Strona 71 z 122
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 1213

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Naprawde uwazacie ze te suplementy tak badzo pomagaja zajść w ciąże? I pytam z ciekawości, a nie z ironi, bo skoro takie ok to może warto też się w nie zaopatrzec. Ja póki co tylko na kwasie foliowym od 3 miesięcy jestem... i jak widać cudów nie działa

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mąż w pracy wiec nie ma jak. Zresztą to już wcześniej próbowaliśmy. Juz jest coraz lepiej. Rozkręca się coraz bardziej. Juz się zakorkowalam wiec juz spokój. Jeszcze tylko brzuch mógłby przestać boleć.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Pannanienormalna ma racje, zawsze jak chce o jeden dzień przyśpieszyć @ to bardziej szalony seks załatwia sprawę
    Ja też łykam femibion 1 cały czas, 2000 wit D, no i kompleksy wit B i kwas foliowy w końskich dawkach ( ale to już związane z moimi mutacjami) :P Najważniejsza zróżnicowana dieta

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Pannanienormalna ma racje, zawsze jak chce o jeden dzień przyśpieszyć @ to bardziej szalony seks załatwia sprawę
    Ja też łykam femibion 1 cały czas, 2000 wit D, no i kompleksy wit B i kwas foliowy w końskich dawkach ( ale to już związane z moimi mutacjami) :P Najważniejsza zróżnicowana dieta
    No u mnie nie pomogło...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasia, nie uważam że pomogą zajść w ciąże. Ale jestem pewna, że jak już dojdzie do zapłodnienia, to organizm musi być świetnie odżywiony.
    Zresztą to podstawa naprotechnologii, która jest teraz takim boom - a głównie polega na uzupełnieniu niedoborów witamin i uspokojeniu gospodarki hormonalnej

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Boom na naprotechnologie? Chyba tylko w PISkregach...
    Zadne suplementy nie pomoga jak sie nie bedziesz zdrowo odzywiala. Ja obecnie biore tylko kwas foliowy i magnez, zeby skurczy nie bylo. WitD pozyskuje spedzajac czas na sloncu (zima sie supelementowalam) i zdrowo jem zeby naturalnie wzmacniac organizm.
    A juz te tzw combo suplementy to pic na wode i tylko gigantyczne dzieci sie z tego rodza (opinia mojego lekarza, trzech roznych poloznych i kolezanki farmaceutki).

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Pracuję w szpitalu uniwersyteckim, którego profesorowie na pomorzu prowadzą tą metodę i mają mega efekty u ZDROWYCH kobiet , i nie ma to NIC wspólnego z PiS można wierzyć lub nie, ale większość babek nie ma w ciąży ani przed nią robionych bardzo dokładnych badań. To jak z tarczyca- masa babek ma rozjechane wyniki i przeszkadza w rozmnażaniu:P

Żadne suplementy nie zastąpią zdrowego "prowadzenia się"
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 13-04-17 o 15:44

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Wcale nie uważam że pomogą zająć w ciąże, ale własnie chodzi o przygotowanie organizmu do wysiłku jakim jest ciąża.
    Uważam że biorę absolutnie minimum, mogłabym sam kwas, ale po prostu femibion też w jakiś sposób zapewnia mi spokój że jak czegoś nie dostarczam w danym czasie ile trzeba to mam to w tabletce.
    Suplementów oprócz tego nie ma u nas w domu, bo właśnie dieta to podstawa, a mąż jest do tabletek sceptyczny, zwłaszcza teraz gdy tv tak bombarduje nas reklamami o bioretencji, rls, zakwaszeniu organizmu i ogólnie wymyślają schorzenia by sprzedać na to suplement, albo co gorsza- wyrób medyczny.
    ogólnie jeśli o dietę chodzi to ciężko jest czasem dostarczyć wystarczającą ilość np żelaza, magnezu i właśnie wit d.

A i zapomniałam- wypiłam glukozę ale dotrwałam tylko do pobrania godzinę po wypiciu, potem pooooszło szybko i gwałtownie, więc nie mam zamierzone po 2 h. Było strasznie, mam nadzieję że mimo wszystko gin nie będzie kazał powtarzać...

Pannanienormalna, na czym ten test glukozy polega ?

Tak, teraz są suplementy na WSZYSTKO, ale większość reklam w telewizji to leki i suplementy .... :/

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Lekarz mi wlasnie mowil ze te Feminiony to przede wszystkim na kobieca psychike dzialaja i wydaje mi sie, ze jesli dzieki nim masz spokoj psychiczny bo masz poczucie bezpieczenstwa to je jaknajbardziej bierz

Co do napro - to w ogole nie jest metoda (dlatego totalna glupota jest stawianie jej w opozycji do invitro)... bo napro to jest to wszystko co robi kazda normalna kobieta w drodze do upragnionej ciazy (obserwacja cyklu, unormowanie poziomow hormonow itp.).

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów