Strona 84 z 455
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Hipp najważniejsze jest znaleźć przyczynę niepowodzeń i wiedzieć jak można pomóc i leczyć, będzie dobrze

2. dzieckozakupy.pl
    Hipp, nie martw się na zapas. Kierowca zawodowy + niskie parametry = większe ryzyko żylaków. To jest fakt, ale to można leczyć. Mój ma teraz wyniki piękne także warto sprawdzić te trop i w razie czego dać się laparoskopowo pociachac. Przyjemne to nie jest, ale skuteczne. Daj znać co powiedział lekarz.

asiafaj, super, że nie ma torbieli!
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Hipp nie ma ci się martwić na zapas. Dobrze będzie.

Arwen jak dawno Cię tu nie było. Tez święta są dla nas najgorsze zawsze. Tym razem doszła radosna nowina mojego brata. Powiedzieli o ciąży w niedziele wieczorem. Jakoś za dużego entuzjazmu nie było przy tym. Znaczy cieszyła się ale aż tak tego nie okazała. Chyba ze względu na mnie.

Nie mam jeszcze niestety żadnych wyników i żadnych informacji.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Kasia super wizyta juz niedługo w końcu udało sie zrobic duży krok w przód
    Asiafaj owulacja była, przytulanie było więc z tego musi być ciąża trzymam kciuki.
    Hipp nie wymyślaj niewiadomo czego. Niepotrzebnie się nakręcasz.. będzie dobrze, zobaczysz :*

U mnie nie wiem czy owu rzeczywiście była bo po badaniu w 10dc troche pobolal mnie jajnik w tym dniu ale przewidywanie ze owu będzie na 12dc raczej nie zgrala się z testami owulacyjnymi. Jajnik mnie w ogóle nie bolał, tylko po tym badaniu. Także może pęcherzyk w ogóle nie pękł... eh najgorsze to czekanie teraz. Dziś zrobiłam test owu I jest pozytywny ale nie wiem czy wczoraj też był pozytywny jeśli nie to dupa. Nic z tego.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Rossiczka, żelazo, morfologia w dolnej granicy. Lekarka powiedziala, żebym się nie martwila. Dała recepte na jakieś żelazo. A TSH 3,14. Jutro wizyta u endokrynologa. Zobaczymy co powie.

Arwen a twój mąż miał robiony taki zabieg?

Tak, mial. Z 9mln w ml po 3 miesiacach bylo juz 20mln, jakosc poprawila sie z 4 na 5%, ruchliwosc tez poszla do gory - takze same pozytywny z tego zabiegu Jakosc nasienia poprawia sie do roku nawet. To akurat jest rzecz, ktora mozna latwo naprawic wiec glowka do gory.

Kasia. Oj swieta to trudny czas, ale przezylysmy. Ty juz niedlugo masz wizyte i z tego sie ciesz.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Kto jak nie my był obchod. Podobno macica prawidłowa i powiedział ze pobrał jakiś materiał do badania. Wyniki za 3 tyg. Jak zapytałam czy jeszcze będę miała robione jakieś badania to powiedział ze raczej już wszystkie były pobrane. Jak mi rano nie pobiera krwi to się wkurze. Po co trzymają mnie tu w nocy bezsensownie. Mąż musi płacić kolejną noc za hotel
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

hathor, ale co konkretnie słabe?

asiafaj- super że brak torbieli czyli jest nadzieja
    kasia- 4 maja już tuż tuż odliczałaś miesiącami, a do wizyty zostały 2 tygodnie

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    odebrałam wyniki i beczę....

niby przyrost bety w normie, ale jakaś powalająca nie jest bo 29380 jak na 7+2 to raczej słabo.
    progesteron też poleciał TSH 2,850 czyli szaleje

jestem nastawiona, że jutro usłyszę bardzo złe rzeczy.

Mój T, oczywiście na telefonie ze wspólnikiem i nawet nie mam jak się wypłakać, bo obok mnie Tobiaszek bajki ogląda.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów