Strona 75 z 454
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ustawa jest, ale madrzy ustawodawcy nie wymyslili zadnych sankcji za nieprzestrzeganie jej... a wredne Panie w rejestracjach dobrze o tym wiedza :/ albo udaja ze w ogole o niczym nie wiedza i maja w nosie.
    Osobiscie jeszcze nie musialam nigdzie chodzic i sie prosic wiec w sumie nie mam bezpisredniego doswiadczenia.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Kamila i Asiafaj, trzymamy za Was kciuki Ja mam kilka dni później owu. Też wciąż się zastanawiam nad tymi testami. Już się rozmyśliłam z nich, ale teraz znów się waham, bo komputer cyklu mi późno owu pokazuje i mam ochotę go sprawdzić.

Oj az ponad 10 stron juz nie pamietam co bylo na 61 a tu trzeba szybko pisac bo wywala

Ja nadal bez @ uwierzycie w to?? 35dc a ja nadal nic wkur.... jestem nieziemsko nawet wczorajszy sex nie pomogl

Mam dzis wolne caly zaklad stoi ale i wczoraj cyrki mielismy, chca nam liderow na jakis czas zmienic a my nie chcemy i po prostu przestalismy pracowac dopoki kierowniczka nie przyszla do nas no ale w efekcie nic juz nie moglismy zrobic ale mamy dostac na pismie ze za jakis czas wroca sprowrotem do nas nio i dlugi weekend majowy mam, od kad wrocilam do pracy 4 lata temu nie mialam zadnego weekendu majowego wolnego a tu taka niespodzianka od 28.04 od godz 22 do 7.05 do godz 24 MAM WOLNE zyc a nie umierac

Co do suplementow diety ja biore tylko Miovarian w 1 ciazy nie planowalam jej wiec nic nie bralam a mialam ciaze ksiazkowa bez zadnych objawow

test glukozy ja pamietam przezylam bez problemu i pobierali mi po 2h

Moj mlody sie doigral w przedszkolu skakal na jednej nodze obracajac sie pani go kilka razy upominala ale sie nie sluchal i sie przewrocil noge zle postawil i ma teraz lekko opuchniete srodstopie i kuleje juz chcialam jechac na ostry ale nie potrzebnie

Ja dzisiaj mam w planach posprzatac reszte co mi zostalo i mam z glowy jutro tylko z koszyczkiem i bede lezec do gory dupcią

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    HydroXy, a nie jesteś w ciąży?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Po wykonaniu dziś 10 połączeń do szpitala udało mi się dodzwonić. Jedziemy w pon. Powiedziała ze musze być po miesiaczce czyli tak jak pisała Kasbaka. Nawet powiedziała ze jakbym chciała przyjechać dzień później to już mnie nie będzie miała gdzie wcisnąć. Dopiero wolne terminy w połowie maja. Także jadę. Mam nadzieje ze okres szybko mi się skończy. I oby na miejscu nie powiedzieli ze jestem za wcześnie. Trudno. Musze zaryzykować. Ale trochę sie uspokoiłam.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

hathor robilam test chyba we wtorek i wyszla jedna gruba kreska ja miewam takie dlugie cykle najdluzszy cykl 43 dni, tak chce juz 1 dc bo wiadomo opoznia mi sie wtedy wizyta u gina majowa, ew jutroo zrobie z rana ale to ostatni i potem bede juz czekac

Kasia super wieści! Wszystko się poukłada

Kamila i Asiafaj to trzymam kciuki za owocne starania Tylko nie zamęcz cie tych swoich tatuśków

Ja dziś wolne więc od rana w kuchni, bigos zaczyna pachnieć jak bigos, ale roboty przede mną pełno.
    Nie pojechałam dziś do labo, bo pokłóciłam się z mężem.. A sama nie jeżdżę bo różnie reaguję na pobieranie.. Ech.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasia_88 super, bardzo dobre wieści,
    Ja w niedziele powinnam dostać @, pewnie w pon będę testować jak nie zawita, ale czuje sie okropnie, cycki bolą owu miałam z lewego jajnika i cały czas go czuje mam nadzieje że to nie torbiel sie robi,

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    kamila, asiafaj udanych staran niebawem! kamila znowu coś nas łączy również mam tyłozgięcie macicy i "zdzialaliśmy" nie na pieska

pannanienormalna nie wolisz powtórzyć badania by mieć pewność że jest wszystko dobrze? ja bym sama chciała jakby badanie zakończyło mi się niepowodzeniem :/ pamiętam, że z Olim akurat wymiotować mi się nie chciało, popijałam wodę i czytałam gazetę, ale serce mi tak zaczęło walić od tego cukru że myślałam że odjadę.

co do witaminy D, mam zaleconą 2000, ale od endokrynolog także może ze względu na moje podwyższone tsh. Moja gin przez pierwszy trymestr kazała mi brać tylko kwas foliowy, a od drugiego np. femibion2. Też mam coś takiego, że daje mi to spokój że jeśli czegoś nie dostarczyłam w pożywieniu dostarczę w ten sposób. I zgodzę się z tym, też o tym słyszałam że od suplementów rodzą się dzieci o większej masie. Ale wolę to niż mieć jakieś niedobory.

Kasiu, nie oszczędzaj się przy tej @ niech skończy się jak najszybciej. Życzę powodzenia!

Wam wszystkim

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Jeszcze pocieszające jest to ze jak dzwoniła do mnie babka z przychodni żeby przesunąć mi wyzyte tą majowa i powiedziałam jej ze będę w lodzi i może jakby zwolnilo by się miejsce to w środę może przyjął by mnie ten lekarz, to kazała zadzwonić we wtorek i powiedziała ze coś wykombinujemy. Dała mi cień nadziei ze może postara sie mnie wcisnąć na środę. Kurcze fajnie by było. Miałabym wszystko juz z głowy. I wyniki bym już miała i diagnozę.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów