Strona 81 z 117
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 1169

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dużo Ślązaczek i Zaglębianek w tym wątku może dziewczyny nie maja miast w opisach, ale z pisania kojarzę conajmniej 3-4 poza mną i Tobą z okolicznych miast
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny zastanawiam się co mam zrobić. W poprzednim cyklu miałam zbadać sobie między 19 a 21dc - TSH, prolaktynę po obciążeniu i progesteron. Niestety nie dało się dojechać do lab bo w tych dniach akurat mieliśmy jelitówkę. Nie wiem teraz czy odpuścić sobie ten cykl czy się starać i zobaczymy co będzie, owulacji spodziewam się w weekend a te badania wypadają jakoś 5 dni po owulacji.

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Matko jedyna, jak przeczytałam o Nati to aż mam ciary i łzy w oczach. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić, co musisz czuć, Nati.. jakie to cholernie niesprawiedliwe. I to na takim etapie.. jakoś w tym pierwszym trymestrze każda gdzieś z tylu głowy ma tę myśl, że może poronić, ale w tak zaawansowanej ciąży? Nati, jeśli to czytasz, wiedz, że jestem z Tobą myślami.

Kasiu cieszę się, że udało Ci sie jednak teraz dostać do szpitala i trzymam kciuki za jutrzejsze badania i jak najszybszą diagnozę

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Nati musisz sie trzymac, musisz dac rade teraz.. Tak mi przykro wlasnie sek w tym ze tak naprawde na kazdym etapie ciazy moze cos sie wydarzyc znam duzo takich przypadków wlasnie z 2 trymetru to jest takie niesprawiedliwe..

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    niestety też znam przypadki śmierci dziecka na różnym etapie ciąży, nawet w dniu terminu mama przestała czuć ruchy no i w szpitalu było już za późno. Większość zagrożeń jest w 1 trymestrze, ale jednak i dalej się zdarzają nie ma co za dużo o tym myśleć, trzeba wierzyć że będzie dobrze, będzie lepiej Nati nie wiem co napisać jeśli to czytasz, przytulam mocno, będzie ciężko, ale wierzę że zaświeci jeszcze u Was słońce, musi :*

Kasiu pojechałaś na badania? Jak sytuacja?

Dziewczyny trzymam za Was kciuki :*

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Historia z Nati to prawdziwa tragedia , choć nie znam to wyrazy największego współczucia (

My juz po staraniach, teraz juz tylko dla rozrywki ;p jako, ze juz niczego nie moge zrobic to włączyło mi sie podejście " co bedzie to bedzie "

Kamila, starania były ?

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2014
    Nati, co za tragedia Przytulam i modlę się za Was:-*

Niestety na każdym etapie zdarzają się tragedie. Na majówkach ze mną byla dziewczyna co właśnie w dniu porodu stracila dziecko. Pamiętam jak nam to napisała. A ja miałam rodzic dopiero końcem maja i od tego momentu jeszcze bardziej pilnowalam ruchów Antosia.

Komu owu wypada na dniach. Mi niby jutro. Święta były intensywne Niestety teraz się z mężem rozmijamy bo ja mam 1 zmianę a on 2 i wraca dopiero przed północą z pracy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asiafaj starania byly w 12dc i wczoraj czyli 14dc. Dzis rano jeszcze mielismy sie poprzytulac tuz przed wyjazdem mojego w delegacje ale ja juz nie miałam sily. Od wczoraj gardlo mnie boli, jestem zakatarzona moj synek to samo. Takze lezymy sobie dzis w lozeczku z herbatka nawet testow owu nie robilam bo nie mialam kiedy takze kochalismy sie na oko :P dzis zrobie jeden test dla sprawdzenia tak dla siebie

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Mi owu wypada w piątek, więc intensywne starania czas zacząć

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja juz po zabiegu. Powoli dochodzę do siebie. Na razie jeszcze nic nie wiem jak poszło. Zostaje do jutra bo jeszcze jakieś badania hormonalne mają mi robić.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów