Strona 78 z 545
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 5441

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Mikallo, ja powinnam dostać @ w niedzielę, dlatego testuję w poniedziałek rano.
    Ja z kolei widzę u siebie mnóstwo objawów, nic nie zapowiada małpy. Więc i obawy się pojawiają, że to kolejna biochemiczna...
    Nie mysl tak pesymistycznie! Rozumiem Twoje obawy ale tym razem napewno bedzie piekna, zdrowa ciaza! W poniedzialek rano wszystko powinno byc jasne. Trzymam mocno kciuki za Ciebie! Czekam z niecierpliwoscia na wiesci

2. dzieckozakupy.pl
    Ja też powinnam jutro albo w pon dostać @, wiec testowanie na wtorek, u mnie objawy co miesiąc od samego owu wiec zawsze jest niespodzianka co z nich wynika.
    Mikallo, Cosima trzymam kciuki, bez takich pesymistycznych myśli, przecież w końcu musi być dobrze

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    U mnie od rana @ zawitala Przeczucia mnie nie mylily.
    Cosima i Kabaska teraz Wasza kolej na testowanie, wiec kciuki na maxa zacisniete !

Wesolych Swiat dziewczyny! Samych pozytywnych testow ciazowych zycze

Cosima, trzymam kciuki za pozytywny test :**
    Dziewczyny życzę Wam na święta wspaniałej rodzinnej atmosfery, spokoju i samym pozytywnych testów ciążowych ;*

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Zdrowych i wesołych świąt Wielkiej Nocy oraz spełnienia marzeń :*

Dziś się dowiedziałam że moja 35-letnia kuzynka po wielu miesiącach starań jest w ciąży Jak się cieszę bo wiem ile przeszła, a to jej pierwsza ciąża.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja też życzę zdrowych, wesołych świąt w gronie rodziny, spokoju, odpoczynku i aby zajączek w przyszłym roku był już w większym gronie

Muszę się Wam pochwalić pierwszy raz wędziłam własne szyneczki, oto efekt:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	page.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	69.4 KB
ID:	100676

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Kobietki życzę Wam samych najlepszosci i by Wasze starania byly owocne Wesołych Świąt

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja Wam z kolei życzę Świąt spokojnych, pogodnych w gronie rodziny i przyjaciół oraz oderwania się na cchwilę myśli o ciąży u skupieniu się na przeżywaniu z bliskimi tego czasu. Wesolego Alleluja! :*

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Wesolych Swiat!
    Cosima, kasbabka jak tstowanie? Kciuki caly czas trzymam zacisniete

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Mikallo, ja testuję jutro rano.
    Jak na razie brak jakichkolwiek oznak zbliżającej się @. Dzisiaj 31dc przy cyklach ok. 30-dniowych, więc wszystko jest możliwe.

Życzę Wam zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych i przede wszystkim spełnienia marzeń!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów