Strona 89 z 545
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 5441

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziadek Maksa (ogromny kibic) już znalazł brazylijską szkołę futbolu w Katowicach i bardzo ubolewa, że najmłodsze grupy są dopiero od pięciu lat także takie plany to norma

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    U nas pomimo że T. To wielki kibic Man utd to jednak planów nie ma. Ja sama trenowałam kosza wiem co to znaczy. U nas wszystkie dzieciaki znajomych chodzą na Legie, ale to takie gadzeciarstwo, koszulki, korki , A te dzieciaki chodzą tam bez przyjemność, ale rodzice chcą.
    JA za to się śmieje, że Tobiasz będzie hokeista ;-)

Hej Dziewczyny

dopiero Was doczytałam, mnie przez święta nie było, odpoczywałam i odizolowałam się od świata
    @ już za mną, więc za kilka dni działamy od nowa

Kasia super ze udało sie ze szpitalem i ze juz masz to za soba, do wizyty majowej już nie daleko, napewno szybciutko zleci.

Ktoś miał jeszcze testować przez święta... cosima??? czy coś pomyliłam bo chyba od Ciebie nie było wieści o @

Asiafaj trzymam kciukasy za powodzenie

Rosiczka mój tez ma etap meblowy, już mnie szlak cche trafić bo dosłownie tylko G spuszcze z oka ta mała cholera jest na meblach. Teraz byliśmy u moich rodziców i dosłownie był Aniołkiem posłuszny jak nigdy, a tylko wróciliśmy od razu meble zaatakowane, a już miałam nadzieje ze to mineło bezpowrotnie ;P

Rosiczka powodzenia dzisiaj na wizycie, nie stresuj sie napewno wszytsko bedzie w najlepszym porzadku i usłuszysz pięknie bijące serduszko

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    patryszka gratuluję rossiczka rzeczywiście, choć bardziej skłaniam się ku chłopcu u Ciebie, tylko że mój nos też ostatnio trochę zawodzi. Śliczny synek! Reczywiście miałam dziś badania prenatalne, wszystko w porządku i być może chłopak. Być może bo na tym etapie to co wystaje może być także łechtaczką także nadal nie wiemy.

Kasiu to robili Ci coś dziś? Mam nadzieję, że coś wyjdzie po tych wynikach i nie będzie trzeba zgadywać co i dlaczego. Trzymam kciuki, także oczywiście za każdą z Was

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Cześć w końcu zdecydowałam się napisać, ale przyznaję się podczytuję Was od jakiegoś czasu
    Można dołączyć do Was?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Kwiatkowa91 witaj.

My już prawe w domu. Byłam w przychodni zapytać o wizytę. Poradziła ze najlepiej przyjść na wizytę jak odbiorę wyniki ze szpitala. A te mają być dopiero za 5 tyg... także kaszana
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Witam nowe dziewczyny ja tz calkiem niedawno dolaczylam

HURAAAAAAAAA mam @, w zyciu sie tak nie cieszylam od 3dc zaczynamy lametta mam ciche nadzieje na nastepne 2 cykle (czemu 2?, w tym cyklu w ciemno choc uzyje tez testow owu a w bastepnym cyklu mam przyjsc w 15 dc na monitoring)

Ja mojego zapisalam na pilke nozna z Fotball Academy i pochodzil miesiac po 1: 2x w tygodniu mialam 3h z glowy bo trzeba bylo go zawiez 20km od domu bo tak dlaeko mieli sale gimnastyczna wynajeta po 2 nie byl zbytnio zainteresowany wolal stac na bramce i sie denerwowal jak mu cos nie wychodzilo a od kwietnia mieli zaczac na boisku cwiczyc ale juz na poczatku miesiaca byly terminy przesuwane bo pogoda zla a ja pracuje maz takze nie mamy czasu zeby zmieniac plany z dnia na dzien bo trening trzeba odrobic wkurzylam sie i napisalam rezygnacje

Gratuluje synka, ja do 25 tc myslalam z bedzie dziewczynka zreszta lekarz tez twierdzil ze dziewczynka, troche sie balam chlopca, bo z nimi to duzo problemow i sie nie mylilam, moj juz przechodzil zabieg przenosznia jaderka na miejsce, przepuchlina, wodniak, teraz chyba ma stulejke czy jak sie to tam nazywa w czerwcu ide na bilans to sie dopytam, wczesniej mielismy taka wredna lekarke nic nie kazala robic nie naciagac a mlody nietykalski nie pozwala i boje sie ze sie zroslo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    kaasiaa, pisałam od razu jak dostałam, dzisiaj już u mnie 3dc. Tym razem się nie udało...

Kasiu, bardzo się cieszę, że zabieg się udał. Zobaczysz, teraz wszystko będzie z górki. Lepiej dłużej poczekać na upragnioną ciążę niż przeżywać kolejną stratę.

U mnie kolejna owu zaraz po weekendzie majowym, więc będziemy działać tuż przed przeprowadzką. Bo mieszkanie już sprzedane! Jutro idziemy podpisywać umowę przedwstępną i dostaniemy 10% zadatku.

Hydroxy no będą pracowite cykle

cosima, zaraz płodne - nowy cykl-nowa szansa

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Jest serduszko :-) wszystko ok.więcej z domu napiszę

Ale się cieszę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów