Strona 79 z 333
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 3322

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cosima trzymam kciuki za zajaczka

2. dzieckozakupy.pl
    Wesołych Świąt i samych pozytywnych chwil
    Do mnie dziś zawitała @, więc testowanie odłożone na zaś.
    Cosima w Tobie nadzieja
    Szafirek co za szynaczki wow

Cosima kciuki zaciśnięte

Kasbaka, przykro mi..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    I ode mnie życzenia Wesołych Świąt. Niech to bedzie czas wytchniania. I niech Pan poblogoslawi nam wszystkim zdrowymi dzieciaczkami

Wesołych Świąt dziewczyny !!! Mira gratulacje

Aniołek 13tc[']

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    U mnie z rana test negatywny. A właściwie test zmarnowany, bo pół godziny później przyszła @.

Senior Member
    taklubnie

O mnie
    luty 2015
    Cześć dziewczyny, wczoraj wieczorem robiłam test wyszedł bardzo słabo, rano powtórzyłam wyszedł jeszcze mniej widoczny , okres powinnam mieć dziś.
    Dokupię testów i w przyszłym tygodniu powtórzę .
    Wg kalkulatorów mogę być w 4/5 tc i termin koniec grudnia 2017 ale czuję że jeżeli jestem to w młodszej ciąży bo 2 testy wykryłyby już ją bez kłopotu , wiec wtedy rodziłabym w styczniu.

Odezwę się jak się okaże pozytywny test.
    Tym którym sie udało gratuluję a następnym życzę powodzenia aby szybko znalazły 2 grube krechy na testach

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cosima , kasbaka ściskam :* uda sie za miesiąc

Szafirek piękne szyneczki ! Gratuluje
    Taklubie, witaj i trzymam kciuki za pozytywny test w tym tygodniu

Beja, cudnie, że chrzciny sie udały !ślemy błogosławieństwa dla małego aniołka :*

Vanilia zdrówka życzę !

U mnie wczoraj była owulacja, kalendarzyk w aplikacji mi ją na wczoraj wyznaczył , ale pewność mam po tym, że tak mnie lewy jajnik rypał, że szok. Po raz pierwszy w owulacji musiałam wziac leki przeciwbólowe. Nawet przy seksie bolał. Liczę , że to nie oznacza kolejnej torbieli na jajniku, tylko porządna owulacje jutro ide do gina na kontrole torbieli na prawym , to przy okazji zobaczymy.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cosima przykro mi :*

Witaj taklubnie

Ja pozdrawiam ze szpitalnego łóżka. Przy okazji mogę owiedziec ze personel szpitala w lodzi bardzo fajny. Milutko się tu leży. Juz nawet kwiatki od męża dstalam rano przed przyjęciem się trochę stresowalam ale już wszystko minęło. Zabieg jutro a w nocy i rano będą mi 4 razy pobierać krew żeby sprawdzić poziom prolaktyny. Także wenflon juz założony.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cosima sciskam mocno :*
    Kasiu to super! Życzę powodzenia :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów