Strona 82 z 117
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 1169

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasiu grunt, że zajęli się w końcu Tobą! Czekamy na wieści!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dlatego ja od wczoraj jak juz przyjęli mnie na oddział jestem spokojna wem ze juz coraz bliżej celu. Najważniejsze że już po tym najważniejszym badaniu. Na obchodzie rano był prof Malinowski i to on zdecydował ze zostaje do jutra na kolejne badania. Szczerze to mogę tu nawet i tydzień leżeć jak mnie zdiagnozuja dobrze później mąż pójdzie do przychodni może uda się przełożyć wizytę. Nawet jak nie to 4 maja juz blisko
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu trzymam kciuki aby wszystko poszło dobrze :-*

hathor dobry czas Was czeka

Kamila, to zdrówka dla Was :*

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Oby owocny

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Kasiu, super że w końcu sie doczekałaś trzymam kciuki żeby juz wszystko było dobrze

Kasiu to super wieści. Tak się cieszę ze udało sie wam tam dostać. W końcu czuć u Ciebie tę chęć do walki której ostatnio brakowało.

Kto teraz testuje?

Dziewczyny szukam sposobów na poprawę nasienia męża ma problem z ilością ruchliwością i morfologią. Jako że jest kierowcą szukałam sposobów na chłodzenie jąder. Mialyscie kontakt z czymś takim jak plastry chłodzące jądra?

Kasia jak dobrze że się Tobą tak zajęli zrobią co trzeba i później tylko z górki.

Hipp ja niestety nie pomogę, kupiłam jedynie mężowi witaminki Promen i bierze również kwas foliowy. Z tym, że my nie badaliśmy nasienia i raczej profilaktyka niż leczenie. Czytałam kiedyś, że żeby nie przegrzewać trzeba nosić luźniejszą bieliznę i to nie z sztucznych materiałów. Poza tym skoro w pracy głównie siedzi to po niej powinien się dużo ruszać, nie korzystać z sauny czy gorących kąpieli. Czytałam o plastrach chłodzących, ale nigdy od nikogo opinii nie słyszałam.

Czytałam też wczoraj o Costangusie- taki lek i dziewczyny na jakimś forum pisały, że dzięki niemu nie plamią w drugiej połowie cyklu. Wiele pisało, że dzięki nim zaszły w ciąże. Ale tu też moja wiedza opiera się tylko na tym co wyczytałam.
    Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 18-04-17 o 12:22
    Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Szafirku ja brałam castagnusa ale mi nie pomógł plamienia nadal miałam. Myślę ze w bardzo łagodnych zaburzeniach hormonalnych będzie ok ale u mnie to chyba wyższa szkoła jazdy. Zamówiłam sobie też dziś żel concecive, zobaczymy.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Mira gratuluję zdrowego synka !

Kasiu jak dobrze, że udało się z tym szpitalem. Życzę aby to była ostatnia prosta, która szybko zakończy się dwoma kreskami :-)

Dziewczyny walczcie dalej !

Myśmy wrócili z szalonego wyjazdu Wielkanocnego, tego nam było trzeba :-)

Dzisiaj krew oddana na badania, A jutro wizyta. Ale się stresuje (poproszę o trzymanie kciuków )

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Rossiczka powodzenia! ja jutro też mam wizytę i trzecie podejście do sprawdzenia kto tam siedzi na którą masz wizytę?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów