Strona 86 z 454
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Dobra, biorę się w garść. Co ma być to będzie..... mam nadzieję, że fasolka jest twarda.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Rossiczka Zobacz posta
    Dobra, biorę się w garść. Co ma być to będzie..... mam nadzieję, że fasolka jest twarda.
    Progesteron jeszcze jest w normie bo norma jest chyba od 11 wec luz. A na wszelki wypadek pewnie dostaniesz coś. A beta się nie przejmuj. Ona teraz i aczej rośnie.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Rossiczka jak dla mnie beta jest Ok i tym bym sie w ogóle nie przejmowała, 7+2 to wg labu i lekarzy 7tc bo liczą się pełne. (Posłuchaj mamyginekolog jak mi nie wierzysz) i przyrost tez wyszedł Ci Ok! Progesteron pewnie mógłby byc lepszy, ale tak jak piszą Dziewczyny ta sprawa jest łatwa do nadrobienia, jutro wizyta więc dostaniesz szybko wspomagacz. Ta noc pewnie będzie ciężka, ale jutro już zobaczysz małego lokatora i się uspokoisz powodzenia

Kasiu jeśli jutro nic Ci już nie zrobią to powiedz że Malina mowil Ci co innego moze ktos cos gdzies zapomniał napisać i sprawa jest do wyjaśnienia. Walcz o swoje

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Rossiczka na którą wizyta? Masz w domu jakaś luteine albo dupka?

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Na 17. Nie mam, bo nigdy wcześniej nie brałam. Z reszta te kilka godzin i tak różnicy nie zrobi. Taki progesteron pewnie mam od jakiegoś czasu. Poza tym jak nigdy problemów nie miałam, to nie odwazylabym się na własną rękę brać hormonów.

Rossiczko najważniejsze że plamień nie masz :* odpoczywaj kochana!

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Rosiczka, odpoczywaj i daj znac jak po wizycie. Będzie dobrze:-*

Wg kalendarza owu wypada dziś. A prawy jajnik bolal mnie w poniedziałek. I juz zgłupiałam. Teraz pozostalo czekać do 6 maja. Co ma byc to będzie.

Ja się zbiera do pracy. Miłego dnia kobietki :-* Nie poddajemy się

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Rossiczka Zobacz posta
    Na 17. Nie mam, bo nigdy wcześniej nie brałam. Z reszta te kilka godzin i tak różnicy nie zrobi. Taki progesteron pewnie mam od jakiegoś czasu. Poza tym jak nigdy problemów nie miałam, to nie odwazylabym się na własną rękę brać hormonów.
    Nie jest powiedziane ze taki masz od jakiegoś czasu. Ja kiedyś mierzył progesteron co tydzień. I różnice momentami były spore. Także głowa do góry.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Hej. Można dołączyć??
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Niuniabella, no jasne, że można

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów