Strona 74 z 122
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 1213

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Progesteron można różnie ja badalam 3cd i 7 dni po owu

2. dzieckozakupy.pl
    Kamila zatem działamy w tym samym czasie

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Kamila zatem działamy w tym samym czasie
    Dokladnie zresztą juz dwa cykle jedziemy leb w leb ja ponadto zrobiw jutro sobie test owu zeby zobaczyc ich wiarygodnosc. Skoro ginka byla na 100% pewna ze mam owu na sobote z prawego jajnika to juz jutro powinien mi wyjść pozytywny test. A z tym jajnikiem miala racje juz mnie co jakis czas pobolewa.. Mowila ze w tym cyklu mma o wiele wcześniej owulacje czyli na 12dc a ja zawsze myslalam ze jest 14-15dc... Chyba zaczne chodzic na monity

Właśnie nadrabiam 10 stron, zjadłam teraz pół mazurka jeszcze w sumie przed świętami do tego kieliszek wina. Zdecydowanie źle się prowadzę

Aniołek 13tc[']

Po co te monity, na pieska i gotowe ja dzis staremu daje regenerację, juz z nim lepiej na szczęście zatem Święta bedą pracowite heheh. Jajeczkuje z lewego, jestem pewna . A to nawet sie zgadza z tym krwiakiem z zeszłego msc co był na prawym jajniku. We wtorek ide na kontrole czy sie wchłonął.
    Obyśmy łeb w łeb dwie kreski zobaczyły na majówkę !

Mayo, wlasnie wypiłam desperadosa, też źle się prowadzę

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    A już za kilka miesięcy pojawia się na świecie wielkanocne zajączki ;-)

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    W ogole dziewczyny moja mama odebrała wyniki genetyki i ma dokładnie to samo co ja ! Hematolg twierdzi, że miała zwyczajnie szczęście, że donosiła bez problemów dwie ciąże i żadnej straty nie miała.
    A widzisz ja zrobilam sobie badania bo moja ciocia (siostra mamy) ma to dziadostwo a ja do niej bardzo podobna i hashimoto tez po niej mam.
    Pod moim wplywem moja mama sie tez przebadala i ostatnio sie okazalo ze ona tez ma trombolifie... i w przypadku cioci to ona ma dwojke dzieci ale pierwsze urodzila w wieku 16 lat (wiek tez ma znaczenie) a miedzy jednym a drugim miala kilka poronien w tym jedno w 23tc. Ale za to moja mama 3 dzieci urodzila bez zadnych komplikacji...! I jak to rozumiec?! Teraz moja siostra jest w ciazy i bierze leki profilaktycznie bo jest duze prawdopodobienstwo. Probuje sie dostac na nfz do genetyka/hematologa i dupa... zapisy na przyszly rok..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Burzujka a co z tą ustawa ktora ciężarnym miala zapewnić specjalistę do dwóch tygodni? Nie weszła w życie?

Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Oczywiście że ustawa weszła w życie tylko się o tym mało mówi.... Wątpie żeby którakolwiek przychodnia wyywaliła napis w stylu zapraszamy ciężarne bez kolejki .....

Wystarczy iść do przychodni i powołać się na ustawę z kartą ciąży jeżeli nie zaskutkuje nastraszyć skargą do NFZ
    Polecam bo działa;d

Burzujka , to u Ciebie tak samo, że niektórzy farta maja i mimo mutacji nic sie nie dzieje. No ale dobrze , ze o tym wiemy.

Ustawa weszła w życie, telefon do NFZ działa cuda dzwonce juz z rejestracji jak Wam odmówią szybkiego przyjęcia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów