Strona 7 z 226
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 2257

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Dzięki dziewczyny za kciuki !
    Narazie @brak, ale u mnie zazwyczaj wieczorem się pojawia.....

Szafirku ja w ostatnich cyklach "czułam" wszystkie objawy ciąży, tym samym się nakrecalam. A ciąży nie było. To ani dobre dla mnie, ani dla mojego związku, więc postanowiłam wrzucić na luz. Mam jedynie piersi obolale, ale to u mnie norma przed @. Mój mąż jedynie zauważył, że nie poklocilismy się wczoraj czyli pms nie miałam dla mnie typowego.... Ale staram się nie myśleć w sposób że może się udało

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    będę znowu Mamą
    asiafaj no my naszego Tobiasza zrobiliśmy przypadkiem na wakacjach. Ja wiem, że u nas przeszkodą jest praca T. , on naprawdę wraca padniety. Jeszcze odpowiedzialna i stresująca, A do tego szalony dwulatek ;-)

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Asiafaj, moja rada jest taka, że jeśli nie masz potwierdzonych większych problemów ze zdrowiem to po prostu uprawiaj sex i się tym ciesz
    Obie ciąże zaszłam w pierwszym cyklu, niestety z pierwsza nie wyszło, ale odczekałam długaśne dwa cykle i jest Gabrysia a wiesiołek leży w szafce nie użyty

Panna-nienormalna, no właśnie taki mam plan Poprzednio tak właśnie zaskoczyło :P

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny będę dalej Wam kibicować i podczytywać! cały czas trzymam za Was wszystkie kciuki!

O mnie
    będę znowu Mamą
    Paatryszka a co tam u Ciebie ? Jak się czujesz ? No opowiadaj !

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Rossiczka kciuki zacisnięte
    a kto nastepny testuje? Asiafaj i hipp?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    czekam niecierpliwie na piątek i wizytę u ginekologa zobaczymy co tam się w środku dzieje i może tym razem uda się sprawdzić płeć, bo na prenatalnych Maluszek tak się wiercił, że lekarz stwierdził, że nic nie widzi ale to nie znaczy, że to dziewczynka generalnie czuję się dobrze, chyba że przesadzę np. ze sprzątaniem to potem mam dzień z głowy bo brzuch pobolewa. teraz też się powinno okazać czy moja torbiel z jajnika sie wchłonęła (powinna koło 16 tygodnia, jak już łożysko przejmie prace jajników). torbiel miała 5 cm więc z czasem jak dziecko będzie się rozwijać może być problem bo zacznie na nią uciskać i może pęknąć. tradycyjnie im bliżej wizyty tym więcej nerwów, zwłaszcza ze na forum wrzęsniowych mam dużo pisze że już czuja pierwsze ruchy i mimo że wiem że przy pierwszej ciązy wyczuwa się je zazwyczaj kolo 20 tyg to już różne głupie myśli chodza po głowie, no ale my kobiety zawsze znajdziemy powód do zmartwień

Patryszka, no my baby zawsze znajdziemy powód do obaw :P No ale mają już taki bagaż doświadczeń to trudno się nie martwić.
    Co do ruchów płodu, moje obie koleżanki mówiły ze od 19 tc czuły takie "bąbelki" w brzuchu, a dopiero po 20 ruchy , więc się nie martw :P

Kamila, no ja 5 kwietnia spodziewam się @, więc jak nie dostanę to zrobię test 6 z rana,albo na betę skoczę.

nela ja staram się dopiero od stycznia tego roku, ale są z nami dziewczyny, które starają się po kilka lat..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów