Strona 66 z 454
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Żeby wartosci tych witamin odpowiadaly zalecanej dziennej dawce.

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Wiesz Paatryszka, to zależy od płodności. Jak się nie ma problemu z zajsciem to można próbować się wstrzelić. A czy to działa to do końca nikt nie da gwarancji, bo są dwie szkoły, które są przeciwstawne. Nam się z synem udało. Ale nie wiem ile w tym prawdy, a ile przypadku...

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Patryszka, no mój akurat chciał bardziej córkę pierwszą ale mówi że jeszcze musi mieć kogoś do bawienia się dronem także oprócz córeczki tatusia musi być też syn
    Ale ja też cc, więc też tak od razu nie będę mogła, co akurat może być ok. Poza tym chce moja córeczka się nacieszyc

Kurde, trochę za mocno zeszłam z krawężnika na złamaną zimą stopę i kurcze boli trochę przy chodzeniu... Jednak więcej kilo i ledwo co zagojone złamanie to niezbyt dobre połączenie- trzymajcie kciuki, żeby jutro już było ok...

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Trzymamy kciuki!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No a my trafilismy w punkt, dzialania w sama owulacje (potwierdzona monitem), wczesniej 4 dni wstrzemiezliwosci i jest chlop pare dni przed owu to na dziewczynke

A ja dzis stluczke mialam :/ nic mi sie nie stalo ale problemow tylko sobie narobilam tym...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Burzujka najważniejsze że Tobie nic się nie stało. Reszta to rzecz nabyta.

A ja jak nie miałam okresu tak nie mam... pewnie dostane jutro bo bo boli mnie brzuch dziś z przerwami po trochu. Tylko ze jutro to już za późno... Kurwa jakie to wszystko jest niesprawiedliwe... mój mąż oczywiście to niepoprawny optymista... albo po prostu chciał mnie uspokoić. Twierdzi ze zadzwonię do szpitala powiem co i jak i bez problemu przełożą mi wizytę bo może ktoś inny odwołał bo też komuś okres przyszedł nie w czas. Oj gdyby to było takie proste. Gdyby tam robili tylko histero to może tak. Oczywiście jutro zadzwonię. Szczerze to mam zamiar wziąć ich na litość... mogę im nawet zapłacić... ja pier...le ryczec mi się chce...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Kasia, to i za Ciebie trzymamy kciuki, żeby Cię wcisneli.
    Burzujka, właśnie Ty mowisz o tej drugiej szkole planowania. Dlatego ja tak średnio w to wierzę. Zobaczymy co wyjdzie tym razem. Na razie ustalilismy z mężem, że będziemy celować w owu, a jak się nie uda to wtedy częściej..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja to ogolnie nie wierze w a i jedna ani druga szkole ale ja to z kazda metoda planowania plci, szanse ze sie uda sa spore bo az 50%
    A z drugiej strony czy to az takie wazne..? Wazne zeby w ogole sie udalo zajsc, donosic do konca i urodzic zdrowe dzieciatko.

Kasiu bardzo bardzo mocno sciskam kciuki za @! Zeby przylazla chociazby w nocy. Niestety ten stres to tylko pogarsza ale przeciez z tym to sie nie da nic zrobic... seks i goraca kapiel Ci juz tylko zostaly. albo najpierw goraca kapiel co Ci tez przy okazji ukoi nerwy a potem seks

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Swoją drogą Burzujka zawsze podobała mi się Twoja sygnaturka...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jasne, że najwazniejsze jest zdrowe donoszenie i poród, ale prawie każdy marzy po cichu o jakiejś konkretnej płci przynajmniej na początku starań kiedy podchodzi jeszcze beztrosko do tematu..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów