Strona 65 z 543
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 5422

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Kaasiaa kurcze przykro ze przyszła jednak ta wstreciucha juz naprawde myslalam ze bedziesz grudnioweczka... Ale nowy cykl a z nim nowe nadzieje bedzie dobrze, trzymaj sie kochana.

Kasia stresy i nerwy moga wszystko popsuc. Ja co miesiac sie stresuje mniej czy wiecej ale staram sie zawsze znajdywac jakies pozytywy zeby szybko sobie humor poprawic bo juz dawno wygladalabym jak śmierć przez te stresy. Wielokrotnie przez nerwy nir jadlam po dwa dni i bylam nie do zycia juz nie mówiąc co dzialo sie wtedy w moim organizmie.. Powiedziałam dosyc tego poddawania sie nerwom bo bede zaraz wrakiem czlowieka.. I powiem Ci ze moje metody dzialaja : ) juz dawno nie mialam takiego powera. Zawsze w stresujacej sytuacji staram sie znalezc jakis pozytyw i jest duzo lepiej. Nawet wczoraj kiedy moj synek uderzyl sie w ten kaloryfer mowie sobie "bedzie dobrze, dzieko temu chociaż zrobia mu przeswietlenie glowy o ktorym tak dlugo myslalam zeby zrobic.. Szczęście w nieszczesciu " bo naprawde uderzyl sie juz kilka razy w glowe i juz panikowalam czy wszystko gra no i po sprawie mamy przeswietlenie przy okazji. Juz jakis maly pozytyw nawet w takim wypadku. Takze Zycze Ci Kasiu duzo cierpliwosci i zeby wszystko Ci sie ulozylo na czas pod to badanie.

Ja owu bede miala cos podobnie jak Ty Asiafaj na swieta choc przez ten wczorajszy dzien niewiadomo juz jak to bedzie.. Troche sie postresowalam przez mojego lobuza

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    A tak przy okazji jak Asia piszesz ze my to silaczki jestesmy juz z jednym maluchem wczoraj na izbie byla jedna pani z dwojka maluchow. SAMA. Dziewczynka miala moze z 5 lat (skakala na trampolinie i jakos zle skoczyla, zlamala noge i musiala miec gips) i roczny chlopiec i musiala go wziac razem ze soba bo nie ma do pomocy nikogo z rodziny na miejscu.. Teraz roczniak sie obudzil i zaczal plakac a tamta dziewczynka plakala non sto bo sie bala szpitali.. Widzialam jak ta mama jest zmeczona tym wszystkim, tak mi jej bylo szkoda. Nqprawde byla zmarnowana.. A czekali dluzej od nas a jak my wychodziliśmy po 23 oni jeszce czekali na ortopede ktory akurat operowal. Czekali na ten gips.. Masakra nie wiem o ktorej wyszli moze 1 w nocy. Dzieciaki glodne, zmeczone, widac ze ta mama tak jak stala tak przyjechala z tymi dziecmi, nic nie wziela ze soba. Eh naprawde zaczynam sie bac dwojki maluchow w takich sytuacjach..

Kasiu tak mi przykro! Też miałam nadzieję ze zaczniesz wiosnę :* przytulam. Mój mąż miał pierwszy raz badane nasienie. Dziś zaniosłam nasienie na posiew bo bardzo dużo leukocytów miał w badaniu mi tez wymazy pobrała. No i do kompletu @ przyszła

Kamila jak tam synek się czuje?

O mnie
    Hipp dzieki synek ma sie w porzadku jak zwykle dzis juz wariuje a wczoraj po szyciu obiecywal ze juz wiecej nie bedzie . Te dzieciaczki...

A Ty jesteś pewna ze teraz dopiero to @? Ile dni mialas tych plamien?

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    No jak tu piszecie o drugim dziecku to wczoraj mój mąż do mnie, że kiedy drugie, że fajnie jakby tak z mała różnica wieku, bo już w sumie tak o tym gadaliśmy kiedyś. Ale jestem już niemal pewna że drugie dopiero jak Gabi pójdzie do przedszkola niby się dobrze czuje w ciąży, ale jak sobie pomyślę że tak teraz koło mnie by miała biegać mała półtora roczna dziewczynka to masakra ;p a co dopiero jakby coś sobie zrobiła albo zwyczajnie trafiła by się nam absorbująca mocno
    Niby samopoczucie ok, ale jakoś mniej sił i jakaś taka ciężka jestem
    No ale będzie co ma być

Kamila, to chyba Twój mąż będzie na święta w domu? Zatem szanse duże

Hipp to spóźniona mocno @

Pannanienormalna, wow już 23 tydzień !

Ja jestem typową sową, nie wiem jak ogarnę nocne wstawanie :P

Zdecydowanie owulacje mam z lewego jajnika w tym msc, śluz płodny, a jajnik pobolewa :P
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 12-04-17 o 17:29

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    No jak tu piszecie o drugim dziecku to wczoraj mój mąż do mnie, że kiedy drugie, że fajnie jakby tak z mała różnica wieku, bo już w sumie tak o tym gadaliśmy kiedyś. Ale jestem już niemal pewna że drugie dopiero jak Gabi pójdzie do przedszkola niby się dobrze czuje w ciąży, ale jak sobie pomyślę że tak teraz koło mnie by miała biegać mała półtora roczna dziewczynka to masakra ;p a co dopiero jakby coś sobie zrobiła albo zwyczajnie trafiła by się nam absorbująca mocno
    Niby samopoczucie ok, ale jakoś mniej sił i jakaś taka ciężka jestem
    No ale będzie co ma być
    mój mąż też już wspomina o drugim, zwłaszcza jak sie okaze że teraz bedzie dziewczynka to zapowiada że próbujemy do skutku aż trafi się chłopak ach ta męska wyobraźnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Paatryszka, jak chcecie chlopca to spróbujcie współzyc kilka dni przed owulacją
    Asiafaj, jak trzeba karmić dziecko co 2-3 godziny to się zapomina czy się było sową czy skowronkiem
    A ja bylam dziś u internisty po skierowanie na badanie ogólne krwi i moczu i badanie tsh. Dali bez problemu i jeszcze pani doradzila na co zwrócić uwagę kupując suplement przy planowaniu ciąży. Ciągle jestem pod wrażeniem, że to NFZ

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    hathor no chyba generalnie zeby zajść w ciążę to trzeba sie kochać na kilka dni przed owu ja tam nie wierzę w takie "wstrzelenie się" w płeć co ma być to będzie jak skończymy na tym jednym to trudno, młodsza nie będę, mam 31 lat, wisi nade mną widmo cesarki a wiadomo potem trzeba jednak trochę odczekać. po doświadczeniach z zajściem w tę ciążę nie nastawiam się że od razu nam się uda z następna
    Ostatnio edytowane przez paatryszka ; 12-04-17 o 17:41

Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    Paatryszka, jak chcecie chlopca to spróbujcie współzyc kilka dni przed owulacją
    Asiafaj, jak trzeba karmić dziecko co 2-3 godziny to się zapomina czy się było sową czy skowronkiem
    A ja bylam dziś u internisty po skierowanie na badanie ogólne krwi i moczu i badanie tsh. Dali bez problemu i jeszcze pani doradzila na co zwrócić uwagę kupując suplement przy planowaniu ciąży. Ciągle jestem pod wrażeniem, że to NFZ
    I na co trzeba zwrócić uwagę kupując te suplementy ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów