepne sie uda

panna nienormalna to juz pewnie i brzuszek ladnie widac

Maniabella a wiadomo dlaczego na takim poznym etapie stracilas ciaze ?wybacz jesli zapytalam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Dziewczyny gratuluję dobrych informacji:-*:-* Teraz już musi być dobrze

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Maniabella straszna tragedia Ci się przytrafila. Życzę z całych sił aby niedługo w Twoich ramionach był upragniony bobas :-*

No ja przenosiłam, w 40 tygodniu szuka lszyjka długa, zero rozwarcia.

Panna nienormalna im bliżej porodu tym z każdym gramem będziesz coraz mniej "zadowolona" ;-) Gabrysia to już kawał dziewczyny ! Super

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Pawełek [*] 04.03.2017
    Mój ginekolog powiedział, że wada genetyczna... i Maleństwo bardzo długo walczyło. Od samego początku było coś nie tak. Za małe bicie serca na początku, potem na genetycznym przezierność w górnej granicy i małe bicie serca...

Ale nie poddam się i mam nadzieję, że w przyszłym roku będę tulić moje dziecko w ramionach. Razem z mężem tego pragniemy. Bo ból po stracie tej ciąży jest ogromny. Pół ciąży było za nami. Najgorsze uczucie to urodzenie ze świadomością, że moje dziecko nie żyje. Ale na szczęście miałam super opiekę
    Pawełek[*] - 04.03.2017 r

Hydroxy nie chce cie straszyć ale mnie poprzednia gin faszerowała clo bez badań hormonów i nie dosc ze zmasakrowala mi endo to jeszcze nasiliła występujące zab hormonalne. Jaki masz dzień cyklu? Może zdarzysz jakieś hormony zbadac?

Niuniabella tak mi strasznie przykro. Żadne słowa nie sa tu dość odpowiednie. :* trzymaj sie no i służymy wsparciem!

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Niuniabella , przeczytałam i łzy mi płyna po policzkach. Brak mi słów. Ściskam mocno. Uwierz w końcu słońce zaświeci

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Pawełek [*] 04.03.2017
    Mam nadzieję, że do końca wakacji zajdę w ciąże
    Pawełek[*] - 04.03.2017 r

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Szafirek, chodzę do dr Tomka Olejniczaka, polecam bardzo bardzo z całego serca. Ostatnio przyjaciółka która mi go poleciła zaszła w ciąże dzięki niemu i to z bliźniaki mając policystyczne jajniki, wiem że jest bardzo dobry jeśli właśnie o problemy z zajściem chodzi. Poza tym mega miły i przystojny ;p
    Jest na polnej ale od czerwca będzie w św rodziny.
    A ja chodzę do niego prywatnie, do femimedu na grunwaldzie.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Niuniabella, dużo tu dziewczyn po stracie, ja również, ale jak widać udaje się po raz kolejny, u nas przez dwa cykle zalecił poczekać aż wszystko wróci do normy, a potem zaskoczyło za pierwszym cyklem
    Wszystkie cierpienia wynagradza widok maleństwa na usg i wiadomości że jest zdrowe i dobrze się rozwija

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów