Strona 85 z 122
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 1213

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Byłam u gina na kontroli. Torbiel sie wchłonęła , nowej nie ma na szczęście pęcherzyk pękł, a endometrium dorodne- pokazał mi i rzeczywiście grube zatem jestem bardzo zadowolona
    Same dobre informacje

Aniołek 13tc[']

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez HydroXy Zobacz posta
    Aleeee zimnoooo no coz kwiecien plecienw ogole w radiu oszaleli dzis z samego rana tak miedzy 6:30- 7:00 puscili Last Christmas i tym sposobem wyspiewali snieg

Mayo nie wiem czym rozni sie zwykle badanie prolaktyny od tej z obciazeniem ale ja prolaktyne i TSH robilam w 12 dc z czego no TSH rob sie niezaleznie od dc a prolaktyna mowia ze najlepiej w pocatkowej fazie mi tak wypadly popoludniowki to tak poszlam i lekarz nie mial obiekcji tym bardzij ze wyszla dobrze
    U nas też to samo w południe śnieg. Mi się wydawało, że po obciążeniu też się robi na początku cyklu, a lekarz chce po owulacji 19-21dc. Ale co tam będzie co ma być, nie bede dłużej tego rozkminiać.

Aniołek 13tc[']

Rossiczka skoro w normie to dlaczego płaczesz? Jutro lekarz na pewno Cię uspokoi. Stres i nerwy nie pomogą. Spokojnie.. Przecież skoro wyniki w normie to znaczy, że jest dobrze.
    Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Rossiczka nie nakrecaj sie to jeszczr niczego nie oznacza. Niedawno tak panikowala Mira że juz pewnie koniec i tak dalej a tu piękny kawał chłopaka sie uchował także na spokojnie: * (powiedziała ta co od rana już panikuje).

Arwen a jk mogę zapytać co dolegalo twojemu mężowi i gdzie miał robiony zabieg?

Rosiczka, beta w tysiacach juz nie rosnie tak jak na poczatku! Takze bez paniki! Lekarz kazal Ci powtorzyc czy sama to wymyslalas?

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Rosiczka, beta w tysiacach juz nie rosnie tak jak na poczatku! Takze bez paniki! Lekarz kazal Ci powtorzyc czy sama to wymyslalas?
    Poneważ juto wizyta, od razu wiedziałam, że TSH zwariuje (nie sądziłam że aż tak) z tym progesteronem nie byłam pewna więc powtórzyłam, a tutaj okrutny spadek...
    Betę zrobiłam przy okazji, bo to grosze kosztuje. Ten kalkulator on-line w porownaniu z moim pierwszym wynikiem pokazuje , że przyrost w normie (70%).

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Rossiczka Zobacz posta
    Poneważ juto wizyta, od razu wiedziałam, że TSH zwariuje (nie sądziłam że aż tak) z tym progesteronem nie byłam pewna więc powtórzyłam, a tutaj okrutny spadek...
    Betę zrobiłam przy okazji, bo to grosze kosztuje. Ten kalkulator on-line w porownaniu z moim pierwszym wynikiem pokazuje , że przyrost w normie (70%).
    Rosiczka powinnaś dostać lanie. A na pewno dostaniesz opieprz od lekarza ze robiłaś betę. Teraz ona rządzi się swoimi prawami. A jaki masz progesteron? Jutro dostaniesz luteine bądź dupka i tyle. Po co ten stres. Głowa do góry. I nie rycz. Nie ma po co. Jutro będziesz na siebie zła ze nie potrzebnie stresujesz swoje dziecko
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Rossiczka, nie martw się niepotrzebnie! Beta nie rośnie już tak jak na początku! Głowa do góry.

Kasiu, super, że po zabiegu, a do 4.05 bardzo szybko zleci :*

Kurde, owulacja była, plemniki poszły, endometrium porządne..... no mogłoby się udać ! Bardzo bym chciała.

Rosiczka, ale jest w granicach normy, nie denerwuj się teraz bo to jest jeszcze gorsze, wiem że łatwo jest mówić ale...

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Progesteron 14.... Kurde ja żadnych bóli , płomień nic niepokojącego nie miałam.

No właśnie nie wiem czy beta w normie bo jak 7+2 liczyć jako 7 tydzień to tak, jednak jak liczyć jako 8 to normy sa od 33 tyś, A ja mam 29,5

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów