Strona 80 z 536
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 5355

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Witaj taklubnie
    Kasia trzymam kciuki żeby się wszystko udało:*

Jak tam dziewczyny święta mijają? My nigdzie nie byliśmy i jakoś nam się w tym roku nie chce. Zwłaszcza że Antoś zasmarkany. A u niego od przeziębienia do zapalenia oskrzeli dużo nie trzeba. Jutro znów do pracy....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    My właśnie zjedliśmy pizzę z resztkami z wielkanocnego stołu pękam!
    A tak to leniwie i spokojnie, tak jak mi to było potrzebne są u nas tylko moje gimbusy (moi bracia 14 i 15 lat), którzy dostarczają rozmyślań gdzie oddać dziecko na okres gimnazjum żeby nie musieć tego znosić

Poza tym na wątku sierpniowek smutek- Nati89 straciła synka... brakowało już bardzo niewiele do granicy wagi, gdzie mógłby przeżyć

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Tak bardzo mi przykro pamiętam Nati gdy jeszcze sama udzielałam sie na wątku 2017 to niesprawiedliwe ze takie rzeczy się dzieją

Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które już są w ciąży i za te które o ciążę sie nadal starają. Oby wszystko poszło po Waszej myśli:*

P.s. Miałam Was opuścić w związku ze zmianą tematu, ale jakoś nie potrafię

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    cosima przykro mi, następne testy już nie będą zmarnowane

U mnie dziś 9dc ale zaczęliśmy już starania ten miesiąc bez spiny.

taklubnie- ale cień cienia był widoczny?

asiafaj- dziękuję trzymam kciuki, żeby to jednak owulacja tak mocno dała o sobie znać a nie torbiel. Daj znać po wizycie.

Kasia mocno trzymam kciuki, żeby wszystko wyszło dobrze. Odpoczywaj sobie tam i niczym się nie stresuj.

panna- nienormalna dobre wieści! Gimnazjum już nie będzie od przyszłego roku szkolnego, więc Twoje dziecie będzie chodzić do 8 letniej szkoły podstawowej. No chyba, że do tego czasu rząd nam kolejne zmiany zaserwuje
    Bardzo mi przykro z powodu straty Nati.. Pewnie żadne słowa jej nie pocieszą. To przykre, że tak często musimy się z tym mierzyć.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Boże jakie to okropne... czemu dzieją się takie rzeczy... to jest niesprawiedliwe...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    No po prostu w to nie wierzę! Przecież to był 21-22 tc. Nati, jeśli nas czytasz...jestem z Tobą całym sercem!!!

Matko jedyna, za dużo tragedii jak na jedną osobę. Doskonale pamiętam, że wcześniej nati miała być styczniówką, ale poroniła w czerwcu, potem ta niespodziewana ciąża, ta radość, bo przez pierwsze chyba 2 tygodnie same negatywne testy. Dlaczego, pytam się dlaczego???

Czemu, czemu, czemu tyle tragedi tyle pytań bez odpowiedzi tyle kłótni z Bogiem dlaczego

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasiu trzymam kciuki żeby to była Wasza ostatnia wizyta w Łodzi i wrócicie już z pełną diagnozą i planem działania który przybliży do upragnionych szczęśliwych 9 miesięcy

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Boże, pamietam Nati doskonale bo przecież i ja przez chwile u Was byłam. Nie umiem nawet sobie wyobrazić jaki to jest ból, co bym czuła gdybym straciła Maksa... Nati kochana jeżeli to czytasz to myślami jestem z Tobą.
    Kasienko, kciuki cały czas, specjalnie dziś zaglądałam czy coś napiszesz, czy się udało. Cieszę się ogromnie ze się udało i ze robicie kolejny krok ku dzieciątku.

Cosima, Kasbaka i inne dziewczyny nowe dziewczyny, których jest tyle ze nicki mi się myla. Nie poddawajcie się!

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Melduje sie po swietach nadal bez @ ja oszaleje, odstawilam juz ten niszczesny Miovarian bo gdzies na grupie na fb jedna laska powidziała ze to on moze opozniac a robilam test w niedziele i negatywny wiec czekam najwyzej zadzwonie pod koniec tygodnia do lekarza mam jego prywatny nr to sie dowiem czy przyjsc na wizyte czy co robic

Kasia_88 trzymam kciuki mam nadzieje, ze wroisz z planem działania i za miesiac II kreseczki

Ja jestem tu nowa wiec nie znam tu nikogo ale taka strata to jest niesprawiedliwe, pamietam jakies 2 lata temu u mnie w miejscowosci mloda dziewczyna stracila tez synka w 25tc urodzila zdrowego chlopca sn ale dziecko przechodzac przez kanal rodny zarazilo sie jakas infekcja i nie przezylo jakos to bylo w sierpniu a w listopadzie byla w kolejnej ciazy i ja donosila

My swieta spedzamy na leżingu na chwile pojechalismy do babci i spowrotem do domu, mlody dostal rower na swueta jakbyscie widzieli jego mine gdy go zobaczyl no bezcenna, tylko szkoda ze pogoda niesprzyjajaca ale wczoraj na godzinke wyszlam z psem to i dziecko sie przejechalo- uradowany bo ma rower z przezutkami i juz nie jeczy jak podjezdza pod gorke

Mira wlasnie zauwazylam mieszakmy calkiem niedaleko siebie moj maz jest z Chorzowa a mieszkamy w Mikołowie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów