Strona 88 z 333
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 3322

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Chłopaki są super Potem będziecie takie gagatki jak mój mieć :P Teraz jest na etapie wspinaczki na regały i bieganie po parapetach.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170415-DSC_9938.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	28.0 KB
ID:	100707

Mira dzięki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków. Niepokoję się o tą tarczycę. Idę do nowego endokrynologa. Ma bardzo dobre opinie. Mam nadzieję, że zasłużenie.
    Ja też potwierdzam, że posiadanie synka to cudowna sprawa. Słodkie łobuziaki.. Mój ma fazę na zabawę w chowanego codziennie

Rossiczka cudny synuś <3

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    No mieć synka super sprawa w pierwszej ciąży chciałam mieć synka i mam mój ma 3 lata i 2 miesiące i gada przez cały boży dzień aż głową boli do tego zabawa z mama w chowanego, układanie puzzli, malowanie farbami i malowanie po ścianach musze mu kupić teraz jakieś szelki i smycz bo boje się z nim na spacer wychodzić,mój to taki maratonczyk ze szok wszyscy zadzwieni.. ale to za tata mąż biegał swego czasu na zawodach sportowych, do tego jest pilkarzem (miał powolanie do reprezentacji PL !! jakies 15 lat temu ) ja też kiedyś biegałam na zawodach i grałam w koszykówkę. Zapisujemy synka do grupy piłkarskiej od 4 lat bo w piłkę juz jest dobry moja nauczycielka od wf (mieszka klatkę dalej) mówi ze urodziłam sportowca. Okaże się niech zarabia miliony na rodziców, a co!:P

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    mi było obojętne czy chłopiec czy dziewczynka ale jak się dowiedziałam to oczywiście się popłakałam
    za to mąż już od jakiegoś czasu ogląda zabawki typowo "męskie" (zdalnie sterowane samochody itp) i stwierdził że córka w razie czego też sie będzie nimi bawiła

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    chyba trochę już ochłonęłam i zaczynam sie stresować jutrzejszą wizytą w Poznaniu... jutro będe miała wyniki testu na HPV i sie okaże co dalej... okazało się też że mam drugiego mięśniaka, na szczęście ten pierwszy sie nie powiększył od poprzedniej wizyty, ale na usg to wygląda okropnie bo dziecko coraz większe i widać że mięśniaki będa mu zaraz przeszkadzały :/

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Moja, w myślach mojego męża, już trzyma mu klucze do naprawy auta i bawi się z nim dronem, także gender na całego
    Gratuluję syna!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    O tak chłopaki są super Mój za miesiąc będzie miał 3 lata i jest lobuziakiem jakich mało. Przed kąpaniem mamy albo dlugi spacer albo ćwiczy razem ze mną, mamy przy tym mnóstwo frajdy i wygłupów. I wszystko z mamą musi robić.:P teraz mamy etap na koparki i pociagi i z klocków buduje pociąg z węglem. A co do malowania ścian to u nas aż się proszą o przemalowanie bo Antoś ma własne pomysły na ozdabianie ścian i tam jest i kredka i olowek i długopis a bawet plakatówka A z tatą uwielbia odkręcać śruby.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Paatryszka gratuluję synka ja po cichu liczę, że jutro poznam płeć, ale zobaczymy czy dzidziuś będzie współpracował powodzenia jutro w Poznaniu paatryszka!

Rossiczka trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, będzie dobrze, zobaczysz a synuś cudowny

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    A mój jakimś cudem nie maluje ścian. Ale on nawet na kartce za dużo nie rysuje. Raczej ma techniczny umysł niż artystyczny:P o ile można tak mówić w przypadku 2,5 latka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów