Strona 83 z 122
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 1213

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Na 17

Paatryszka to życzę by lokator się przedstawił :-) potem robi się zamieszanie z wyborem imienia ;-)

2. dzieckozakupy.pl
    Aleeee zimnoooo no coz kwiecien plecienw ogole w radiu oszaleli dzis z samego rana tak miedzy 6:30- 7:00 puscili Last Christmas i tym sposobem wyspiewali snieg

Mayo nie wiem czym rozni sie zwykle badanie prolaktyny od tej z obciazeniem ale ja prolaktyne i TSH robilam w 12 dc z czego no TSH rob sie niezaleznie od dc a prolaktyna mowia ze najlepiej w pocatkowej fazie mi tak wypadly popoludniowki to tak poszlam i lekarz nie mial obiekcji tym bardzij ze wyszla dobrze

Mam juz wkurw.... na maksa ze nie mam @

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ojoj... A ja właśnie odebralam wyniki morfologii i tsh. Słabe wyniki mam

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Hathor anemia? Jakie TSH ?

Byłam u gina na kontroli. Torbiel sie wchłonęła , nowej nie ma na szczęście pęcherzyk pękł, a endometrium dorodne- pokazał mi i rzeczywiście grube zatem jestem bardzo zadowolona

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    A ja jednak wizytę mam 4 maja. Niechcą nas jutro przyjąć
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Asiafaj to super! Teraz tylko czekac na rozwój sytuacji
    Kasiu maj już bardzo blisko :* masz już jakieś wyniki?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasia, Ty już w szpitalu?? Super. A wizyta też niedługo.

Hipp, a Twój facet miał usg robione?

Mira, gratuluję zdrowego synka!

Ja bardzo z doskoku, ale staram się nie mieć za dużych braków w wiadomościach co u Was, ale nie wszystko oczywiście ogarniam. Robiłam sobie mały świateczny detoks od spraw dzieciowych. U nas bez zmian, a w okresie takim jak święta to jest dotkliwsze niż zawsze. Ale przeżyłam i z głowy do Bożego Narodzenia Pozdrawiam!
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Asiafaj super wieści, teraz tylko cierpliwie czekać musisz
    Kasia ważne że zabieg masz już za sobą, do 4.05 szybko zleci, dostaniesz wynik z histeroskopii czy dopiero wszystko na majowej wizycie?

Arwen nie nie miał usg jąder jutro mam wizytę u lekarza i chcę go właśnie o to zapytać ;( bardzo sie boję jutra a wizyta dopiero o 16:00 także mogą mi wypaść wszystkie włosy. Obawiam sie tez czy mąż nie ma zylakow powrózka nasiennego. Nie chcę się nakręcać zobaczymy jutro jak wyszedł posiew nasienia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów